LAJMI I FUNDIT:

Wanda Nara

152 Artikuj

Pas zhurmës së krijuar për ndarjen e mundshme dhe akuzat për tradhti, Icardi dhe Wanda konfirmojnë se janë bashkë dhe të dashuruar

Pas zhurmës së krijuar për ndarjen e mundshme dhe akuzat për tradhti, Icardi dhe Wanda konfirmojnë se janë bashkë dhe të dashuruar

Po Flitet
Mauro Icardi kërcënon me largim nga PSG nëse Wanda Nara nuk kthehet tek ai

Mauro Icardi kërcënon me largim nga PSG nëse Wanda Nara nuk kthehet tek ai

Ligue 1
Wanda Nara thuhet se nuk do ta falë Icardin pas përpjekjes për ribashkim: Preferoj dorën time pa unazë

Wanda Nara thuhet se nuk do ta falë Icardin pas përpjekjes për ribashkim: Preferoj dorën time pa unazë

Yjet
Skandali i Mauro Icardit me China Suarez, zbulohen mesazhet që kanë shkëmbyer me njëri-tjetrin

Skandali i Mauro Icardit me China Suarez, zbulohen mesazhet që kanë shkëmbyer me njëri-tjetrin

Yjet
Pochettino përfshihet në zënkën mes Icardit dhe Wandas, strategu i PSG-së i shqetësuar me situatën

Pochettino përfshihet në zënkën mes Icardit dhe Wandas, strategu i PSG-së i shqetësuar me situatën

Ligue 1
E akuzoi për tradhti – Mauro Icardi merr vëmendje me një fotografi të publikuar përkrah Wanda Naras

E akuzoi për tradhti – Mauro Icardi merr vëmendje me një fotografi të publikuar përkrah Wanda Naras

Yjet
I ndau dy shokët e ngushtë, Wanda Naras i kthehet ‘boomerang’ në lidhjen me Icardin

I ndau dy shokët e ngushtë, Wanda Naras i kthehet ‘boomerang’ në lidhjen me Icardin

Yjet
Krizë në martesën e Wanda Nara dhe Mauro Icardi, modelja e akuzon futbollistin për tradhti

Krizë në martesën e Wanda Nara dhe Mauro Icardi, modelja e akuzon futbollistin për tradhti

Yjet
E zhveshur në pjesën e sipërme, Wanda Nara ngacmon fansat me imazhet e reja

E zhveshur në pjesën e sipërme, Wanda Nara ngacmon fansat me imazhet e reja

Yjet
Wanda Nara është duke e negociuar kthimin e Icardit në Serie A

Wanda Nara është duke e negociuar kthimin e Icardit në Serie A

Ligue 1
Wanda Nara prezanton motrën në një pozë të përbashkët me veshje transparente

Wanda Nara prezanton motrën në një pozë të përbashkët me veshje transparente

Yjet
Wanda Nara thotë se Mauro Icardi refuzon të kryejë marrëdhënie me të nëse PSG nuk fiton

Wanda Nara thotë se Mauro Icardi refuzon të kryejë marrëdhënie me të nëse PSG nuk fiton

Yjet
Icardi te Arsenali mund të bëhet, Wanda Nara ngjall dyshime me një fotografi në rrjetet sociale

Icardi te Arsenali mund të bëhet, Wanda Nara ngjall dyshime me një fotografi në rrjetet sociale

Premier League
Wanda Nara mahnit me pozën gjysmë e zhveshur

Wanda Nara mahnit me pozën gjysmë e zhveshur

Yjet
Frika nga coronavirusi, Wanda Nara fotografohet me maskë në aeroportin e Romës

Frika nga coronavirusi, Wanda Nara fotografohet me maskë në aeroportin e Romës

Yjet
Për vizitë te Icardi në Paris, Wanda ekspozon tatuazhin në zonën intime në fotosesionin pranë Kullës Eiffel

Për vizitë te Icardi në Paris, Wanda ekspozon tatuazhin në zonën intime në fotosesionin pranë Kullës Eiffel

Yjet
Wanda Nara ua plotëson dëshirën fansave dhe publikon fotografi nudo, thotë se Icardi nuk pranon të kryejë marrëdhënie me të kur humbet PSG

Wanda Nara ua plotëson dëshirën fansave dhe publikon fotografi nudo, thotë se Icardi nuk pranon të kryejë marrëdhënie me të kur humbet PSG

Yjet
Wanda Nara duket e mrekullueshme edhe pa makijazh

Wanda Nara duket e mrekullueshme edhe pa makijazh

Yjet
Wanda merr gjithë vëmendjen teksa tregon pjesën e pasme të fizikut të saj mbresëlënës

Wanda merr gjithë vëmendjen teksa tregon pjesën e pasme të fizikut të saj mbresëlënës

Yjet
Wanda: Më quajtën të çmendur, por vendimet e mia për Mauron më kanë dhënë të drejtë

Wanda: Më quajtën të çmendur, por vendimet e mia për Mauron më kanë dhënë të drejtë

Yjet
Wanda Nara i lë shumë pak vend imagjinatës, teksa sjell poza atraktive e veshur me fustan të kuq

Wanda Nara i lë shumë pak vend imagjinatës, teksa sjell poza atraktive e veshur me fustan të kuq

Yjet
Wanda thumbon Lukakun: Ai do ta shikojë Ligën e Kampionëve nga televizori

Wanda thumbon Lukakun: Ai do ta shikojë Ligën e Kampionëve nga televizori

Serie A
Wanda: Icardi nuk shkon te Juventusi, pasi nuk e tradhton Interin

Wanda: Icardi nuk shkon te Juventusi, pasi nuk e tradhton Interin

Serie A
Wanda: Icardi ishte pranë Milanit, gjë që më konvenonte mua

Wanda: Icardi ishte pranë Milanit, gjë që më konvenonte mua

Serie A