LAJMI I FUNDIT:

Kronika e Zezë - Faqja 4

Aksident i rëndë në rrugën Gjakovë – Prizren, vdes një person

Aksident i rëndë në rrugën Gjakovë – Prizren, vdes një person

Kronika e Zezë
Në Gjakovë tre vëllezër rrihen mes vete

Në Gjakovë tre vëllezër rrihen mes vete

Kronika e Zezë
Mosmarrëveshje mes disa personave në Pejë, gjuajnë edhe me armë

Mosmarrëveshje mes disa personave në Pejë, gjuajnë edhe me armë

Kronika e Zezë
Goditet një këmbësore në Gjilan

Goditet një këmbësore në Gjilan

Kronika e Zezë
I kërkoi para të burgosurit për t’ia falur dënimin, zyrtari i burgut kapet nga Policia

I kërkoi para të burgosurit për t’ia falur dënimin, zyrtari i burgut kapet nga Policia

Kronika e Zezë
Sekuestrohen kokainë, heroinë e para të gatshme – ndalohen 4 persona në Gjilan  

Sekuestrohen kokainë, heroinë e para të gatshme – ndalohen 4 persona në Gjilan  

Kronika e Zezë
Vidhet një veturë në Mitrovicë

Vidhet një veturë në Mitrovicë

Kronika e Zezë
Rrezikim i sigurisë në vendin e punës, një grua dhe një burrë kërkojnë ndihmë në Emergjencën e Ferizajt

Rrezikim i sigurisë në vendin e punës, një grua dhe një burrë kërkojnë ndihmë në Emergjencën e Ferizajt

Kronika e Zezë
Bastisje në dy lokacione në Podujevë, arrestohen dy persona dhe sekuestrohet një armë

Bastisje në dy lokacione në Podujevë, arrestohen dy persona dhe sekuestrohet një armë

Kronika e Zezë
Aksident në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, katër të lënduar

Aksident në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, katër të lënduar

Kronika e Zezë
Sulmoi fizikisht nënën e gjyshen, arrestohet i dyshuari në Malishevë

Sulmoi fizikisht nënën e gjyshen, arrestohet i dyshuari në Malishevë

Kronika e Zezë
Ndodhi në Suharekë – vodhi delen, i dyshuari dërgohet në mbajtje për 48 orë

Ndodhi në Suharekë – vodhi delen, i dyshuari dërgohet në mbajtje për 48 orë

Kronika e Zezë
Nuk merren vesh për kredi dhe e sulmon fizikisht – arrestohet i dyshuari në Prizren

Nuk merren vesh për kredi dhe e sulmon fizikisht – arrestohet i dyshuari në Prizren

Kronika e Zezë
Arrestohet një person në Gjilan, dyshohet se ushtroi dhunë fizike e psikike ndaj gruas shtatzënë

Arrestohet një person në Gjilan, dyshohet se ushtroi dhunë fizike e psikike ndaj gruas shtatzënë

Kronika e Zezë
Përleshje mes katër personave në Kaçanik – arrestohen dy prej tyre, u konfiskohet një armë me fishekë

Përleshje mes katër personave në Kaçanik – arrestohen dy prej tyre, u konfiskohet një armë me fishekë

Kronika e Zezë
Zhduket një person në Gjakovë, i vëllai thotë se që tre muaj nuk i dihet vendndodhja

Zhduket një person në Gjakovë, i vëllai thotë se që tre muaj nuk i dihet vendndodhja

Kronika e Zezë
Zjarri në një shtëpi në Prishtinë, fotografi nga vendi i ngjarjes

Zjarri në një shtëpi në Prishtinë, fotografi nga vendi i ngjarjes

Kronika e Zezë
Nënë e vajzë përleshen fizikisht në Mitrovicë, të dyja pranojnë tretman mjekësor  

Nënë e vajzë përleshen fizikisht në Mitrovicë, të dyja pranojnë tretman mjekësor  

Kronika e Zezë
Bastisje në Podujevë, Vushtri dhe Lipjan – arrestohen katër persona dhe konfiskohen armë dhe gjësende tjera

Bastisje në Podujevë, Vushtri dhe Lipjan – arrestohen katër persona dhe konfiskohen armë dhe gjësende tjera

Kronika e Zezë
Kanosi zyrtarin derisa ishte në stacion policor, i dyshuari dërgohet në mbajtje

Kanosi zyrtarin derisa ishte në stacion policor, i dyshuari dërgohet në mbajtje

Kronika e Zezë
Sulmoi nënën në Prishtinë, arrestohet i dyshuari

Sulmoi nënën në Prishtinë, arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
Policia sekuestron drogë dhe para në Prishtinë, arrestohet një person

Policia sekuestron drogë dhe para në Prishtinë, arrestohet një person

Kronika e Zezë
Katër të lënduar në aksidentin mes trenit dhe veturës në Fushë-Kosovë

Katër të lënduar në aksidentin mes trenit dhe veturës në Fushë-Kosovë

Kronika e Zezë
Arrestohet një person për pjesëmarrje ose organizim të grupit kriminal  

Arrestohet një person për pjesëmarrje ose organizim të grupit kriminal  

Kronika e Zezë