LAJMI I FUNDIT:
Shkumbin Pireva

Shkumbin Pireva

134 Artikuj

Rakitic shpërndan një postim që trazon ujërat te kroatët, pas barazimit me Shqipërinë

Rakitic shpërndan një postim që trazon ujërat te kroatët, pas barazimit me Shqipërinë

Shkumbin Pireva
Nga Bajrami dhe Yamal te Guler dhe Ronaldo – të gjitha rekordet e thyera në Euro 2024  

Nga Bajrami dhe Yamal te Guler dhe Ronaldo – të gjitha rekordet e thyera në Euro 2024  

Shkumbin Pireva
Jens Lehmann zgjedh kombëtaren më të keqe në Euro 2024

Jens Lehmann zgjedh kombëtaren më të keqe në Euro 2024

Shkumbin Pireva
Vdes në moshën 26-vjeçare portieri i Malit të Zi, vetëm 10 ditë më parë gëzoi kombin e tij

Vdes në moshën 26-vjeçare portieri i Malit të Zi, vetëm 10 ditë më parë gëzoi kombin e tij

Shkumbin Pireva
Pas dorëheqjes së Terzicit, Dortmundi mori një vendim që Hummels nuk e priste

Pas dorëheqjes së Terzicit, Dortmundi mori një vendim që Hummels nuk e priste

Shkumbin Pireva
Arsenali përgatit ofertën për yllin e Real Madridin pas prishjes së raporteve me Ancelottin

Arsenali përgatit ofertën për yllin e Real Madridin pas prishjes së raporteve me Ancelottin

Shkumbin Pireva
Muhamet Hyseni drejt Danimarkës, Zhdrella konfirmon tri ofertat dhe ia lë në dorë sulmuesit zgjedhjen

Muhamet Hyseni drejt Danimarkës, Zhdrella konfirmon tri ofertat dhe ia lë në dorë sulmuesit zgjedhjen

Shkumbin Pireva
Parashikuesja e famshme e fatit, zbulon fituesin e Euro 2024 me anë të shpargut

Parashikuesja e famshme e fatit, zbulon fituesin e Euro 2024 me anë të shpargut

Shkumbin Pireva
Ndryshimi drastik në trup i ish-golashënuesit më të ri në La Liga i mahniti të gjithë, por ai është ende ‘mjeshtër’ i golit

Ndryshimi drastik në trup i ish-golashënuesit më të ri në La Liga i mahniti të gjithë, por ai është ende ‘mjeshtër’ i golit

Shkumbin Pireva
Jose Mourinho zgjedh katër favoritët e tij për të fituar Euro 2024

Jose Mourinho zgjedh katër favoritët e tij për të fituar Euro 2024

Shkumbin Pireva
Man City planifikon ta aktivizojë klauzolën prej 100 milionë eurosh të top yllit brazilian

Man City planifikon ta aktivizojë klauzolën prej 100 milionë eurosh të top yllit brazilian

Shkumbin Pireva
Jose Mourinho pritet ta ketë një formacion të çmendur te Fenerbahce me gjashtë yje që mund t’i bashkohet

Jose Mourinho pritet ta ketë një formacion të çmendur te Fenerbahce me gjashtë yje që mund t’i bashkohet

Shkumbin Pireva
Pesë lojtarët që Mourinho mund të nënshkruajë për të ndërtuar një formacion të përsosur te Fenerbahce

Pesë lojtarët që Mourinho mund të nënshkruajë për të ndërtuar një formacion të përsosur te Fenerbahce

Shkumbin Pireva
Valdano zbulon një mosmarrëveshje mes Ancelottit dhe Kroosit dhe zgjidhjen e tij të heshtur për t’u pensionuar

Valdano zbulon një mosmarrëveshje mes Ancelottit dhe Kroosit dhe zgjidhjen e tij të heshtur për t’u pensionuar

Shkumbin Pireva
Ilir Daja, trajneri që vendosi dominim në futbollin kosovar

Ilir Daja, trajneri që vendosi dominim në futbollin kosovar

Shkumbin Pireva
Armend Thaqi për finalen ndaj Prishtinës: Luftojmë për t’ia sjell Ballkanit trofeun e parë të Kupës së Kosovës

Armend Thaqi për finalen ndaj Prishtinës: Luftojmë për t’ia sjell Ballkanit trofeun e parë të Kupës së Kosovës

Shkumbin Pireva
Ylli i Real Madridit do të humbasë finalen e Ligës së Kampionëve dhe fillimin e Euro 2024 shkaku i lëndimit

Ylli i Real Madridit do të humbasë finalen e Ligës së Kampionëve dhe fillimin e Euro 2024 shkaku i lëndimit

Shkumbin Pireva
“Lista e blerjeve sekrete” të Bayern Munichut – emrat e shtatë lojtarëve që mund t’i kushtojnë 323 milionë euro

“Lista e blerjeve sekrete” të Bayern Munichut – emrat e shtatë lojtarëve që mund t’i kushtojnë 323 milionë euro

Shkumbin Pireva
Nga sukseset te historia – ‘Arkitekti’ i Suharekës, Arsim Thaqi flet për të gjitha

Nga sukseset te historia – ‘Arkitekti’ i Suharekës, Arsim Thaqi flet për të gjitha

Shkumbin Pireva
Cristiano Ronaldo lidhet me një transferim shokues në klubin më në formë në Evropë

Cristiano Ronaldo lidhet me një transferim shokues në klubin më në formë në Evropë

Shkumbin Pireva
Granit Xhaka barazoi rekordin e pabesueshëm të UEFA-s gjatë barazimit të Leverkusenit me Romën

Granit Xhaka barazoi rekordin e pabesueshëm të UEFA-s gjatë barazimit të Leverkusenit me Romën

Shkumbin Pireva
Kroos tronditë tifozët e Real Madridit me lëvizjen e tij pas ndeshjes ndaj Bayern Munichut

Kroos tronditë tifozët e Real Madridit me lëvizjen e tij pas ndeshjes ndaj Bayern Munichut

Shkumbin Pireva
Mësohet arsyeja pse nuk ndërhyri VAR-i te goli i anuluar i Bayern Munichut ndaj Real Madridit

Mësohet arsyeja pse nuk ndërhyri VAR-i te goli i anuluar i Bayern Munichut ndaj Real Madridit

Shkumbin Pireva
“Edhe sot jam duke u gjykuar për shkak të tij”, Ferguson zbuloi transferimin e tij më të keq te Man Utd

“Edhe sot jam duke u gjykuar për shkak të tij”, Ferguson zbuloi transferimin e tij më të keq te Man Utd

Shkumbin Pireva


mob5