LAJMI I FUNDIT:

Mundësi e rrallë për zhvillimin e biznesit tënd – shitet toka 1.55 hektarëshe në Mazgit të Obliqit për vetëm 4.000€ ID-115

Zbuloni këtë mundësi të artë për të investuar në këtë tokë prej 1.55 hektarësh që është vënë në shitje në Mazgit të Obliqit.

Me një leje ndërtimi në dispozicion dhe të gjitha lehtësitë e nevojshme gati për t’u nisur, kjo tokë është vendi ideal për zhvillimin e biznesit dhe prosperitetin financiar.

Çmimi për ari kushton 4.000 euro dhe prej tokës ka një qasje të lehtë në autostradë.

TOKA NË SHITJE

Mazgit, Obiliq

1.55 Hektar

Ndriçim

Ujë

Kanalizim

Rrjet elektrik

Leje ndërtimi

Shpallja: ID-115

Video e tokës në shitje

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë