LAJMI I FUNDIT:

Mes thashethemeve për lidhje me Zayn Malik dhe Andrew Taggart, Selena Gomez deklarohet beqare

Mes thashethemeve për lidhje me Zayn Malik dhe Andrew Taggart, Selena Gomez deklarohet beqare

Selena Gomez ka treguar se është beqare në një video të postuar në TikTok.

Reklama

Jeta e saj private ka qenë një burim spekulimesh të vazhdueshme këtë vit, me thashetheme që e lidhin atë me emra të tillë si Zayn Malik dhe Andrew Taggart.

30-vjeçarja u përpoq të qetësonte muhabetin këtë javë me një video të ndarë në rrjete sociale.

Foto: TikTok

“Jam beqare”, tha Selena duke shtuar: “Ju dua të gjithëve”.

Të gjitha lajmet nga Selena Gomez
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Selena Gomez

Në fillim të këtij viti ajo ishte e lidhur me Andrew Taggart të “The Chainsmokers”, dhe megjithëse ajo deklaroi se ishte beqare në janar, ajo u pa dy ditë më vonë dorë për dore me të në New York.

Foto: TikTok

“Selena dhe Dreë kanë një lidhje të mrekullueshme”, pohoi një burim i Us ëeekly. “Ata janë shumë të lumtur që e kanë provuar këtë”.

Në të njëjtën kohë, Selena u tha se ishte bashkë me yllin e “One Direction”, Zayn Malik.

Foto: Getty Images

Një burim pranë tyre bëri të ditur se ata kanë qenë bashkë për një kohë të shkurtër.

Marrëdhënia më e famshme e Selenas ka qenë me Justin Bieber, e cila përfundoi në vitin 2018.

Foto: Getty Images

Kjo ndodhi pak para se Justin të martohej me modelen Hailey Baldwin. /Telegrafi/

Foto: Getty Images

Në trend Magazina

Më shumë
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Kalo në kategori