LAJMI I FUNDIT:

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup
Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Banorja Santiana Maloku ka ndarë me banorët e tjerë një incident që i ka ndodhur në të kaluarën.

Më saktësisht, bukurosha nga Gjakova ka treguar për një përplasje të dhunshme me një djalë, i cili, siç zbuloi ajo, kishte një sëmundje të zemrës.

Ngjarja, e cila përfundoi me Santianën duke u larguar nga vendi i ngjarjes pasi e kishte goditur djalin, u shoqërua më vonë me një akt hakmarrjeje nga miqtë e tij. “Shokët dhe shoqet më pas më kanë rrahur dhe lagur me ujë të valë, duke e bërë me shenja në trup”, rrëfeu ajo, duke shtuar se ky incident i kishte dhënë asaj një mësim.

Në bisedën e saj me banorët e BBVK, Santiana ka pranuar se përvoja ka lënë gjurmë jo vetëm fizike, por edhe emocionale. “Që nga ajo kohë jam bërë shumë agresive dhe nervozohem shpejt”, tha ajo, duke shpjeguar se si incidenti ka ndikuar në sjelljen e saj dhe ka ndërtuar mure mbrojtëse rreth saj.

Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Ky ndarje personale nga Santiana ka shërbyer si një moment reflektimi për të gjithë banorët e shtëpisë, duke iu kujtuar se çdo person mbart histori dhe përjetime që formësojnë karakterin dhe sjelljen e tyre.

Përndryshe, këtë javë në nominim janë të gjithë banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova dhe të premten do të eliminohet ai që do të ketë më pak vota nga të gjithë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori