LAJMI I FUNDIT:

Akuzat shokuese të Albyt në spektakël: Linda më ka ftuar mua dhe Azemin në një treshe bashkë

Akuzat shokuese të Albyt në spektakël: Linda më ka ftuar mua dhe Azemin në një treshe bashkë
Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Tensionet në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova u përshkallëzuan në një tjetër nivel të debatit pasi Alby u përfshi në një përplasje të fortë me Linditën.

Atmosfera e ngarkuar dhe emocionet e larta kanë sjellë një akuzë të rëndë nga pjesëtarja e re e debatit, që ka çuditur shikuesit dhe banorët e tjerë të shtëpisë.

Gjatë një bisede të ashpër, Alby ka hedhur një akuzë të rëndë drejt Linditës, duke pretenduar se ajo kishte sugjeruar një marrëdhënie intime në formën e një tresheje me të dhe Azemin.

Linda akuzon Lumbardhin për ngacmim seksual: Doje të ma fusje gishtin në gojë, vetëm burrit tim ia lëpij krejt gishtat
Lexo po ashtu Linda akuzon Lumbardhin për ngacmim seksual: Doje të ma fusje gishtin në gojë, vetëm burrit tim ia lëpij krejt gishtat

“Linda m’ka thënë dua t’ju ju kap ty e Azemin edhe të bëjmë treshe bashkë”, ka thënë Alby duke identifikuar një moment të caktuar ku Lindita dukej se kishte shprehur një dëshirë të papritur dhe të pakonvenueshme.

Reagimi i menjëhershëm i Linditës ishte i qartë dhe i vendosur, duke mohuar me forcë çdo pretendim të bërë nga Alby.

Ajo deklaroi se çdo sugjerim i tillë që i atribuohet asaj është i pasaktë dhe se ajo nuk kishte thënë asgjë të tillë.

Lindita u përpoq të mbrojë pozicionin e saj dhe integritetin, ndërsa përpiqej të qartësonte situatën në sytë e banorëve dhe publikut televiziv.

Përndryshe, të premten nga shtëpia më e famshme në vend u largua këngëtarja Monika Salihu. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori