LAJMI I FUNDIT:

Shqipëri - Faqja 3

Vrasja në Sukth, Policia: Viktima me precedent penal në Holandë për trafikim narkotikësh, shoqërohen nëntë persona

Vrasja në Sukth, Policia: Viktima me precedent penal në Holandë për trafikim narkotikësh, shoqërohen nëntë persona

Shqipëri
Shqipëria nuk pajtohet me BE-në për Kosovën, Rama: Deklarata e Borrell nuk i përgjigjet realitetit

Shqipëria nuk pajtohet me BE-në për Kosovën, Rama: Deklarata e Borrell nuk i përgjigjet realitetit

Shqipëri
Rama në Romë: Italia avokatja jonë më e besuar në BE

Rama në Romë: Italia avokatja jonë më e besuar në BE

Shqipëri
Ministrat e ekonomisë së rajonit kërkojnë integrimin në tregun unik të Bashkimit Europian

Ministrat e ekonomisë së rajonit kërkojnë integrimin në tregun unik të Bashkimit Europian

Shqipëri
BERZH lë pa ndryshuar parashikimin për PBB-në e Shqipërisë: Ekonomia rritet 2.5 për qind këtë vit

BERZH lë pa ndryshuar parashikimin për PBB-në e Shqipërisë: Ekonomia rritet 2.5 për qind këtë vit

Shqipëri
Shqipëria kundër Borrellit: Përgjegjësia e asaj që ndodhi nuk qëndron te Kosova

Shqipëria kundër Borrellit: Përgjegjësia e asaj që ndodhi nuk qëndron te Kosova

Shqipëri
Tajani dhe Rama kryesojnë Komitetin e Përbashkët Ekonomik Itali-Shqipëri

Tajani dhe Rama kryesojnë Komitetin e Përbashkët Ekonomik Itali-Shqipëri

Shqipëri
Sekuestrohen mbi 50 kilogram kanabis në Pogradec, arrestohet 45-vjeçari

Sekuestrohen mbi 50 kilogram kanabis në Pogradec, arrestohet 45-vjeçari

Shqipëri
Humbën prodhimin për shkak të breshrit, banorët e Maliqit dalin në protestë

Humbën prodhimin për shkak të breshrit, banorët e Maliqit dalin në protestë

Shqipëri
Aeroporti i Kukësit nuk po kryen fluturime, humbja në 2022 rreth 1.5 milionë euro

Aeroporti i Kukësit nuk po kryen fluturime, humbja në 2022 rreth 1.5 milionë euro

Shqipëri
Majko: Kurti po bën detyrën si kryeministër, kërkohet vetëm koordinim me Perëndimin dhe NATO-n

Majko: Kurti po bën detyrën si kryeministër, kërkohet vetëm koordinim me Perëndimin dhe NATO-n

Shqipëri
Mot me vranësira dhe kthjellime në Shqipëri

Mot me vranësira dhe kthjellime në Shqipëri

Shqipëri
Revoltohet Lapaj: Nuk po vdes për kolltuk, dua të ndryshoj Shqipërinë

Revoltohet Lapaj: Nuk po vdes për kolltuk, dua të ndryshoj Shqipërinë

Shqipëri
Ministri grek i Emigrimit: Janë larguar shumë shqiptarë, duan rroga më të mira

Ministri grek i Emigrimit: Janë larguar shumë shqiptarë, duan rroga më të mira

Shqipëri
Erisa Xhixho: Numri i lindjeve në Shqipëri ka rënë me 17%, të trefishojmë bonusin për bebet

Erisa Xhixho: Numri i lindjeve në Shqipëri ka rënë me 17%, të trefishojmë bonusin për bebet

Shqipëri
Në Shqipëri, 7.2 milionë turistë përgjatë muajve janar -gusht 2023

Në Shqipëri, 7.2 milionë turistë përgjatë muajve janar -gusht 2023

Shqipëri
Breshëri ‘godet’ fermerët, 80 për qind e prodhimit në Devoll i dëmtuar

Breshëri ‘godet’ fermerët, 80 për qind e prodhimit në Devoll i dëmtuar

Shqipëri
Rihapen dosjet e 1997, Gjykata e Posaçme do të rigjykojë anëtarin e bandës që vrau 4 policë

Rihapen dosjet e 1997, Gjykata e Posaçme do të rigjykojë anëtarin e bandës që vrau 4 policë

Shqipëri
Arrestohet oficerja e policisë në Rinas, ndërhyri në të dhënat kompjuterike

Arrestohet oficerja e policisë në Rinas, ndërhyri në të dhënat kompjuterike

Shqipëri
Ministrat rajonalë të ekonomisë takohen në Tiranë, ankohen për pengesat në tregun e përbashkët

Ministrat rajonalë të ekonomisë takohen në Tiranë, ankohen për pengesat në tregun e përbashkët

Shqipëri
I arratisur prej rreth tre muajsh, Ahmetaj kërkon heqjen e sekuestimit të llogarisë së tij bankare

I arratisur prej rreth tre muajsh, Ahmetaj kërkon heqjen e sekuestimit të llogarisë së tij bankare

Shqipëri
Dinamika e vrasjes në Rrëshen, Kola: U qëllua me breshëri kallashnikovi mes njerëzve

Dinamika e vrasjes në Rrëshen, Kola: U qëllua me breshëri kallashnikovi mes njerëzve

Shqipëri
Atentati në Rrëshen, gjendet makina e autorëve, RENEA e FNSH blindojnë zonën

Atentati në Rrëshen, gjendet makina e autorëve, RENEA e FNSH blindojnë zonën

Shqipëri
Të shtëna me armë në Rrëshen, raportohet për një të vrarë

Të shtëna me armë në Rrëshen, raportohet për një të vrarë

Shqipëri