LAJMI I FUNDIT:

Shqipëri - Faqja 2

Bashkëpunëtori i drejtësisë Dumani nuk kursen as vëllain e tij: Ka qenë i përfshirë në atentatin e trefishtë në Bradashesh

Bashkëpunëtori i drejtësisë Dumani nuk kursen as vëllain e tij: Ka qenë i përfshirë në atentatin e trefishtë në Bradashesh

Shqipëri
Goditje eksponentëve të krimit, Shqipëria kërkon marrëveshje ekstradimi me Dubain

Goditje eksponentëve të krimit, Shqipëria kërkon marrëveshje ekstradimi me Dubain

Shqipëri
Rama: Lufta e Ukrainës, luftë e gjithkujt që aspiron të jetojë në një botë ku kombet janë të lira

Rama: Lufta e Ukrainës, luftë e gjithkujt që aspiron të jetojë në një botë ku kombet janë të lira

Shqipëri
Përplasjet në PD, reagon ambasada e SHBA: Nuk është detyra jonë që të zgjedhim kush drejton partitë politike në Shqipëri

Përplasjet në PD, reagon ambasada e SHBA: Nuk është detyra jonë që të zgjedhim kush drejton partitë politike në Shqipëri

Shqipëri
Plagosi policin në krye të detyrës në Tiranë, ende asnjë gjurmë për autorin e dyshuar

Plagosi policin në krye të detyrës në Tiranë, ende asnjë gjurmë për autorin e dyshuar

Shqipëri
Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, lëndohen dy vajza

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, lëndohen dy vajza

Shqipëri
Arrestohet 29-vjeçari në kërkim, shkon në 94 numri i të ndaluarve në kuadër të operacionit antidrogë i shtrirë në gjithë Shqipërinë

Arrestohet 29-vjeçari në kërkim, shkon në 94 numri i të ndaluarve në kuadër të operacionit antidrogë i shtrirë në gjithë Shqipërinë

Shqipëri
Temperaturat mbeten të larta, priten rrebeshe shiu në disa zona në Shqipëri

Temperaturat mbeten të larta, priten rrebeshe shiu në disa zona në Shqipëri

Shqipëri
Shqipëri, industria fasone në vështirësi për shkak të zhvlerësimit të euros

Shqipëri, industria fasone në vështirësi për shkak të zhvlerësimit të euros

Shqipëri
Lajçak dhe Bregu flasin për përgatitjet për Samitin e ardhshëm të Berlinit në Tiranë

Lajçak dhe Bregu flasin për përgatitjet për Samitin e ardhshëm të Berlinit në Tiranë

Shqipëri
Krahasimi, sa para kursehet në Gjermani dhe sa në Shqipëri?

Krahasimi, sa para kursehet në Gjermani dhe sa në Shqipëri?

Shqipëri
“I treguat botës se si ta trajtojë saktë Rusinë”: Zelensky shpërndan videon ku Edi Rama përplaset me përfaqësuesin rus në OKB

“I treguat botës se si ta trajtojë saktë Rusinë”: Zelensky shpërndan videon ku Edi Rama përplaset me përfaqësuesin rus në OKB

Shqipëri
Paskal Milo: Rama duhet të kishte bërë debat të ashpër me Rusinë dhe jo “show”

Paskal Milo: Rama duhet të kishte bërë debat të ashpër me Rusinë dhe jo “show”

Shqipëri
Rama dhe Zelensky nënshkruajnë deklaratë për mbështetjen e pakushtëzuar të Ukrainës

Rama dhe Zelensky nënshkruajnë deklaratë për mbështetjen e pakushtëzuar të Ukrainës

Shqipëri
Ky është efektivi i “Shqiponjave” që u plagos me armë në Tiranë

Ky është efektivi i “Shqiponjave” që u plagos me armë në Tiranë

Shqipëri
Policia jep 20 mijë euro për kapjen e Klered Bozhanajt, i dyshuar për plagosjen e policit të Shqiponjave

Policia jep 20 mijë euro për kapjen e Klered Bozhanajt, i dyshuar për plagosjen e policit të Shqiponjave

Shqipëri
Zelensky në Këshillin e Sigurimit: I jam mirënjohës Shqipërisë për këtë takim

Zelensky në Këshillin e Sigurimit: I jam mirënjohës Shqipërisë për këtë takim

Shqipëri
Debate në Këshillin e Sigurimit, Rama përplaset ashpër me delegacionin rus për Ukrainën

Debate në Këshillin e Sigurimit, Rama përplaset ashpër me delegacionin rus për Ukrainën

Shqipëri
Tri orë në këmbë për të marrë dije, motrat nga Pagradeci sfidojnë largësinë për shkollimin

Tri orë në këmbë për të marrë dije, motrat nga Pagradeci sfidojnë largësinë për shkollimin

Shqipëri
Regjistrimi i popullësisë në Shqipëri: Çfarë ndodh nëse nuk ndodheni në shtëpi?

Regjistrimi i popullësisë në Shqipëri: Çfarë ndodh nëse nuk ndodheni në shtëpi?

Shqipëri
Begaj takon Escobarin në Nju Jork: Domosdoshmëri ulja e tensioneve Kosovë-Serbi

Begaj takon Escobarin në Nju Jork: Domosdoshmëri ulja e tensioneve Kosovë-Serbi

Shqipëri
Shkupi e Sofja përplasen në Pustec, akuza për ndikime në regjistrimin e popullsisë

Shkupi e Sofja përplasen në Pustec, akuza për ndikime në regjistrimin e popullsisë

Shqipëri
Goditet banda e shpërndarjes së drogës në Itali, arrestohen 31 shqiptarë

Goditet banda e shpërndarjes së drogës në Itali, arrestohen 31 shqiptarë

Shqipëri
Numër i lartë i turistëve në Shqipëri në korrik, por vetëm 14 për qind qëndruan në hotele dhe bujtina, kosovarët mbeten më besnikë

Numër i lartë i turistëve në Shqipëri në korrik, por vetëm 14 për qind qëndruan në hotele dhe bujtina, kosovarët mbeten më besnikë

Shqipëri