LAJMI I FUNDIT:

Agim Ademi

535 Artikuj

Edhe Nuredin Rexhepi ndjek hapat e Eliot Bujupit: Largohet nga Gjermania për të përfaqësuar Kosovën

Edhe Nuredin Rexhepi ndjek hapat e Eliot Bujupit: Largohet nga Gjermania për të përfaqësuar Kosovën

Përfaqësuesja e Kosovës
Eliot Bujupi veshë fanellën e Kosovës: Sulmuesi i Stuttgartit do të përfaqësojë Dardanët

Eliot Bujupi veshë fanellën e Kosovës: Sulmuesi i Stuttgartit do të përfaqësojë Dardanët

Përfaqësuesja e Kosovës
Milot Rashica mungon ndaj Bjellorusisë, e konfirmon Agim Ademi

Milot Rashica mungon ndaj Bjellorusisë, e konfirmon Agim Ademi

Përfaqësuesja e Kosovës
Presidentja në vizitë te futbollistët e Kosovës: Nuk ka krenari më të madhe t’ju shohësh duke e nderuar Republikën dhe flamurin

Presidentja në vizitë te futbollistët e Kosovës: Nuk ka krenari më të madhe t’ju shohësh duke e nderuar Republikën dhe flamurin

Përfaqësuesja e Kosovës
Infantino me një telegram urimi uron Ballkanin për titullin e kampionit

Infantino me një telegram urimi uron Ballkanin për titullin e kampionit

Superliga
Kryetari i FFK-së për përfundimin e sezonit në Superligë: Liga jonë është ngritur në UEFA

Kryetari i FFK-së për përfundimin e sezonit në Superligë: Liga jonë është ngritur në UEFA

Superliga
Rama dhe Ademi dakordohen për stadiumin e ri në kryeqytet

Rama dhe Ademi dakordohen për stadiumin e ri në kryeqytet

Kosovë
Robin Krasniqi viziton FFK-në, falënderon për dhënien në shfrytëzim të stadiumit ‘Fadil Vokrri’

Robin Krasniqi viziton FFK-në, falënderon për dhënien në shfrytëzim të stadiumit ‘Fadil Vokrri’

Superliga
Adil Maliqi emërohet trajner i Përfaqësueses së Kosovës U19

Adil Maliqi emërohet trajner i Përfaqësueses së Kosovës U19

Përfaqësuesja e Kosovës
Ademi me mesazh në shtatë vjetorin e pranimit të Kosovës në FIFA

Ademi me mesazh në shtatë vjetorin e pranimit të Kosovës në FIFA

Superliga
Giresse ndodhet në Kosovë, diskuton me drejtuesit e FFK-së për ndeshjet e qershorit

Giresse ndodhet në Kosovë, diskuton me drejtuesit e FFK-së për ndeshjet e qershorit

Përfaqësuesja e Kosovës
Licencohet Federata e Futbollit e Kosovës

Licencohet Federata e Futbollit e Kosovës

Superliga
Ragip Xhaka i dhuron Agim Ademit fanellën me nënshkrimin e Granitit

Ragip Xhaka i dhuron Agim Ademit fanellën me nënshkrimin e Granitit

Kosovë
Kryetari i FFK-së, Agim Ademi lirohet nga masa e arrestit shtëpiak

Kryetari i FFK-së, Agim Ademi lirohet nga masa e arrestit shtëpiak

Sport vendor
KE i FFK-së mbajti mbledhjen urgjente lidhur me zhvillimet e fundit, inkurajohet skuadra e Kosovës të vazhdojë me paraqitje dinjitoze

KE i FFK-së mbajti mbledhjen urgjente lidhur me zhvillimet e fundit, inkurajohet skuadra e Kosovës të vazhdojë me paraqitje dinjitoze

Sport vendor
UEFA për arrestin shtëpiak të Agim Ademit: Jemi duke e monitoruar situatën dhe jemi në kontakt me FFK-në

UEFA për arrestin shtëpiak të Agim Ademit: Jemi duke e monitoruar situatën dhe jemi në kontakt me FFK-në

Kosovë
Gjykata cakton 30 ditë arrest shtëpiak për Agim Ademin

Gjykata cakton 30 ditë arrest shtëpiak për Agim Ademin

Kosovë
Kërkohet arrest shtëpiak ndaj Agim Ademit, dyshohet se keqpërdori buxhetin e FFK-së

Kërkohet arrest shtëpiak ndaj Agim Ademit, dyshohet se keqpërdori buxhetin e FFK-së

Përfaqësuesja e Kosovës
Agim Ademi do të qëndrojë në spital për trajtim

Agim Ademi do të qëndrojë në spital për trajtim

Kosovë
Kryetari i FFK-së, Agim Ademi dërgohet në mbajtje për 48 orë

Kryetari i FFK-së, Agim Ademi dërgohet në mbajtje për 48 orë

Sport vendor
Policia e Kosovës thotë se Agim Ademi do të intervistohet nesër, mohon se për të ka urdhër arrest

Policia e Kosovës thotë se Agim Ademi do të intervistohet nesër, mohon se për të ka urdhër arrest

Kosovë
Mesazhi i Ademit për futbollistët e Kosovës para ndeshjeve kualifikuese për Euro 2024

Mesazhi i Ademit për futbollistët e Kosovës para ndeshjeve kualifikuese për Euro 2024

Përfaqësuesja e Kosovës
Reagimi i Ademit pas lirimit nga akuza: Në fund triumfoi e drejta

Reagimi i Ademit pas lirimit nga akuza: Në fund triumfoi e drejta

Sport vendor
Në rigjykim, lirohet nga akuza për detyrim kryetari i FFK-së, Agim Ademi

Në rigjykim, lirohet nga akuza për detyrim kryetari i FFK-së, Agim Ademi

Sport vendor