LAJMI I FUNDIT:

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK
Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Emocionet kanë marrë rrjedhë në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova” pas një debati të ashpër mes Edona James dhe banorëve të tjerë, Lumbardhit dhe Albyt.

Konflikti, i cili buronte në dhomën e makijazhit, arriti pikën kulminante kur Edona nuk mundi të mbante më lotët, duke u shpërthyer në të qara.

Përballja e fortë e la Edonën të tronditur, dhe në momentin e saj më të ndjeshëm, pjesëtarët e shtëpisë Buci, Gania dhe Shqipja i dolën në mbështetje.

Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Me përkujdesje dhe fjalë ngushëlluese, ata bënë ç’është e mundur për të qetësuar shpirtin e trazuar të Edonës, gjersa kritikonin paksa edhe Albyn që rëndoi gjendjen e saj.

Megjithatë kjo e fundit mohoi që ta ketë rënduar me fjalë apo ngacmuar Edonën, por që kjo e fundit vet në një moment ‘shpërtheu’ në lot.

Publiku dhe fansat e BBVK së bashku mbetën të prekur nga ndjeshmëria e Edonës, dhe shumë prej tyre ndanë komente mbështetëse në rrjetet sociale.

Përndryshe, këtë javë janë të nominuar të gjithë banorët e shtëpisë dhe njëri prej tyre do të lërë shtëpinë të premten e kësaj jave. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Magazina
Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Magazina
“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

Magazina
Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Magazina
Kalo në kategori