Horoskopi
Dashi
Dashi 22 November - 2017
Horoskopi Ditor 22 November - 2017
 • Puna

  Dëgjoni të tjerët  

 • Shendeti

  Dhimbje në bark  

 • Dashuria

  Do t’ia fitoni zemrën

Horoskopi Javor 20 November - 26 November
 • Puna

  Jeni në fillim të një pune të re, e cila do të mund të jetë gjithsesi e suksesshme. Përpiquni që të bëni çdo gjë që është e nevojshme për të arritur maksimumin aktual profesional dhe personal në drejtime të ndryshme, sepse jeni një hap afër suksesit të madh. Po prisni që të ndodhë diçka e rëndësishme edhe në planin afarist, edhe në atë privat.

 • Shendeti

  Në këtë periudhë më me rëndësi është t’i harmonizoni mendimet dhe ndjenjat.

 • Dashuria

  Hëna ju sjell mundësi takimi me personin i cili do t’ju ofrojë punë të re, jashtëzakonisht të dobishme. Jeni të bindur që ka ardhur koha për ndryshime dhe që situata do të shkojë në drejtimin e volitshëm. Ndonjëherë nuk hiqni dorë nga qëllimet tuaja emocionale, madje edhe në situatën kur të gjithë bashkëpunëtorët tuaj mendojnë ndryshe. Mirëpo, mos harroni – çdo gjë e ka çmimin e vet…

Horoskopi Mujor November
 • Puna

  Në sferën e karrierës është i mundshëm përparimi, mirëpo vetëm nëse jeni të durueshëm. Megjithatë, do të ketë mjaft pengesa, të cilat do të mund t’i mposhtni vetëm me ndihmën e miqve dhe kolegëve besnikë. Është i mundshëm edhe një udhëtim i gjatë afarist, i cili do t’ju ofrojë rastin që të tregoheni profesionalisht mu ashtu siç keni dëshiruar.

 • Shendeti

  Do të jeni jashtëzakonisht të ndjeshëm gjatë tërë nëntorit. Keni nevojë për më shumë relaksim dhe pushim, por edhe për ushtrime, në mënyrë që të nxirrni jashtë stresin e grumbulluar. Kushtoni rëndësi shëndetit të syve.

 • Dashuria

  Do të jeni mjaft aktiv gjatë nëntorit kur është fjala për takime dhe shoqërime. Për këtë shkak do të krijoni mjaft miq të rinj, mirëpo do të njiheni edhe me një person të veçantë, me të cilin do të mund të krijoni lidhje shumë të bukur. Demat të cilët janë të martuar do të kënaqen me marrëdhëniet e harmonishme në tubimet familjare.

Horoskopi Vjetor 2017
 • Puna

  Rezultatet e angazhimeve bëhen më të dukshme që në muajin shkurt. Përgjegjësia dhe risitë ju sjellin përkrahje të eprorëve, por edhe xhelozi të kolegëve, prandaj kujdes kujt do t’i besoni. Nuk jeni të kënaqur me vendin e punës, do t’ju ofrohen raste të shumta për ndryshim, mirëpo deri në verë kujdes nga vendimet e pamatura. Zhvillimi i rrjetit të kontakteve dhe puna në arsimimin vetjak do t’ju shpaguhet shumëfish.

 • Shendeti

  Ritmi i ashpër i jetës që në mars do të fillojë të marrë haraçin, andaj kujdesuni se çfarë fusni në organizëm. Flini më shumë gjumë, praktikoni teknikën e re të relaksimit dhe qëndroni më shpesh në natyrë. Aktivitetet e domosdoshme fizike shmangni deri në gusht, dhe vetëm atëherë jepni vetes relaksim. Në tetor kujdes nga infeksionet e organeve gjenitale.

 • Dashuria

  Jeta dinamike shoqërore beqarëve dhe beqareve u sjell njohjet premtuese. Edhe pse deri në verë do të jeni më të gatshëm për flirt sesa për lidhje serioze, do të ankoheni për veprimin e gabueshëm, në muajin gusht do të keni rastin e ri. Mungesa e ndërgjegjes për të vepruar në bashkësi dhe për marrëdhëniet ekzistuese do të jenë pengesë, posaçërisht nga shkurti deri në prill. Nëse jeni të gatshëm që fjalën “Unë” ta zëvendësoni me “Ne”, në vjeshtë do të keni arsye më shumë për kënaqësi.