LAJMI I FUNDIT:

Kronika e Zezë - Faqja 3

Plagoset një person në Hajvali të Prishtinës

Plagoset një person në Hajvali të Prishtinës

Kronika e Zezë
Gjendet një person i vdekur në Dumnicë të Podujevës

Gjendet një person i vdekur në Dumnicë të Podujevës

Kronika e Zezë
Vetaksident në Veternik, lëndohet një person

Vetaksident në Veternik, lëndohet një person

Kronika e Zezë
Sulmohet në Mitrovicë një qytetar nga Maqedonia e Veriut, ia thyejnë xhamin e veturës dhe i marrin telefonin, kuletën dhe dokumentet

Sulmohet në Mitrovicë një qytetar nga Maqedonia e Veriut, ia thyejnë xhamin e veturës dhe i marrin telefonin, kuletën dhe dokumentet

Kronika e Zezë
Vendosen pengesa me gozhda dhe drunj në afërsi të pikës kufitare në Bërnjak

Vendosen pengesa me gozhda dhe drunj në afërsi të pikës kufitare në Bërnjak

Kronika e Zezë
Digjen dy vetura me targa të Serbisë në Leposaviq – policia në vend ngjarje gjeti një shishe me benzinë

Digjen dy vetura me targa të Serbisë në Leposaviq – policia në vend ngjarje gjeti një shishe me benzinë

Kronika e Zezë
Ishte nën ndikim të alkoolit, pejani i vë flakën shtëpisë

Ishte nën ndikim të alkoolit, pejani i vë flakën shtëpisë

Kronika e Zezë
Zjarri në objektin e IML-së, policia jep detaje

Zjarri në objektin e IML-së, policia jep detaje

Kronika e Zezë
Gjashtë të lënduar në një ​aksident në rrugën Mitrovicë-Podujevë

Gjashtë të lënduar në një ​aksident në rrugën Mitrovicë-Podujevë

Kronika e Zezë
Lokalizohet zjarri i madh në ELKOS Center në Pejë

Lokalizohet zjarri i madh në ELKOS Center në Pejë

Elfije Boletini
Dëmet materiale shumë të mëdha nga zjarri në ELKOS Center në Pejë, zjarrfikësit ende duke u munduar ta shuajnë

Dëmet materiale shumë të mëdha nga zjarri në ELKOS Center në Pejë, zjarrfikësit ende duke u munduar ta shuajnë

Kronika e Zezë
​Arrestohen dy të dyshuar në veri, polici ua konfiskon mbi 4 kg marihuanë

​Arrestohen dy të dyshuar në veri, polici ua konfiskon mbi 4 kg marihuanë

Kronika e Zezë
Zjarri i madh në qendrën tregtare ELKOS Center në Pejë, Policia jep detajet e fundit – zjarrfikësit e disa qyteteve në vendngjarje

Zjarri i madh në qendrën tregtare ELKOS Center në Pejë, Policia jep detajet e fundit – zjarrfikësit e disa qyteteve në vendngjarje

Kronika e Zezë
Policia në Pejë: Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar

Policia në Pejë: Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar

Kronika e Zezë
Zjarr i madh në Pejë, digjet objekti i Elkos Center, pamje nga vendi i ngjarjes

Zjarr i madh në Pejë, digjet objekti i Elkos Center, pamje nga vendi i ngjarjes

Kronika e Zezë
I vdiq vajza në gjumë, nëna nga Skenderaj raporton rastin në polici

I vdiq vajza në gjumë, nëna nga Skenderaj raporton rastin në polici

Kronika e Zezë
Arrestohet personi i kërkuar për ngacmim në Prizren

Arrestohet personi i kërkuar për ngacmim në Prizren

Kronika e Zezë
Tejkaloi gati dyfishin e shpejtësisë së lejuar, 300 euro gjobë për shoferin në Ferizaj

Tejkaloi gati dyfishin e shpejtësisë së lejuar, 300 euro gjobë për shoferin në Ferizaj

Kronika e Zezë
Policia në kërkim të një të dyshuari për “ngacmim” në Prizren

Policia në kërkim të një të dyshuari për “ngacmim” në Prizren

Kronika e Zezë
I sulmuar e me lëndime në kokë e këmbë paraqitet në stacionin policor në Leposaviq, Policia po heton rastin

I sulmuar e me lëndime në kokë e këmbë paraqitet në stacionin policor në Leposaviq, Policia po heton rastin

Kronika e Zezë
Vrasje në tentativë në Viti, arrestohet një person

Vrasje në tentativë në Viti, arrestohet një person

Kronika e Zezë
Rrahje në Prishtinë, arrestohet një person

Rrahje në Prishtinë, arrestohet një person

Kronika e Zezë
Aksident trafiku në Prizren, goditet për vdekje një 42-vjeçar

Aksident trafiku në Prizren, goditet për vdekje një 42-vjeçar

Kronika e Zezë
Rrokulliset kamioni që ishte nisur nga Tirana për Kosovë, ndërron jetë shoferi

Rrokulliset kamioni që ishte nisur nga Tirana për Kosovë, ndërron jetë shoferi

Kronika e Zezë