LAJMI I FUNDIT:

Alf-Inge Haaland

23 Artikuj

I gjuajti me kikirikë dhe i fyeu, sigurimi u detyrua ta largojë babanë e Halaandit nga zona VIP e stadiumit

I gjuajti me kikirikë dhe i fyeu, sigurimi u detyrua ta largojë babanë e Halaandit nga zona VIP e stadiumit

Liga e Kampionëve
Babai i Erling Haaland lëshon deklaratë bombastike për të ardhmen e sulmuesit të Man Cityt

Babai i Erling Haaland lëshon deklaratë bombastike për të ardhmen e sulmuesit të Man Cityt

Premier League
Dieta që po e bën një ‘vrasës’ para porte Haalandin: Norvegjezi zbulon ushqimin që e konsumon dhe nga kush u frymëzua

Dieta që po e bën një ‘vrasës’ para porte Haalandin: Norvegjezi zbulon ushqimin që e konsumon dhe nga kush u frymëzua

Premier League
“Ky është karton i kuq!”: Erling Haaland dhe babi i tij Alfie shijojnë disa nga momentet e këtij të fundit me fanellën e Man City – përfshirë golat, asistimet dhe ndërhyrjet e pista

“Ky është karton i kuq!”: Erling Haaland dhe babi i tij Alfie shijojnë disa nga momentet e këtij të fundit me fanellën e Man City – përfshirë golat, asistimet dhe ndërhyrjet e pista

Premier League
Shtatë legjenda të futbollit që djemtë e tyre po dalin të jenë po ashtu të mrekullueshëm – në listë tani edhe djali i Van Persiet

Shtatë legjenda të futbollit që djemtë e tyre po dalin të jenë po ashtu të mrekullueshëm – në listë tani edhe djali i Van Persiet

Futboll
Haaland dëshiron të nënshkruajë për Barcelonën, këto janë detajet që e bëjnë klubin të besojnë

Haaland dëshiron të nënshkruajë për Barcelonën, këto janë detajet që e bëjnë klubin të besojnë

La Liga
Man City informon Raiolan se është gati ta paguajë klauzolën e Haalandit

Man City informon Raiolan se është gati ta paguajë klauzolën e Haalandit

Premier League
United përgatitë një ofertë të pa refuzueshme për Haaland, por fitime të ‘çmendura’ do të ketë edhe Mino Raiola dhe babai i norvegjezit

United përgatitë një ofertë të pa refuzueshme për Haaland, por fitime të ‘çmendura’ do të ketë edhe Mino Raiola dhe babai i norvegjezit

Premier League
Lëndimi i Haalandit më serioz sesa mendohej, babai i tij konfirmon mungesën e gjatë të sulmuesit

Lëndimi i Haalandit më serioz sesa mendohej, babai i tij konfirmon mungesën e gjatë të sulmuesit

Bundesliga
Dortmundi befason skuadrat evropiane, gati të thyej rekordet e klubit për ta mbajtur Haalandin

Dortmundi befason skuadrat evropiane, gati të thyej rekordet e klubit për ta mbajtur Haalandin

Bundesliga
United dhe City mund të jenë sërish përballë njëri-tjetrit në verën e ardhshme, vazhdon ‘lufta’ për top lojtarët mes dy klubeve nga Manchesteri

United dhe City mund të jenë sërish përballë njëri-tjetrit në verën e ardhshme, vazhdon ‘lufta’ për top lojtarët mes dy klubeve nga Manchesteri

Premier League
Raiola ia cakton pesë kushte Barcelonës për transferimin e Haalandit

Raiola ia cakton pesë kushte Barcelonës për transferimin e Haalandit

La Liga
Tronditen klubet e interesuara për Haaland, Raiola iu tregon se sa milionë euro dëshiron komision për vete

Tronditen klubet e interesuara për Haaland, Raiola iu tregon se sa milionë euro dëshiron komision për vete

Bundesliga
Borussia Dortmundi e bindur: Nuk e shesim Haalandin, udhëtimi në Spanjë i Raiolas ishte për të bërë plazh

Borussia Dortmundi e bindur: Nuk e shesim Haalandin, udhëtimi në Spanjë i Raiolas ishte për të bërë plazh

Bundesliga
Mino Raiola me babanë e Erling Haaland në Barcelonë, ylli norvegjez pritet të bëhet lojtari i dytë më i shtrenjtë në histori të futbollit

Mino Raiola me babanë e Erling Haaland në Barcelonë, ylli norvegjez pritet të bëhet lojtari i dytë më i shtrenjtë në histori të futbollit

La Liga
Babai i Haalandit flet për interesimin e Juventusit dhe se si djali i tij është adhurues i Ronaldos e Ibrahimovicit

Babai i Haalandit flet për interesimin e Juventusit dhe se si djali i tij është adhurues i Ronaldos e Ibrahimovicit

Bundesliga
Babai i Haalandit paralajmëron Juventusin, Real Madridin dhe Unitedin për të ardhmen e sulmuesit

Babai i Haalandit paralajmëron Juventusin, Real Madridin dhe Unitedin për të ardhmen e sulmuesit

Ndërkombëtare
Real Madridi i gatshëm për të nënshkruar me Haaland, zbulohen shifrat e operacionit

Real Madridi i gatshëm për të nënshkruar me Haaland, zbulohen shifrat e operacionit

Bundesliga
Maldini, Lampard, Haaland dhe Higuain: Tetë futbollistët që u bënë më të mirë se sa ishin baballarët e tyre të famshëm

Maldini, Lampard, Haaland dhe Higuain: Tetë futbollistët që u bënë më të mirë se sa ishin baballarët e tyre të famshëm

Ndërkombëtare
Babai i Haalandit thumbon lojtarët e PSG-së pas imitimit që ia bënë sulmuesit të Dortmundit

Babai i Haalandit thumbon lojtarët e PSG-së pas imitimit që ia bënë sulmuesit të Dortmundit

Liga e Kampionëve
Babai i Haalandit: La Liga është ligë shumë e mirë për djalin tim

Babai i Haalandit: La Liga është ligë shumë e mirë për djalin tim

La Liga
Të gjitha kostot e transferimit të Haaland te Borussia Dortmund

Të gjitha kostot e transferimit të Haaland te Borussia Dortmund

Bundesliga
Lëndimet më të tmerrshme në historinë e Ligës Premier – muaj dhe vite rikuperim, por edhe pensionime para kohe

Lëndimet më të tmerrshme në historinë e Ligës Premier – muaj dhe vite rikuperim, por edhe pensionime para kohe

Premier League