LAJMI I FUNDIT:

Shfrytëzo këtë mundësi të jashtëzakonshme për të blerë një penthouse luksoz me SUPER ZBRITJE! ID-103

Mos e humbisni këtë mundësi të jashtëzakonshme për të zotëruar një penthouse vërtetë luksoz me një super zbritje!

Nga çmimi i tij origjinal prej 229,800€, tani është i disponueshëm për një çmim prej vetëm 219,000€!

Ky penthouse gjendet afër qendrës tregtare Albi Mall ka një sipërfaqe të gjerë prej 227.25 m², duke ofruar hapësirë të bollshme për ju dhe të dashurit tuaj për t’u çlodhur dhe për të shijuar pamjet e mrekullueshme të Prishtinës.

Pjesa për qëndrim ditor ju mirëpret me planimetrinë e saj të bollshme, duke ofruar hapësirë për relaksim dhe argëtim. Dhoma e ngrënies ju fton të organizoni takime të paharrueshme.

Ky penthouse ka edhe katër dhoma gjumi, dy banjo, 1 WC, koridor dhe terrasë ku ju mund të shijoni kafen e mëngjesit me pamjen e mahnitshme të Prishtinës.

PENTHOUSE NË SHITJE 

Çmimi: 219,000€

Sipërfaqja 227.25 m²

Pjesa për qëndrim ditor

Tryezaria

Kuzhina

4 Dhoma gjumi

2 Banjo

1 WC

Koridori

Terasa

Shpallja: ID-103

Video e penthouse-it në shitje

 

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Nr.tel: 048 90 90 90

E-mail: realestate@telegrafi.com

Më shumë