LAJMI I FUNDIT:

Kronika e Zezë - Faqja 5

Lëndohet një person në Prishtinë, pas përleshjeve dhe të shtënave me armë zjarri

Lëndohet një person në Prishtinë, pas përleshjeve dhe të shtënave me armë zjarri

Kronika e Zezë
Arrestohet një person në Ferizaj, duke keqpërdorur kartelat bankare kreu blerje në vlerë mbi 17 mijë euro

Arrestohet një person në Ferizaj, duke keqpërdorur kartelat bankare kreu blerje në vlerë mbi 17 mijë euro

Kronika e Zezë
Arrestohen pesë persona në Prishtinë – u sekuestrohen armë dhe substanca narkotike

Arrestohen pesë persona në Prishtinë – u sekuestrohen armë dhe substanca narkotike

Kronika e Zezë
Arrestohen tre të dyshuar për veprën “rrëmbim në tentativë” në Fushë Kosovë

Arrestohen tre të dyshuar për veprën “rrëmbim në tentativë” në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Kontrabandonte migrantë nga Shqipëria, në Vërmicë arrestohet një shtetas i Serbisë

Kontrabandonte migrantë nga Shqipëria, në Vërmicë arrestohet një shtetas i Serbisë

Kronika e Zezë
Prishtinë, nga një muaj paraburgim ndaj pesë të dyshuarve për “shtytje në kryerjen e veprës terroriste”

Prishtinë, nga një muaj paraburgim ndaj pesë të dyshuarve për “shtytje në kryerjen e veprës terroriste”

Kronika e Zezë
Vjehrri ngacmon seksualisht nusen e djalit në Pejë, ndalohet për 48 orë

Vjehrri ngacmon seksualisht nusen e djalit në Pejë, ndalohet për 48 orë

Kronika e Zezë
Humb jetën 21 vjeçarja në Shtime, ngufatet nga ushqimi

Humb jetën 21 vjeçarja në Shtime, ngufatet nga ushqimi

Kronika e Zezë
Aplikoi për kredi me dokumente të falsifikuara, arrestohet i dyshuari në Fushë Kosovë

Aplikoi për kredi me dokumente të falsifikuara, arrestohet i dyshuari në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Një person me të meta psikike dhunon një të mitur në Ferizaj

Një person me të meta psikike dhunon një të mitur në Ferizaj

Kronika e Zezë
Dyshohet se i solli nga Serbia, policia i gjen lulet dhe vazo 29-vjeçarit

Dyshohet se i solli nga Serbia, policia i gjen lulet dhe vazo 29-vjeçarit

Kronika e Zezë
Operacion policor në gjashtë lokacione, arrestohen pesë persona për “shtytje në kryerjen e veprës terroriste”

Operacion policor në gjashtë lokacione, arrestohen pesë persona për “shtytje në kryerjen e veprës terroriste”

Kronika e Zezë
Vrasje në tentativë në Suharekë

Vrasje në tentativë në Suharekë

Kronika e Zezë
Arrestohet një grua në Fushë Kosovë, largoi nga lokali i saj vulat e vendosura nga inspektorati

Arrestohet një grua në Fushë Kosovë, largoi nga lokali i saj vulat e vendosura nga inspektorati

Kronika e Zezë
Gjenden dy persona të vdekur, njëri në Lipjan e tjetri në Prishtinë

Gjenden dy persona të vdekur, njëri në Lipjan e tjetri në Prishtinë

Kronika e Zezë
Shtiu me armë në drejtim të një veture, më pas AK-47 e kishte hedhur në një shportë mbeturinash

Shtiu me armë në drejtim të një veture, më pas AK-47 e kishte hedhur në një shportë mbeturinash

Kronika e Zezë
E kanosin dhe ia grabisin telefonin një personi në Prishtinë

E kanosin dhe ia grabisin telefonin një personi në Prishtinë

Kronika e Zezë
E sulmon me mjet të mbrehtë për shkak të një mosmarrëveshjeje, i dyshuari  në Prishtinë dërgohet në mbajtje

E sulmon me mjet të mbrehtë për shkak të një mosmarrëveshjeje, i dyshuari në Prishtinë dërgohet në mbajtje

Kronika e Zezë
Aksident mes pesë veturave në “Rrugën C” në Prishtinë – lëndohen tre persona

Aksident mes pesë veturave në “Rrugën C” në Prishtinë – lëndohen tre persona

Kronika e Zezë
Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, policia arreston katër persona dhe konfiskon një kallashnikov

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, policia arreston katër persona dhe konfiskon një kallashnikov

Kronika e Zezë
Voziti me 117 km/h në zonën e kufizimit 50, gjobitet me 500 euro dhe heqje e patentë shoferit për një vit

Voziti me 117 km/h në zonën e kufizimit 50, gjobitet me 500 euro dhe heqje e patentë shoferit për një vit

Kronika e Zezë
Një 30-vjeçar gjendet i vdekur në një hotel në Prishtinë

Një 30-vjeçar gjendet i vdekur në një hotel në Prishtinë

Kronika e Zezë
“Kthesa” vë në pranga një person – i sekuestrohen mbi 25 kilogramë drogë në vlerë 27 mijë euro

“Kthesa” vë në pranga një person – i sekuestrohen mbi 25 kilogramë drogë në vlerë 27 mijë euro

Kronika e Zezë
Gjendet pa shenja jete një i mitur në Viti

Gjendet pa shenja jete një i mitur në Viti

Kronika e Zezë