LAJMI I FUNDIT:
Shkumbin Pireva

Shkumbin Pireva

270 Artikuj

Forma e mirë e ekipit dhe rikthimi i Valmir Veliut – A është Llapi kandidat serioz për titull?

Forma e mirë e ekipit dhe rikthimi i Valmir Veliut – A është Llapi kandidat serioz për titull?

Shkumbin Pireva
Nga parajsa në ferr: Gjenerata që ishte e destinuar të dominonte futbollin

Nga parajsa në ferr: Gjenerata që ishte e destinuar të dominonte futbollin

Shkumbin Pireva
Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Zvicrës – Gliha me rreshtim ndryshe dhe disa ndryshime

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Zvicrës – Gliha me rreshtim ndryshe dhe disa ndryshime

Shkumbin Pireva
Intervista ndryshe e Milaim Ramës: Ai luajti për Zvicrën, vajza i luan për Kosovën – si e sheh ish-sulmuesi përballjen e së shtunës

Intervista ndryshe e Milaim Ramës: Ai luajti për Zvicrën, vajza i luan për Kosovën – si e sheh ish-sulmuesi përballjen e së shtunës

Shkumbin Pireva
“Nga Zvicra dhe shqiptarët te City e Guardiola, Kosova dhe Burnley”, Arijanet Muric flet për të gjitha në mediumin zviceran

“Nga Zvicra dhe shqiptarët te City e Guardiola, Kosova dhe Burnley”, Arijanet Muric flet për të gjitha në mediumin zviceran

Shkumbin Pireva
Nga FC Prishtina 01 thonë se nuk do të ndalen – kërkojnë të shkruajnë historinë e futsallit kosovar

Nga FC Prishtina 01 thonë se nuk do të ndalen – kërkojnë të shkruajnë historinë e futsallit kosovar

Shkumbin Pireva
Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha ka ftuar 27 lojtarë: Ardhjet e reja, rikthimet dhe senatorët

Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha ka ftuar 27 lojtarë: Ardhjet e reja, rikthimet dhe senatorët

Shkumbin Pireva
Nga fitorja në ndeshjen e parë deri tek atmosfera, përgatitjet dhe synimi për ndeshjen kthyese – Armend Thaqi flet për të gjitha

Nga fitorja në ndeshjen e parë deri tek atmosfera, përgatitjet dhe synimi për ndeshjen kthyese – Armend Thaqi flet për të gjitha

Shkumbin Pireva
Klubet tona fitojnë terren në garat evropiane: Fitohet një raund në Ligën e Evropës dhe një në Ligën e Konferencës

Klubet tona fitojnë terren në garat evropiane: Fitohet një raund në Ligën e Evropës dhe një në Ligën e Konferencës

Shkumbin Pireva
Nazmi Gripshi flet për formën e mirë të tij dhe Ballkanit, ndeshjet ndaj BATE Borisovit dhe transferimin e mundshëm në Evropë

Nazmi Gripshi flet për formën e mirë të tij dhe Ballkanit, ndeshjet ndaj BATE Borisovit dhe transferimin e mundshëm në Evropë

Shkumbin Pireva
Meriton Korenica – njeriu i garave evropiane për Ballkanin, gati për kampionate më të mëdha

Meriton Korenica – njeriu i garave evropiane për Ballkanin, gati për kampionate më të mëdha

Shkumbin Pireva
Mentor Zhdrella flet për pritjen te Llapi, përforcimet e mëdha dhe synimet për këtë sezon

Mentor Zhdrella flet për pritjen te Llapi, përforcimet e mëdha dhe synimet për këtë sezon

Shkumbin Pireva
Rezultatet fantastike të Ballkanit në garat evropiane në stadiumin ‘Fadil Vokrri”

Rezultatet fantastike të Ballkanit në garat evropiane në stadiumin ‘Fadil Vokrri”

Shkumbin Pireva
Lincoln Red Imps, kundërshtar i njohur për klubet nga Kosova – rezultatet ndaj Dritës e Feronikelit dhe fitorja në tavolinë ndaj Prishtinës

Lincoln Red Imps, kundërshtar i njohur për klubet nga Kosova – rezultatet ndaj Dritës e Feronikelit dhe fitorja në tavolinë ndaj Prishtinës

Shkumbin Pireva
Flet Iljasa Zulfiu, heroi i Dukagjinit në Ligën e Konferencës: Golat e tij iu dhanë klinasve kualifikimin tutje

Flet Iljasa Zulfiu, heroi i Dukagjinit në Ligën e Konferencës: Golat e tij iu dhanë klinasve kualifikimin tutje

Shkumbin Pireva
Armend Thaqi: Jemi gati për të dhënë gjithçka për kualifikim, motivimi  është në maksimum

Armend Thaqi: Jemi gati për të dhënë gjithçka për kualifikim, motivimi  është në maksimum

Shkumbin Pireva
Ballkani kërkon të arrijë atë që nuk e ka arritur asnjë skuadër nga Kosova

Ballkani kërkon të arrijë atë që nuk e ka arritur asnjë skuadër nga Kosova

Shkumbin Pireva
Arda Guler po shkëlqen në stërvitje te Real Madridi, e shkatërron Valverden me një lëvizje magjike

Arda Guler po shkëlqen në stërvitje te Real Madridi, e shkatërron Valverden me një lëvizje magjike

Shkumbin Pireva
Përditësimi i fundit: Vlera e klubeve të Superligës së Kosovës dhe 15 lojtarët më të vlefshëm

Përditësimi i fundit: Vlera e klubeve të Superligës së Kosovës dhe 15 lojtarët më të vlefshëm

Shkumbin Pireva
Ekskluzive: Primoz Gliha, përzgjedhës i ri i Kosovës

Ekskluzive: Primoz Gliha, përzgjedhës i ri i Kosovës

Shkumbin Pireva
Nga Ronaldo te Messi, James dhe Federer – 10 sportistët më të paguar në botë për vitin 2023

Nga Ronaldo te Messi, James dhe Federer – 10 sportistët më të paguar në botë për vitin 2023

Shkumbin Pireva
Andorra dhe barazimi befasues ndaj Kosovës – fakte, histori dhe statistika rreth përfaqësueses së vogël dhe me rekord katastrofik

Andorra dhe barazimi befasues ndaj Kosovës – fakte, histori dhe statistika rreth përfaqësueses së vogël dhe me rekord katastrofik

Shkumbin Pireva
Ku gaboi Kosova ndaj Andorrës dhe çfarë duhet të bëjë tani që ta mbajë gjallë ëndrrën për Euro 2024?

Ku gaboi Kosova ndaj Andorrës dhe çfarë duhet të bëjë tani që ta mbajë gjallë ëndrrën për Euro 2024?

Shkumbin Pireva
Nga Dias te Pedri, Mbappe dhe Haaland – formacioni më i vlefshëm në botë kushton 1.2 miliard euro

Nga Dias te Pedri, Mbappe dhe Haaland – formacioni më i vlefshëm në botë kushton 1.2 miliard euro

Shkumbin Pireva