LAJMI I FUNDIT:
Aleksandr Golovin

Aleksandr Golovin

13 Artikuj

Faza grupore e ‘Euro 2020’ në numra: Rekorderi Ronaldo, lojtari më i ri, intervenimet dhe statistika të tjera

Faza grupore e ‘Euro 2020’ në numra: Rekorderi Ronaldo, lojtari më i ri, intervenimet dhe statistika të tjera

Përfaqësueset
Dhjetë lojtarët që harruan shkëlqimin e tyre në Rusi

Dhjetë lojtarët që harruan shkëlqimin e tyre në Rusi

Ndërkombëtare
Zyrtare: Golovin nënshkruan me Monacon

Zyrtare: Golovin nënshkruan me Monacon

Ligue 1
Monaco thotë se e ka fituar garën për Golovin

Monaco thotë se e ka fituar garën për Golovin

Ligue 1
Pas interesimit të Juves dhe Chelseat, Monaco edhe zyrtarisht i ofron kontratë pesëvjeçare Golovinit

Pas interesimit të Juves dhe Chelseat, Monaco edhe zyrtarisht i ofron kontratë pesëvjeçare Golovinit

Ligue 1
Chelsea shet Moratan për t’i financuar blerjet e Sarrit

Chelsea shet Moratan për t’i financuar blerjet e Sarrit

Premier League
Gazzaev: Golovin ka nënshkruar tashmë me Chelsean

Gazzaev: Golovin ka nënshkruar tashmë me Chelsean

Premier League
Chelsea synon transferimin e Golovinit dhe Pulisicit

Chelsea synon transferimin e Golovinit dhe Pulisicit

Premier League
Formacioni më i mirë i ndeshjeve të para në fazën e grupeve të Botërorit

Formacioni më i mirë i ndeshjeve të para në fazën e grupeve të Botërorit

Përfaqësueset
Shkëlqeu në ndeshjen hapëse me Rusinë, Juventusi bënë ofertë zyrtare për Golovin

Shkëlqeu në ndeshjen hapëse me Rusinë, Juventusi bënë ofertë zyrtare për Golovin

Përfaqësueset
Enigma që Barcelona kërkon ta zgjedh në dimër, apo më së largu në verë

Enigma që Barcelona kërkon ta zgjedh në dimër, apo më së largu në verë

La Liga
Eriksen, maratonisti i Ligës së Kampionëve

Eriksen, maratonisti i Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Edhe një shqiptar në mesin talentëve që pritët të magjepsin botën në ‘Euro 2016’ (Foto)

Edhe një shqiptar në mesin talentëve që pritët të magjepsin botën në ‘Euro 2016’ (Foto)

Arbios Kryeziu