LAJMI I FUNDIT:

Alby the Goat

20 Artikuj

Aktorja shqiptare e filmave për të rritur, Alby provokon me pozat në det

Aktorja shqiptare e filmave për të rritur, Alby provokon me pozat në det

Yjet
U pyet nëse është ende shoqe me Albyn, Kaderi u përgjigjet ndjekësve

U pyet nëse është ende shoqe me Albyn, Kaderi u përgjigjet ndjekësve

Yjet
Pas eleminimit nga BBVK, Alby përfshihet nga një turmë e madhe fansash që donin të fotografoheshin me të

Pas eleminimit nga BBVK, Alby përfshihet nga një turmë e madhe fansash që donin të fotografoheshin me të

Yjet
Bledi Mane dhe Alby The Goat puthen në buzë

Bledi Mane dhe Alby The Goat puthen në buzë

Yjet
Eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova 2, Alby The Goat

Eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova 2, Alby The Goat

Yjet
Edona James qan gjatë spektaklit teksa flet për prishjen e raporteve me Albyn

Edona James qan gjatë spektaklit teksa flet për prishjen e raporteve me Albyn

Yjet
Linda kthen në humor debatet për orientimin seksual: Shqipja është e dashuruar në mua

Linda kthen në humor debatet për orientimin seksual: Shqipja është e dashuruar në mua

Yjet
Kader publikisht shpreh pëlqim për Lumbardhin

Kader publikisht shpreh pëlqim për Lumbardhin

Yjet
Shfaqet videoklipi që tregon Lumbardhin duke bërë flirtimet e njëjta edhe me Albyn edhe me Kaderin

Shfaqet videoklipi që tregon Lumbardhin duke bërë flirtimet e njëjta edhe me Albyn edhe me Kaderin

Yjet
“Magnet i skaduar” – Alby tallet me Lindën dhe aftësinë e saj për joshje

“Magnet i skaduar” – Alby tallet me Lindën dhe aftësinë e saj për joshje

Yjet
Akuzat shokuese të Albyt në spektakël: Linda më ka ftuar mua dhe Azemin në një treshe bashkë

Akuzat shokuese të Albyt në spektakël: Linda më ka ftuar mua dhe Azemin në një treshe bashkë

Yjet
Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë – e vlerësoj për guximin

Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë – e vlerësoj për guximin

Yjet
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Yjet
Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

Yjet
Sondazhi i javës: 46 për qind e lexuesve të Telegrafit zgjedhin emrin që duan të largohet këtë javë nga Big Brother VIP Kosova

Sondazhi i javës: 46 për qind e lexuesve të Telegrafit zgjedhin emrin që duan të largohet këtë javë nga Big Brother VIP Kosova

TV / Film
Kader i drejtohet Albyt: Ti je shembull për të gjitha gratë

Kader i drejtohet Albyt: Ti je shembull për të gjitha gratë

Yjet
“Nuk je shembull për femrën shqiptare” – Santiana i kërkon falje publike Albyt

“Nuk je shembull për femrën shqiptare” – Santiana i kërkon falje publike Albyt

TV / Film
Alby godet me shuplakë në të pasme Ledi Vokshin – ajo bërtet nga dhimbja

Alby godet me shuplakë në të pasme Ledi Vokshin – ajo bërtet nga dhimbja

Yjet
Alby zbulon se emri i saj e ka kuptimin ‘ndihma e Zotit’

Alby zbulon se emri i saj e ka kuptimin ‘ndihma e Zotit’

Yjet
Rrëfehet e përlotur Ledi: Brenda një viti kam humbur dy fëmijë dhe babain

Rrëfehet e përlotur Ledi: Brenda një viti kam humbur dy fëmijë dhe babain

TV / Film