LAJMI I FUNDIT:

Linda akuzon Lumbardhin për ngacmim seksual: Doje të ma fusje gishtin në gojë, vetëm burrit tim ia lëpij krejt gishtat

Linda akuzon Lumbardhin për ngacmim seksual: Doje të ma fusje gishtin në gojë, vetëm burrit tim ia lëpij krejt gishtat
Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Mbrëmja e së enjtes brenda mureve të “Big Brother VIP Kosova” ka qenë një nga ato netë që do të mbahen mend për debatet e ashpra dhe përplasjet verbale mes banorëve.

Tensioni mes konkurrentëve po rritet gjithnjë e më shumë, kur pyetjet dhe përgjigjet provokuese nga publiku kanë nxitur përplasje të drejtpërdrejta dhe akuza ndaj disave.

Ganiu dhe Lumbardhi janë bërë objekt ngacmimesh verbale, por vëmendja kryesore u rrëmbye nga përplasja ndërmjet Lindës dhe Lumbardhit.

Linda Halimi humbet kontrollin ndaj Kaderit: Ti që shitesh për 500 euro
Lexo po ashtu Linda Halimi humbet kontrollin ndaj Kaderit: Ti që shitesh për 500 euro

Linda e akuzoi Lumbardhin për një veprim që ajo e konsideroi si një akt të hapur provokimi. Sipas saj, Lumbardhi kishte tentuar të “ia fusë gishtin në gojë” pa asnjë arsye të justifikueshme – pasi e kishte bërë gishtin me krem torte.

“Ti ke dashur të ma fusësh gishtin, kush je ti me më thënë mua ‘ma lëpij gishtin’. Veç burrit tim ia lëpij gishtat e krejt”, i është drejtuar Linda me tone të ashpra Lumbardhit, duke mos hezituar të mbrojë hapësirën e saj personale.

Linda jo pak herë ka pasur përplasje të tilla dhe me kontekst të tillë ndaj meshkujve të shtëpisë.

Ajo ka akuzuar gjithashtu për ngacmim seksual këngëtarin Blero dhe gazetarin komedian Gani Gërminë.

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen
Lexo po ashtu Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Këtë të premte do të eliminohet banori i radhës nga shtëpia, që do të jetë konkurrenti që do të rezultojë më pak i votuari, pasi të gjithë janë në nominim. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Magazina
Drenusha Latifi publikon mesazhet mbështetëse që ka marrë pas rrëfimit për dhunën nga ish-bashkëshorti

Drenusha Latifi publikon mesazhet mbështetëse që ka marrë pas rrëfimit për dhunën nga ish-bashkëshorti

Magazina
Banorja e re e Big Brother: Unë nuk kam qenë kurrë në Dubai

Banorja e re e Big Brother: Unë nuk kam qenë kurrë në Dubai

Magazina
Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në Big Brother - u detyrua të lë shtëpinë për pak orë

Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në Big Brother - u detyrua të lë shtëpinë për pak orë

Magazina
Eros Grezda fshin të gjitha fotografitë me partneren - dyshohet se janë ndarë

Eros Grezda fshin të gjitha fotografitë me partneren - dyshohet se janë ndarë

Magazina
Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Magazina
Kalo në kategori