LAJMI I FUNDIT:
Zayn Malik

Zayn Malik

100 Artikuj

Zayn Malik dhe Andrew Garfield duken shumë të lezetshëm, teksa udhëheqin yjet në shfaqjen e veshjeve për meshkuj “Loewe”

Zayn Malik dhe Andrew Garfield duken shumë të lezetshëm, teksa udhëheqin yjet në shfaqjen e veshjeve për meshkuj “Loewe”

Yjet
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Yjet
Përkundër ndarjes, Gigi Hadid habit me veprimin e fundit ndaj Zayn Malik

Përkundër ndarjes, Gigi Hadid habit me veprimin e fundit ndaj Zayn Malik

Yjet
Zayn Malik flet për largimin nga grupi “One Direction”: U lodhëm nga njëri-tjetri

Zayn Malik flet për largimin nga grupi “One Direction”: U lodhëm nga njëri-tjetri

Yjet
“Çështje familjare”, Zayn Malik thyen heshtjen për sherrin e bujshëm me Yolanda Hadidin

“Çështje familjare”, Zayn Malik thyen heshtjen për sherrin e bujshëm me Yolanda Hadidin

Yjet
Për herë të parë në gjashtë vjet, Zayn Malik rikthehet me një intervistë emocionale

Për herë të parë në gjashtë vjet, Zayn Malik rikthehet me një intervistë emocionale

Yjet
Selena Gomez heq nga lista e ndjekësve në Instagram Zayn Malik, motrat Hadid dhe Dua Lipën

Selena Gomez heq nga lista e ndjekësve në Instagram Zayn Malik, motrat Hadid dhe Dua Lipën

Yjet
Mes thashethemeve për lidhje me Zayn Malik dhe Andrew Taggart, Selena Gomez deklarohet beqare

Mes thashethemeve për lidhje me Zayn Malik dhe Andrew Taggart, Selena Gomez deklarohet beqare

Yjet
Selena Gomez shihet me asistenten personale të Zayn Malik mes pretendimeve se dyshja kanë nisur një romancë

Selena Gomez shihet me asistenten personale të Zayn Malik mes pretendimeve se dyshja kanë nisur një romancë

Yjet
Thuhet se kanë nisur një lidhje dashurie, por Selena Gomez dhe Zayn Malik njihen me njëri-tjetrin prej vitesh

Thuhet se kanë nisur një lidhje dashurie, por Selena Gomez dhe Zayn Malik njihen me njëri-tjetrin prej vitesh

Yjet
“Është mirë me këdo që del”, Gigi Hadid mbështet lidhjen e supozuar të Zayn Malik me Selena Gomezin

“Është mirë me këdo që del”, Gigi Hadid mbështet lidhjen e supozuar të Zayn Malik me Selena Gomezin

Yjet
Selena Gomez dhe Zayn Malik nxisin thashethemet për një lidhje dashurie

Selena Gomez dhe Zayn Malik nxisin thashethemet për një lidhje dashurie

Yjet
Zayn Malik rikthehet në muzikë me një kopertinë të këngës “Angel” të Jimi Hendrix

Zayn Malik rikthehet në muzikë me një kopertinë të këngës “Angel” të Jimi Hendrix

Muzikë
Gigi Hadid nuk do ta bëjë publike lidhjen me DiCaprion për të mos e lënduar ish-partnerin e saj, Zayn Malik

Gigi Hadid nuk do ta bëjë publike lidhjen me DiCaprion për të mos e lënduar ish-partnerin e saj, Zayn Malik

Yjet
Pas largimit nga “One Direction”, Zayn Malik nuk ruan raporte të mira as me Louis Tomlinsonin

Pas largimit nga “One Direction”, Zayn Malik nuk ruan raporte të mira as me Louis Tomlinsonin

Yjet
Zayn Malik e largon nga Instagrami Gigi Hadidin mes romancës së saj të re Leonardo DiCaprion

Zayn Malik e largon nga Instagrami Gigi Hadidin mes romancës së saj të re Leonardo DiCaprion

Yjet
Zayn Malik përpiqet të rifitojë Gigin mes thashethemeve për një lidhje të re me Leonardo DiCaprion

Zayn Malik përpiqet të rifitojë Gigin mes thashethemeve për një lidhje të re me Leonardo DiCaprion

Po Flitet
Dikur miq të ngushtë, Liam Payne thotë se ka shumë arsye se përse nuk e pëlqen Zayn Malik

Dikur miq të ngushtë, Liam Payne thotë se ka shumë arsye se përse nuk e pëlqen Zayn Malik

Yjet
Zayn Malik rikthehet në Instagram me një ‘selfie’ pas një pauze të gjatë

Zayn Malik rikthehet në Instagram me një ‘selfie’ pas një pauze të gjatë

Yjet
Pas ndarjes nga Gigi Hadid, Zayn Malik haset në një aplikacion ‘online’ që ofron njohje me gra më të plota

Pas ndarjes nga Gigi Hadid, Zayn Malik haset në një aplikacion ‘online’ që ofron njohje me gra më të plota

Yjet
Thyerje zemrash, kërkesa për divorc dhe akuza për tradhti – gjashtë ndarjet tronditëse të të famshmëve në vitin që shkoi

Thyerje zemrash, kërkesa për divorc dhe akuza për tradhti – gjashtë ndarjet tronditëse të të famshmëve në vitin që shkoi

Egzona Shigjeqi
Gigi Hadid shihet për herë të parë në publik që pas incidentit famëkeq të nënës së saj me ish-partnerin Zayn Malik

Gigi Hadid shihet për herë të parë në publik që pas incidentit famëkeq të nënës së saj me ish-partnerin Zayn Malik

Yjet
Imazhi që tregon mesazhin shqip drejtuar këngëtarit Zayn Malik është bërë viral në rrjetet sociale

Imazhi që tregon mesazhin shqip drejtuar këngëtarit Zayn Malik është bërë viral në rrjetet sociale

Virale
Gigi Hadid dhe Zayn thuhet se kishin një ‘marrëdhënie toksike’ përpara sherrit me Yolanda Hadid

Gigi Hadid dhe Zayn thuhet se kishin një ‘marrëdhënie toksike’ përpara sherrit me Yolanda Hadid

Yjet