LAJMI I FUNDIT:

Al Hilal

211 Artikuj

“Nëse ai është i lumtur, edhe unë jam i lumtur” – Neymar me deklaratë interesante për Messin 

“Nëse ai është i lumtur, edhe unë jam i lumtur” – Neymar me deklaratë interesante për Messin 

Ndërkombëtare
Neymar rikthehet në stërvitje pas një pauze disamujore, por bullizohet nga tifozët për shkak të mbipeshës

Neymar rikthehet në stërvitje pas një pauze disamujore, por bullizohet nga tifozët për shkak të mbipeshës

Ndërkombëtare
Aventura e Neymarit në Arabinë Saudite drejt fundit, braziliani afër rikthimit shokues në Brazil

Aventura e Neymarit në Arabinë Saudite drejt fundit, braziliani afër rikthimit shokues në Brazil

Ligat tjera
Ronaldo bëri gjestin më të shëmtuar ndonjëherë, fshiu organet gjenitale me fanellën e kundërshtarit

Ronaldo bëri gjestin më të shëmtuar ndonjëherë, fshiu organet gjenitale me fanellën e kundërshtarit

Ndërkombëtare
I refuzoi në janar, por gjiganti arab nuk ka hequr dorë nga transferimi i Bruno Fernandes

I refuzoi në janar, por gjiganti arab nuk ka hequr dorë nga transferimi i Bruno Fernandes

Premier League
Bruno Fernandes mori një ‘ofertë astronomike’ për t’u larguar nga Manchester United në janar

Bruno Fernandes mori një ‘ofertë astronomike’ për t’u larguar nga Manchester United në janar

Premier League
U raportua se ka shtuar shumë peshë, Neymar reagon nëpërmjet një videoje

U raportua se ka shtuar shumë peshë, Neymar reagon nëpërmjet një videoje

Ligat tjera
Messi dëshmon edhe një herë tjetër madhështinë, dhuron një asistim të veçantë ndaj Al-Hilalit

Messi dëshmon edhe një herë tjetër madhështinë, dhuron një asistim të veçantë ndaj Al-Hilalit

Ndërkombëtare
Ylli i Al-Hilalit shënon dhe bën festimin ikonik të Ronaldos para syve të Messit

Ylli i Al-Hilalit shënon dhe bën festimin ikonik të Ronaldos para syve të Messit

Ndërkombëtare
Messi tregon arsyen pse refuzoi kalimin tek Al-Hilali pavarësisht se iu ofruan 1.5 miliardë euro

Messi tregon arsyen pse refuzoi kalimin tek Al-Hilali pavarësisht se iu ofruan 1.5 miliardë euro

Ndërkombëtare
Lukaku pritet të largohet nga Roma, klubi arab i përgatit pagë të ëndrrave belgut

Lukaku pritet të largohet nga Roma, klubi arab i përgatit pagë të ëndrrave belgut

Serie A
Pesë arsyet pse Superliga e Arabisë Saudite po dështon, ashtu sikurse parashikimi i gabuar i Cristiano Ronaldos

Pesë arsyet pse Superliga e Arabisë Saudite po dështon, ashtu sikurse parashikimi i gabuar i Cristiano Ronaldos

Ligat tjera
A është shkëputur kontrata e Neymar me Al-Hilal? – braziliani nuk figuron askund si lojtar i klubit saudit

A është shkëputur kontrata e Neymar me Al-Hilal? – braziliani nuk figuron askund si lojtar i klubit saudit

Ligat tjera
Trajneri i Al Hilal godet Neymarin, gjersa përmend Cristiano Ronaldon

Trajneri i Al Hilal godet Neymarin, gjersa përmend Cristiano Ronaldon

Ligat tjera
Një klub i ri futet në garë për transferimin e Salah

Një klub i ri futet në garë për transferimin e Salah

Premier League
Cili rajon është “kryeqyteti i futbollit” në botë: Formacionet më të mira dhe kostoja totale e kombinuar

Cili rajon është “kryeqyteti i futbollit” në botë: Formacionet më të mira dhe kostoja totale e kombinuar

Ndërkombëtare
Calhanoglu refuzon milionat nga Arabia Saudite

Calhanoglu refuzon milionat nga Arabia Saudite

Serie A
Me 200 milionë euro në xhep duke luajtur vetëm tri ndeshje- Neymar i dëmtuar rëndë, por po përjeton festa të çmendura

Me 200 milionë euro në xhep duke luajtur vetëm tri ndeshje- Neymar i dëmtuar rëndë, por po përjeton festa të çmendura

Ligat tjera
Të qara, dhimbje të mëdha dhe ulërima – Kështu po rikuperohet Neymar nga dëmtimi i rëndë

Të qara, dhimbje të mëdha dhe ulërima – Kështu po rikuperohet Neymar nga dëmtimi i rëndë

Ndërkombëtare
“Paratë ishin arsyeja kryesore” – Ruben Neves jep një përgjigje të sinqertë kur u pyet pse iu bashkua Al-Hilalin

“Paratë ishin arsyeja kryesore” – Ruben Neves jep një përgjigje të sinqertë kur u pyet pse iu bashkua Al-Hilalin

Ligat tjera
“Lojtari i panjohur” i Al Hilal dëshironte përplasje, Ronaldo e shmangu me një reagim gazmor

“Lojtari i panjohur” i Al Hilal dëshironte përplasje, Ronaldo e shmangu me një reagim gazmor

Ligat tjera
Ylli i Barcelonës drejt transferimit në Arabinë Saudite, e duan tri klube

Ylli i Barcelonës drejt transferimit në Arabinë Saudite, e duan tri klube

Ligat tjera
Bernardo Silva tregon se u tundua nga ofertat saudite, por një gjë e ndaloi

Bernardo Silva tregon se u tundua nga ofertat saudite, por një gjë e ndaloi

Premier League
Interesim nga Arabia, Real Madridi ia cakton çmimin Ferland Mendyt

Interesim nga Arabia, Real Madridi ia cakton çmimin Ferland Mendyt

La Liga