LAJMI I FUNDIT:

Wolverhampton Wanderers

602 Artikuj

Chelsea pëson humbje të thellë nga Wolvesi në “Stamford Bridge”, Cunha me het-trik

Chelsea pëson humbje të thellë nga Wolvesi në “Stamford Bridge”, Cunha me het-trik

Premier League
Fitore dramatike e Manchester United ndaj Wolves në luftën për top katërshe

Fitore dramatike e Manchester United ndaj Wolves në luftën për top katërshe

Premier League
U refuzua oferta e Milanit, ndërsa Broja është përballë dy ofertave – Chelsea e gatshme ta lejojë largimin e tij

U refuzua oferta e Milanit, ndërsa Broja është përballë dy ofertave – Chelsea e gatshme ta lejojë largimin e tij

Premier League
Chelsea refuzon ofertën e klubit të Ligës Premier për Armando Brojën

Chelsea refuzon ofertën e klubit të Ligës Premier për Armando Brojën

Premier League
Chelsea refuzon ofertën e parë për Brojën, është përgjysmë me çmimin e kërkuar

Chelsea refuzon ofertën e parë për Brojën, është përgjysmë me çmimin e kërkuar

Premier League
Ndërpritet për disa minuta ndeshja e FA Cup në Angli, përleshje masive mes dy tifozerive

Ndërpritet për disa minuta ndeshja e FA Cup në Angli, përleshje masive mes dy tifozerive

Premier League
Chelsea, Liverpooli dhe Arsenali në garë për mbrojtësin e majtë algjerian

Chelsea, Liverpooli dhe Arsenali në garë për mbrojtësin e majtë algjerian

Premier League
E ardhmja e Armando Brojës e paqartë, katër klubet angleze janë duke vëzhguar situatën e tij

E ardhmja e Armando Brojës e paqartë, katër klubet angleze janë duke vëzhguar situatën e tij

Premier League
Liverpooli dhe Arsenali luftojnë për lojtarin që kushton 30 milionë euro

Liverpooli dhe Arsenali luftojnë për lojtarin që kushton 30 milionë euro

Premier League
Giovanni Reynan po e kërkojnë nga e gjithë Evropa

Giovanni Reynan po e kërkojnë nga e gjithë Evropa

Bundesliga
Tri klube angleze e duan Armando Brojën që në janar

Tri klube angleze e duan Armando Brojën që në janar

Premier League
Klubi i Ligës Premier e do Armando Brojën në janar

Klubi i Ligës Premier e do Armando Brojën në janar

Premier League
Mësohet klubi i Ligës Premier që është më afër rrezikut të zbritjes së pikëve

Mësohet klubi i Ligës Premier që është më afër rrezikut të zbritjes së pikëve

Premier League
Të gjithë u befasuan nga kartoni i kuq i rrumbullakët që gjyqtari përjashtoi Joao Gomes në FA Cup, zbulohet arsyeja e përdorimit të tij

Të gjithë u befasuan nga kartoni i kuq i rrumbullakët që gjyqtari përjashtoi Joao Gomes në FA Cup, zbulohet arsyeja e përdorimit të tij

Ndërkombëtare
“Vizioni 2123” – Inteligjenca Artificiale tregon se si do të duket çdo stadium i Ligës Premier pas 100 vitesh

“Vizioni 2123” – Inteligjenca Artificiale tregon se si do të duket çdo stadium i Ligës Premier pas 100 vitesh

Shkumbin Pireva
Skuadrat me më shumë humbje në vitin 2023 – Chelsea është e vetmja top skuadër në listë

Skuadrat me më shumë humbje në vitin 2023 – Chelsea është e vetmja top skuadër në listë

Ndërkombëtare
Zbulohen tre objektivat kryesore të transferimeve të Arsenalit

Zbulohen tre objektivat kryesore të transferimeve të Arsenalit

Premier League
Ylli i Chelseat u poshtërua, tifozët festuan kur trajneri e nxori nga loja

Ylli i Chelseat u poshtërua, tifozët festuan kur trajneri e nxori nga loja

Premier League
Chelsea nuk po arrin të krijojë vazhdimësi, pëson në udhëtim ndaj Wolvesit

Chelsea nuk po arrin të krijojë vazhdimësi, pëson në udhëtim ndaj Wolvesit

Premier League
“Paratë ishin arsyeja kryesore” – Ruben Neves jep një përgjigje të sinqertë kur u pyet pse iu bashkua Al-Hilalin

“Paratë ishin arsyeja kryesore” – Ruben Neves jep një përgjigje të sinqertë kur u pyet pse iu bashkua Al-Hilalin

Ligat tjera
Arsenali fiton me shumë mund ndaj Wolvesit, vazhdon si lider

Arsenali fiton me shumë mund ndaj Wolvesit, vazhdon si lider

Premier League
Liverpooli bëhet skuadra e parë që arrin një moment historik për një klub anglez

Liverpooli bëhet skuadra e parë që arrin një moment historik për një klub anglez

Ndërkombëtare
“I padobishëm”, zyrtari i klubit të Ligës Premier përjashtohet nga federata për fyerje ndaj Anthony Taylor

“I padobishëm”, zyrtari i klubit të Ligës Premier përjashtohet nga federata për fyerje ndaj Anthony Taylor

Premier League
E ardhmja e Ramsdale larg Arsenalit, ai mund të ndërrojë ambient së shpejti

E ardhmja e Ramsdale larg Arsenalit, ai mund të ndërrojë ambient së shpejti

Premier League