LAJMI I FUNDIT:

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit
Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Shtëpia e “Big Brother VIP Kosova” është mbushur me histori e zhvillime të ndryshme, por njëra prej atyre që po merr vëmendje së fundmi është afrimi në mes të Lumbardhit dhe Albyt.

Dyshja, e cila ka nisur të tregojë një dinamikë interesante, është parë së fundmi në momente intime duke shkëmbyer ledhatime në shtratin e dhomës së gjumit.

Atraktiviteti i Lumbardhit dhe eksperienca e mëparshme e Albyt si aktore e filmave për të rritur, e cila tani është model e njohur, kanë bërë që këto momente të vënë në pikëpyetje se çfarë po ndodh mes tyre. Të sjellur nën të njëjtën çati nga formati i BBVK, të dy duket se po gjejnë ngushëllim dhe kënaqësi në praninë e njëri-tjetrit.

Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Dhoma e gjumit, e cila shpesh bëhet vendi ku krijohen lidhje të veçanta mes banorëve të BBVK, ka qenë dëshmi e një raporti të ngrohtë mes Lumbardhit dhe Albur. Prania e Kaderit gjithashtu në të njëjtën dhomë, e cila vëzhgonte nga një distancë e sigurt, nuk ka bërë asgjë për të frenuar këtë ndërveprim mes të dyve.

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup
Lexo po ashtu Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Afërsia e tyre ka tërhequr spekulime dhe shpërfillje nga të tjerët banorët, por gjithashtu ka nxitur diskutime në rrjetet sociale dhe mes publikut që ndjekin spektaklin, se a po lind apo jo një romancës mes dy banorëve.

Përndryshe, këtë javë në nominim janë të gjithë banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova dhe të premten do të eliminohet ai që do të ketë më pak vota nga të gjithë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Magazina
Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Magazina
“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

Magazina
Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Magazina
Kalo në kategori