LAJMI I FUNDIT:
Zinedine Zidane

Zinedine Zidane

1531 Artikuj

Info

Zinedine Zidane është trajner francez i lindur më 23 qershor 1972.

Zidane gati për të marrë Bayern Munichun, por është në pritje të një klubi tjetër

Zidane gati për të marrë Bayern Munichun, por është në pritje të një klubi tjetër

Ndërkombëtare
Tre emra në listën e Bayernit për ta zëvendësuar Tuchelin – njëri do t’iu shokojë

Tre emra në listën e Bayernit për ta zëvendësuar Tuchelin – njëri do t’iu shokojë

Bundesliga
Zidane i gatshëm të marrë menjëherë drejtimin e gjigantit evropian nëse shkarkohet trajneri i tyre

Zidane i gatshëm të marrë menjëherë drejtimin e gjigantit evropian nëse shkarkohet trajneri i tyre

Bundesliga
Messi apo Ronaldo? Hazard ‘injoron’ të dytë kur zgjedh më të mirin në histori

Messi apo Ronaldo? Hazard ‘injoron’ të dytë kur zgjedh më të mirin në histori

Ndërkombëtare
Zinedine Zidane bëhet favoriti kryesor për të zëvendësuar Tuchel tek Bayerni

Zinedine Zidane bëhet favoriti kryesor për të zëvendësuar Tuchel tek Bayerni

Bundesliga
“Ai është i jashtëzakonshëm” – Zinedine Zidane nuk kursehet nga lëvdatat për Bellingham

“Ai është i jashtëzakonshëm” – Zinedine Zidane nuk kursehet nga lëvdatat për Bellingham

La Liga
Carlo Ancelotti shpjegon dallimin mes Jude Bellingham dhe Zinedine Zidane

Carlo Ancelotti shpjegon dallimin mes Jude Bellingham dhe Zinedine Zidane

La Liga
Superkompjuteri parashikon trajnerin e ardhshëm të Liverpoolit, tre fitues të Ligës së Kampionëve luftojnë për vendin e Kloppit

Superkompjuteri parashikon trajnerin e ardhshëm të Liverpoolit, tre fitues të Ligës së Kampionëve luftojnë për vendin e Kloppit

Premier League
Leite Kaka zgjedh ekipin e tij të ëndrrave, lë jashtë më të madhin mes tyre

Leite Kaka zgjedh ekipin e tij të ëndrrave, lë jashtë më të madhin mes tyre

Ndërkombëtare
Ancelotti barazon rekordin e Zidanes – atij iu deshën më pak ndeshje

Ancelotti barazon rekordin e Zidanes – atij iu deshën më pak ndeshje

La Liga
U tha se do të rikthehet së shpejti në stol, Zidane refuzon kombëtaren e njohur

U tha se do të rikthehet së shpejti në stol, Zidane refuzon kombëtaren e njohur

Ndërkombëtare
Inteligjenca Artificiale renditi lojtarët më ‘vendimtar’ në histori, vendi i parë nuk i takon as Messit dhe as Ronaldos

Inteligjenca Artificiale renditi lojtarët më ‘vendimtar’ në histori, vendi i parë nuk i takon as Messit dhe as Ronaldos

Shkumbin Pireva
Zlatan Ibrahimovic zbuloi golin më të bukur që e ka parë me sytë e tij, por ai nuk e ka shënuar

Zlatan Ibrahimovic zbuloi golin më të bukur që e ka parë me sytë e tij, por ai nuk e ka shënuar

Liga e Kampionëve
Jude Bellingham, galaktiku i ri i Real Madridit

Jude Bellingham, galaktiku i ri i Real Madridit

Bardh Maxhuni
Formacioni i mundshëm i Man Utd nëse Zidane zëvendëson Ten Hagun

Formacioni i mundshëm i Man Utd nëse Zidane zëvendëson Ten Hagun

Premier League
Benzema zgjedh 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave, befason të gjithë me zgjedhjet e tij

Benzema zgjedh 11-shen më të mirë të të gjitha kohërave, befason të gjithë me zgjedhjet e tij

Shkumbin Pireva
Mbretëria Zidane në Real Madrid Castilla – djemtë e legjendës franceze arrijnë shifrën magjike

Mbretëria Zidane në Real Madrid Castilla – djemtë e legjendës franceze arrijnë shifrën magjike

La Liga
“Më mirë se sa Zidane e Figo”, ish-ylli Real Madridit lavdëron startin e Bellingham

“Më mirë se sa Zidane e Figo”, ish-ylli Real Madridit lavdëron startin e Bellingham

La Liga
Lojtarët e Man Utd tashmë i kanë bërë të qarta ndjenjat për Zidane

Lojtarët e Man Utd tashmë i kanë bërë të qarta ndjenjat për Zidane

Premier League
Messi i tregon Zidanes lojën e vetme që do të donte ta luante përsëri

Messi i tregon Zidanes lojën e vetme që do të donte ta luante përsëri

Ndërkombëtare
Zidane zgjodhi ndeshjen më të mirë të karrierës së tij dhe befasoi Messin: Pak njerëz e mbajnë mend atë ndeshje

Zidane zgjodhi ndeshjen më të mirë të karrierës së tij dhe befasoi Messin: Pak njerëz e mbajnë mend atë ndeshje

Ndërkombëtare
Zidane zbulon kundërshtarin e tij më të vështirë ndonjëherë gjatë bisedës magjepsëse me Messin

Zidane zbulon kundërshtarin e tij më të vështirë ndonjëherë gjatë bisedës magjepsëse me Messin

Ndërkombëtare
Zinedine Zidane i tregoi hapur Lionel Messit se çfarë mendon për të

Zinedine Zidane i tregoi hapur Lionel Messit se çfarë mendon për të

Ndërkombëtare
Zidane i shpjegoi Lionel Messit se përse vendosi ta vishte fanellën me numrin 5 te Real Madridi

Zidane i shpjegoi Lionel Messit se përse vendosi ta vishte fanellën me numrin 5 te Real Madridi

Ndërkombëtare