LAJMI I FUNDIT:

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale
Reklama

Zayn Malik ndau një pamje të rrallë të vajzës së tij, Khai, për të festuar ditëlindjen e saj të 3-të.

“Gëzuar ditëlindjen për gjithçka ime, ti je shpirti më i mrekullueshëm që kam njohur ndonjëherë”, shkroi ish-ylli i One Direction sipër një kolazhi me foto të postuar në Instagram.


“Çdo ditë me ty është një bekim që e çmoj pa fjalë. 3 tashmë!! Ku ka shkuar ajo kohë?”, vazhdoi ai shkrimin.

View this post on Instagram

A post shared by Zayn Malik (@zayn)

“Vajza ime e vogël e bukur, nuk mund të jetoja pa ty, faleminderit për gjithë dashurinë që sjell në jetën time”, shtoi Malik.

Fotot e ëmbla kapën Malik – i cili ndan Khai me ish-Gigi Hadid – duke ndihmuar vajzën e ditëlindjes të hapte dhuratat e saj.

Foto të tjera zbuluan se Khai kishte disa shije të shijshme për këtë rast të veçantë, duke përfshirë një tortë me temë “Frozen” dhe një tjetër ëmbëlsirë ylberi.

Ylli britanik i popit, 30 vjeç, mbuloi fytyrën e vajzës së tij me një emoji, por ajo ende mund të shihej duke i fikur qirinjtë e saj dhe duke u kënaqur në fetë.

Foto: GC Images

Fansat lavdëruan babanë e dashur teksa ndanë urimet festive për vogëlushin, ditëlindja e të cilit ishte të martën.

Hadid, 28 vjeçe, gjithashtu uroi në mediat sociale ditëlindjen e vajzës së saj në fillim të kësaj jave.

“Kam festuar këtë javë trevjeçaren tonë dhe jam shumë e nderuar që jam nëna e saj, për të parë jetën përmes saj”, ka shkruar modelja.

Gjatë fundjavës, themeluesja e “Guest in Residence” organizoi një festë ditëlindjeje për Khaia në muzeun interaktiv të Institutit Sloomoo në New York.

Foto: Gigi Hadid/Instagram

Bella Hadid dhe Blake Lively ishin të pranishëm. Megjithatë, është e paqartë nëse Malik ka marrë një ftesë.

Gigi ka mbajtur një marrëdhënie miqësore bashkëprindërore me këngëtaren e “Pillowtalk” pas ndarjes së tyre në tetor 2021.

Dyshja i dhanë fund lidhjes së tyre pesëvjeçare pasi nëna e modeles, Yolanda Hadid, akuzoi Malik se e kishte goditur atë gjatë një debati të ashpër.

Të gjitha lajmet nga Zayn Malik
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Zayn Malik

Edhe pse Malik mohoi akuzat, ai nuk pranoi të kundërshtonte akuzat për ngacmim dhe u urdhërua të përfundonte një klasë për menaxhimin e zemërimit dhe një program të dhunës në familje.

Pavarësisht se ka qëndruar larg nga qendra e vëmendjes për vitet e fundit, krijuesi i hitit “Better” së fundmi foli për atësinë në podcast “Call Her Daddy”.

“Që kur kam vajzën time, gjëja kryesore në mendjen time është të përpiqem të jem një shembull i mirë për të”, tha ai në korrik. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Magazina
Kalo në kategori