LAJMI I FUNDIT:

Youtube

360 Artikuj

Instagram fiton më shumë para nga reklamat sesa YouTube

Instagram fiton më shumë para nga reklamat sesa YouTube

Lajme Teknologji
Pas 48 vitesh i parkuar, sedani Chevrolet merr një pamje të re

Pas 48 vitesh i parkuar, sedani Chevrolet merr një pamje të re

Auto Lajme
Detektori metalik zbulon armë të lashta lufte në Poloni

Detektori metalik zbulon armë të lashta lufte në Poloni

Shkencë
YouTuberi krijon një version të ri të Apple Vision Pro

YouTuberi krijon një version të ri të Apple Vision Pro

Fun Lajme
Një e katërta e krijuesve me pagesë të YouTube po fitojnë para me Shorts

Një e katërta e krijuesve me pagesë të YouTube po fitojnë para me Shorts

Lajme Teknologji
YouTube po teston një veçori që ju lejon të kaloni më shpejt te pjesët interesante të një videoje

YouTube po teston një veçori që ju lejon të kaloni më shpejt te pjesët interesante të një videoje

Aplikacione
Funksioni Multiview i YouTube TV tani ofrohet edhe në pajisjet iOS

Funksioni Multiview i YouTube TV tani ofrohet edhe në pajisjet iOS

Lajme Teknologji
YouTube po prezanton një ndryshim të rëndësishëm, kush nuk e respekton do të mbetet pa video

YouTube po prezanton një ndryshim të rëndësishëm, kush nuk e respekton do të mbetet pa video

Lajme Teknologji
YouTube prezantoi një ndryshim të madh – shumë përdorues do të zhgënjehen me aplikacionin

YouTube prezantoi një ndryshim të madh – shumë përdorues do të zhgënjehen me aplikacionin

Aplikacione
YouTube prezanton dizajnin e ri për aplikacionin e saj televiziv

YouTube prezanton dizajnin e ri për aplikacionin e saj televiziv

Aplikacione
X me video aplikacion të ngjashëm me atë të YouTube, do të jetë i qasshëm në televizorët e Samsung dhe Amazon

X me video aplikacion të ngjashëm me atë të YouTube, do të jetë i qasshëm në televizorët e Samsung dhe Amazon

Aplikacione
Youtube tani lejon përdoruesit të shikojnë disa përmbajtje në të njëjtën kohë në ekran

Youtube tani lejon përdoruesit të shikojnë disa përmbajtje në të njëjtën kohë në ekran

Teknologji
Brenda burgut ‘më të avancuar’ në botë!

Brenda burgut ‘më të avancuar’ në botë!

Kuriozitete
Ky është truku më interesant në internet që duhet patjetër ta dini!

Ky është truku më interesant në internet që duhet patjetër ta dini!

Lajme Teknologji
Ky truk për ngrohjen e picës u bë viral në internet, a e keni provuar?

Ky truk për ngrohjen e picës u bë viral në internet, a e keni provuar?

Virale
Sa klikime ka videoja e parë e ngarkuar në YouTube?

Sa klikime ka videoja e parë e ngarkuar në YouTube?

Lajme Teknologji
Spotify nënshkruan marrëveshje milionëshe me komedianin Joe Rogan

Spotify nënshkruan marrëveshje milionëshe me komedianin Joe Rogan

Lajme Teknologji
TikTok prezanton veçori të reja të cilat ngjasojnë me Youtube-n

TikTok prezanton veçori të reja të cilat ngjasojnë me Youtube-n

Lajme Teknologji
Amerikani i cili u bë milioner duke drejtuar kanalet në Youtube që ndihmojnë kafshët të relaksohen

Amerikani i cili u bë milioner duke drejtuar kanalet në Youtube që ndihmojnë kafshët të relaksohen

Fun Lajme
Përdoruesit e Youtube-s të shqetësuar për ngadalësimin e faqes – dyshojnë se platforma po e bën qëllimisht

Përdoruesit e Youtube-s të shqetësuar për ngadalësimin e faqes – dyshojnë se platforma po e bën qëllimisht

Lajme Teknologji
Starlinku apo 5G, cili e ka rrjetin më të shpejtë?

Starlinku apo 5G, cili e ka rrjetin më të shpejtë?

Lajme Teknologji
Sa fitojnë rrjetet sociale nga të miturit?

Sa fitojnë rrjetet sociale nga të miturit?

Lajme Teknologji
MrBeast drejtuar Elon Muskut: Rrjeti social X nuk është një platformë e mirë për vlogerët

MrBeast drejtuar Elon Muskut: Rrjeti social X nuk është një platformë e mirë për vlogerët

Lajme Teknologji
Hapat se si të dëgjoni video nga Youtube derisa telefoni juaj qëndron i kyçur

Hapat se si të dëgjoni video nga Youtube derisa telefoni juaj qëndron i kyçur

Aplikacione