A keni dashur gjithmonë të keni tuajën një vilë të bukur buzë detit ku mund të pushoni dhe të shijoni pamjet mahnitëse të Mesdheut? Mos shikoni më larg se Kompleksi Turistik “Turquoise Marina” Hamallaj, Durrës – kjo sepse aty një vilë fantastike ju pret që ta quani shtëpi!

E vendosur në bregdet, kjo vilë 110 m2 është vendi i përsosur për t’u çlodhur dhe për t’u zhytur në diell. Vila përmban një dhomë të bollshme ndenje me një kuzhinë moderne dhe një divan të rehatshëm ku mund të pushoni pas një dite të kaluar në plazh. Dhoma e ndenjes hapet gjithashtu në një ballkon, i cili ofron një vend të përsosur për të shijuar pamjet e bukura të detit dhe për të shijuar erën e freskët.

Në katin e parë ndodhen dy dhoma gjumi komode dhe të ajrosura që ofrojnë pamje mahnitëse të detit. Dhomat e gjumit janë të pajisura me gjithçka që ju nevojitet për të shijuar një qëndrim të rehatshëm dhe relaksues.

Kati përdhesë ka gjithashtu një ballkon, ku mund të shijoni një filxhan kafe ose një gotë verë duke admiruar perëndimin e diellit që të lë pa frymë.

Vila është e dizajnuar mirë dhe ofron hapësirë të bollshme për të akomoduar një familje ose një grup miqsh. Banjo ndodhet në katin përdhes, ndërsa në katin e parë ka edhe tualet. Vila është e ndërtuar me materiale cilësore dhe ka një arredim modern dhe me shije që do t’i lërë përshtypje kujtdo që e viziton.

Kjo vilë është vendi i përsosur për të shijuar bukurinë e Mesdheut dhe komoditetin e një shtëpie moderne. Mos e humbisni mundësinë tuaj për të zotëruar këtë pronë të pabesueshme.

Çmimi i vilës është 212.000 euro

VILA NË SHITJE

Sipërfaqja 110m2

Kati përdhesë: Sallon me kuzhinë, një banjo, ballkon

Kati i parë: një dhomë gjumi, ballkon dhe një tualet

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90