LAJMI I FUNDIT:

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen
Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova vazhdimisht po ndodhin ngjarje të ndryshme.

Një nga banoret më të përfolura vazhdon të jetë bukuroshja nga Gjakova, modelja Santiana Maloku.

Ajo ka zgjuar interesim të madh te publiku me debatet, dinamikat dhe sjelljen intime të shpërfaqur së fundmi krah banorit tjetër të shtëpisë, Ylli Dërvishi (Bucit).

“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve
Lexo po ashtu “A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

E teksa ka treguar se është një vajzë e çiltër dhe pa komplekse, Santiana këtë e vërteton edhe me faktin se ajo zgjedh edhe të ndërrojë veshjen para banorëve të tjerë.

Në një video e cila është bërë virale dhe ka qarkulluar me të madhe në rrjetet sociale, bukuroshja gjakovare mund të shihet teksa zhvishet në të brendshme për të ndërruar garderobën, teksa këtë e bën në prani të shumë meshkujve në dhomën e gjumit.

Megjithëse në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova ka një kabinë të veçantë për vajzat që ndërrohen dhe të mos e bëjnë këtë para syve të banorëve të tjera, Santiana duket se ka zgjedhur të kundërtën.

Këtë javë të nominuar janë të gjithë banorët e shtëpisë dhe të premten do të eliminohet konkurrenti më pak i votuar nga publiku. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Babi ishte i vetmi që sillte bukën në shtëpi, vëllai shkonte në shkollë me këpucët e mamit

Babi ishte i vetmi që sillte bukën në shtëpi, vëllai shkonte në shkollë me këpucët e mamit" - Rrëfimi tejet prekës i Egla Cenos

Magazina
Zarf i zi gjatë spektaklit: Katër banorë shkojnë direkt në televotim për thyerje të rregullave

Zarf i zi gjatë spektaklit: Katër banorë shkojnë direkt në televotim për thyerje të rregullave

Magazina
Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Magazina
Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Kalo në kategori