LAJMI I FUNDIT:

Kronika e Zezë - Faqja 417

Dy të arrestuar në Vushtrri, kapen në flagrancë duke vjedhur

Dy të arrestuar në Vushtrri, kapen në flagrancë duke vjedhur

Kronika e Zezë
Shqetësuese, mbi 60 aksidente vetëm në 24 orët e fundit

Shqetësuese, mbi 60 aksidente vetëm në 24 orët e fundit

Kronika e Zezë
Falsifikon rreth 4 mijë euro, kapet nga policia

Falsifikon rreth 4 mijë euro, kapet nga policia

Kronika e Zezë
9 muaj burg për shitje droge në Pejë

9 muaj burg për shitje droge në Pejë

Kronika e Zezë
Grabitje e armatosur në tentativë

Grabitje e armatosur në tentativë

Kronika e Zezë
Kanosi bashkëshorten, arrestohet

Kanosi bashkëshorten, arrestohet

Kronika e Zezë
Vidhet një veturë në Prishtinë  

Vidhet një veturë në Prishtinë  

Kronika e Zezë
Vrasje në tentativë në Sllatinë

Vrasje në tentativë në Sllatinë

Kronika e Zezë
Kapen prerësit ilegalë të pyjeve, konfiskohen tetë mjete transporti në Ferizaj

Kapen prerësit ilegalë të pyjeve, konfiskohen tetë mjete transporti në Ferizaj

Kronika e Zezë
Të shtëna armësh në Prishtinë, lëndohet një person

Të shtëna armësh në Prishtinë, lëndohet një person

Kronika e Zezë
Arrestohet një person në Pejë për zjarrvënie

Arrestohet një person në Pejë për zjarrvënie

Kronika e Zezë
Digjet një veturë në Prishtinë

Digjet një veturë në Prishtinë

Kronika e Zezë
Malishevë, një punëtor pren shputën e këmbës në vendin e punës

Malishevë, një punëtor pren shputën e këmbës në vendin e punës

Kronika e Zezë
Sulmoi fizikisht zyrtarin policor, arrestohet një person në Kllokot

Sulmoi fizikisht zyrtarin policor, arrestohet një person në Kllokot

Kronika e Zezë
Kanosi ish të dashurin, policia arreston një femër në Lipjan

Kanosi ish të dashurin, policia arreston një femër në Lipjan

Kronika e Zezë
Aksident mes tri veturave në Prishtinë

Aksident mes tri veturave në Prishtinë

Kronika e Zezë
Arrestohet për shkelje të urdhrit mbrojtës

Arrestohet për shkelje të urdhrit mbrojtës

Kronika e Zezë
Edhe dy aktakuza për pjesëmarrje në ISIS

Edhe dy aktakuza për pjesëmarrje në ISIS

Kronika e Zezë
Zhduken dy vajza, një në Viti dhe tjetra në Mitrovicë

Zhduken dy vajza, një në Viti dhe tjetra në Mitrovicë

Kronika e Zezë
Policia jep detaje për arrestimin e dy shtetasve rus

Policia jep detaje për arrestimin e dy shtetasve rus

Kronika e Zezë
Pejë, gjendet një granatë dore e pashpërthyer

Pejë, gjendet një granatë dore e pashpërthyer

Kronika e Zezë
Prishtinë, djali e bën babanë për spital

Prishtinë, djali e bën babanë për spital

Kronika e Zezë
Istog, arrestohet pasi i mori drunjtë që iu konfiskuan

Istog, arrestohet pasi i mori drunjtë që iu konfiskuan

Kronika e Zezë
Rrahje masive në Klinë, lëndohen tre persona

Rrahje masive në Klinë, lëndohen tre persona

Kronika e Zezë