LAJMI I FUNDIT:

Ideale për të gjitha llojet e bizneseve – këto lokale në Lakrishtë janë vendi për startin e biznesit tuaj ID-174

Jeni duke kërkuar për një vendndodhje të mirë për të filluar apo zgjeruar biznesin tuaj në Prishtinë? Këto lokale në Lakrishtë janë një vend i jashtëzakonshëm i cili po ofrohet në shitje dhe kanë një sipërfaqe prej 200m2 deri në 1000m2 dhe mund të ndahen sipas nevojës.

Lokalet ndodhet në katin përdhesë dhe janë ideale për biznese të ndryshme si dyqan veshjesh, kafene, restorant apo edhe zyre – mundësitë janë të pafundme si për bizneset e mëdha ashtu edhe të vogla.

Një nga veçoritë e spikatura të këtyre lokaleve është sistemi i tij i ngrohjes me 4 tuba, duke siguruar një ambient komod dhe të ngrohtë për klientët dhe punonjësit tuaj gjatë gjithë vitit. Nuk do të duhet të shqetësoheni për motin që ndikon në biznesin tuaj kur blini një nga lokalet në këtë vend.

Lagjja Lakrishte është një zonë e gjallë e Prishtinës ku ka qarkullim të madh njerëzish si dhe të trafikut urban. Biznesi juaj do të jetë në qendër të aksionit, i rrethuar nga një shumëllojshmëri dyqanesh, restorantesh dhe biznesesh të tjera.

Çmimi për metër katror për këtë vend të jashtëzakonshëm është 4.550 plus TVSH, duke e bërë atë një investim të përballueshëm dhe të vlefshëm për biznesin tuaj.

Mos e humbisni këtë mundësi fantastike për ta bërë tuajin një lokacion kryesor në lagjen Lakrishte.

Çmimi  për m2 është 4.550 euro plus TVSH-ja.

LOKALET NË SHITJE

Sipërfaqja: Nga 200m2 deri në 1000m2 dhe me ndarje sipas nevojës

Lokacioni : Lakrishtë,  Prishtinë

Kati: përdhesë

Ngrohja është 4 gypore

Çmimi  për m2 është 4.550 + TVSH-ja

ID-174

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë