LAJMI I FUNDIT:

William Saliba

41 Artikuj

Declan Rice tregon bashkëlojtarin e tij te Arsenali që e ka befasuar më së shumti

Declan Rice tregon bashkëlojtarin e tij te Arsenali që e ka befasuar më së shumti

Premier League
Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Arsenal – Liverpool

Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Arsenal – Liverpool

Premier League
Ardian Ismajli dhe Van Dijk, dy rekordmenët më të mëdhenj në top pesë ligat evropiane

Ardian Ismajli dhe Van Dijk, dy rekordmenët më të mëdhenj në top pesë ligat evropiane

Ndërkombëtare
Alan Shearer përpilon formacionin e sezonit në Ligën Premier – nuk zgjedh asnjë lojtar të Man Cityt dhe lë jashtë yllin e Liverpoolit

Alan Shearer përpilon formacionin e sezonit në Ligën Premier – nuk zgjedh asnjë lojtar të Man Cityt dhe lë jashtë yllin e Liverpoolit

Premier League
Ferdinand lavdëron një futbollist të Arsenalit pavarësisht humbjes nga Liverpooli: Ishte brilant

Ferdinand lavdëron një futbollist të Arsenalit pavarësisht humbjes nga Liverpooli: Ishte brilant

Premier League
Dhjetë qendërmbrojtësit më të mirë në Ligën Premier për sezonin 2022/23

Dhjetë qendërmbrojtësit më të mirë në Ligën Premier për sezonin 2022/23

Premier League
Saliba pranon se Liverpoolit iu mohua një penallti gjatë ndeshjes

Saliba pranon se Liverpoolit iu mohua një penallti gjatë ndeshjes

Premier League
Arteta tregon pse Rice u aktivizua si mbrojtës ndaj PSV Eindhoven

Arteta tregon pse Rice u aktivizua si mbrojtës ndaj PSV Eindhoven

Liga e Kampionëve
Ferdinand e vlerëson Arsenalin më shumë se Liverpoolin për titullin, thotë se dy lojtarë janë kyç te londinezët

Ferdinand e vlerëson Arsenalin më shumë se Liverpoolin për titullin, thotë se dy lojtarë janë kyç te londinezët

Premier League
Didier Deschamps shpjegon arsyen pse William Saliba nuk është aq i mirë për Francën sa për Arsenalin

Didier Deschamps shpjegon arsyen pse William Saliba nuk është aq i mirë për Francën sa për Arsenalin

Ndërkombëtare
Mikel Arteta përditëson gjendjen e Bukayo Saka dhe William Saliba para ndeshjes me Chelsean

Mikel Arteta përditëson gjendjen e Bukayo Saka dhe William Saliba para ndeshjes me Chelsean

Premier League
Zbulohet formacioni më i vlefshëm në botë, tri klube evropiane kanë nga tre lojtarë

Zbulohet formacioni më i vlefshëm në botë, tri klube evropiane kanë nga tre lojtarë

Ndërkombëtare
Gary Neville emëron tre lojtarë të paprekshëm te Arsenali – nuk përmend Bukayo Sakan

Gary Neville emëron tre lojtarë të paprekshëm te Arsenali – nuk përmend Bukayo Sakan

Premier League
Shoqata e Futbollistëve Profesionistë zgjedh formacionin më të mirë të vitit në Ligën Premier

Shoqata e Futbollistëve Profesionistë zgjedh formacionin më të mirë të vitit në Ligën Premier

Premier League
William Saliba rinovon zyrtarisht me Arsenalin

William Saliba rinovon zyrtarisht me Arsenalin

Premier League
Arsenali po tenton t’i realizojë katër marrëveshje brenda javës së ardhshme

Arsenali po tenton t’i realizojë katër marrëveshje brenda javës së ardhshme

Premier League
Paga problem për rinovimin, PSG po tenton të përfitojë dhe ta transferoj William Saliban

Paga problem për rinovimin, PSG po tenton të përfitojë dhe ta transferoj William Saliban

Premier League
Carragher dhe Neville zgjedhin secili “ekipin e vitit” në Ligën Premier – zgjedhje befasuese nga të dy

Carragher dhe Neville zgjedhin secili “ekipin e vitit” në Ligën Premier – zgjedhje befasuese nga të dy

Premier League
Arteta flet për gjendjen e Salibas dhe Xhakës, ka disa fjalë edhe për përballjen me Cityn

Arteta flet për gjendjen e Salibas dhe Xhakës, ka disa fjalë edhe për përballjen me Cityn

Premier League
Martinelli nënshkruan kontratë të majme me Arsenalin, dy lojtarë të tjerë do ta ndjekin shembullin e tij

Martinelli nënshkruan kontratë të majme me Arsenalin, dy lojtarë të tjerë do ta ndjekin shembullin e tij

Premier League
Franca do të duket ndryshe në ‘Botërorin 2026’: Njëmbëdhjetëshi i mundshëm

Franca do të duket ndryshe në ‘Botërorin 2026’: Njëmbëdhjetëshi i mundshëm

Përfaqësueset
Formacioni i sezonit deri më tani në Ligën Premier nga Alan Shearer, Xhaka përkrah yjeve të mëdha

Formacioni i sezonit deri më tani në Ligën Premier nga Alan Shearer, Xhaka përkrah yjeve të mëdha

Premier League
Nga Vinicius Jr te Bellingham, Saka dhe Saliba – formacioni më i mirë me debutuesit e Kupës së Botës “Katar 2022”

Nga Vinicius Jr te Bellingham, Saka dhe Saliba – formacioni më i mirë me debutuesit e Kupës së Botës “Katar 2022”

Përfaqësueset
PSG po përgatit ofertë për Saliban

PSG po përgatit ofertë për Saliban

Premier League