LAJMI I FUNDIT:

Vrasje e rëndë

120 Artikuj

Vrau bashkëshorten me sëpatë, dënohet me 25 vjet burgim prishtinasi

Vrau bashkëshorten me sëpatë, dënohet me 25 vjet burgim prishtinasi

Kosovë
Flet mjeku i 24-vjeçarit që mbyti nënën me qese në Përmet

Flet mjeku i 24-vjeçarit që mbyti nënën me qese në Përmet

Shqipëri
24-vjeçari mbyt nënën e tij në Përmet, dyshohet se ishte në gjendje depresioni

24-vjeçari mbyt nënën e tij në Përmet, dyshohet se ishte në gjendje depresioni

Shqipëri
Sot varroset mitrovicasja që dyshohet se u vra nga ish burri i saj në Gjermani

Sot varroset mitrovicasja që dyshohet se u vra nga ish burri i saj në Gjermani

Kosovë
Vrasja e rëndë e mitrovicases në Gjermani, ish-bashkëshorti dyshohet se vrau gruan dhe la të plagosur motrën e saj 18-vjeçare

Vrasja e rëndë e mitrovicases në Gjermani, ish-bashkëshorti dyshohet se vrau gruan dhe la të plagosur motrën e saj 18-vjeçare

Kosovë
I vazhdohet edhe për dy muaj paraburgimi pejanit që dyshohet se vrau nënën e tij

I vazhdohet edhe për dy muaj paraburgimi pejanit që dyshohet se vrau nënën e tij

Drejtësi
Do të bëhet rikonstruimi i vendit të ngjarjes, në gjykimin për vrasjen me eksploziv në Smolicë të Gjakovës

Do të bëhet rikonstruimi i vendit të ngjarjes, në gjykimin për vrasjen me eksploziv në Smolicë të Gjakovës

Drejtësi
Si ishte planifikuar në hollësi vrasja e trefishtë në Gllogjan, caku i sulmit dhe ngritja e aktakuzës – detajet e dhëna nga Prokuroria

Si ishte planifikuar në hollësi vrasja e trefishtë në Gllogjan, caku i sulmit dhe ngritja e aktakuzës – detajet e dhëna nga Prokuroria

Kosovë
Prokurorja nuk e tregon motivin e vrasjes në Gllogjan, thotë se target ishte shoferi i autobusit

Prokurorja nuk e tregon motivin e vrasjes në Gllogjan, thotë se target ishte shoferi i autobusit

Kosovë
Vrasja e trefishtë në Gllogjan, ngritet aktakuzë ndaj tre personave

Vrasja e trefishtë në Gllogjan, ngritet aktakuzë ndaj tre personave

Kosovë
Dëshmia e vajzës që zbuloi vrasësit e Nikulaj, si dështuan tri tentativat e para

Dëshmia e vajzës që zbuloi vrasësit e Nikulaj, si dështuan tri tentativat e para

Shqipëri
Pamje të rënda, ky është momenti kur qëllohet me breshëri plumbash biznesmeni në Shëngjin

Pamje të rënda, ky është momenti kur qëllohet me breshëri plumbash biznesmeni në Shëngjin

Shqipëri
Vrasja në Pejë, psikiatri tregon bisedën me të dyshuarin: Tha “ndodhin këto gjëra”

Vrasja në Pejë, psikiatri tregon bisedën me të dyshuarin: Tha “ndodhin këto gjëra”

Donjeta Zeqiraj
I jepet lamtumira e fundit 58-vjeçares që dyshohet se u vra nga djali i saj në Pejë

I jepet lamtumira e fundit 58-vjeçares që dyshohet se u vra nga djali i saj në Pejë

Kosovë
Çka i tha avokatit i dyshuari për vrasjen e nënës së tij, kërkon që t’i bëhet ekzaminimi psikiatrik?

Çka i tha avokatit i dyshuari për vrasjen e nënës së tij, kërkon që t’i bëhet ekzaminimi psikiatrik?

Donjeta Zeqiraj
Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit për vrasjen e nënës së tij në Pejë

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit për vrasjen e nënës së tij në Pejë

Kosovë
Prokuroria për vrasjen në Pejë: Një rast i tillë s’ka ndodhur më parë

Prokuroria për vrasjen në Pejë: Një rast i tillë s’ka ndodhur më parë

Donjeta Zeqiraj
Sot i jepet lamtumira e fundit gruas që u vra dje në Pejë

Sot i jepet lamtumira e fundit gruas që u vra dje në Pejë

Kosovë
Rasti tragjik në Pejë, sot pritet kërkesa për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të dyshuarit

Rasti tragjik në Pejë, sot pritet kërkesa për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të dyshuarit

Elfije Boletini
Vrasja e rëndë në Pejë dhe deklarata e Prokurorisë –  i dyshuari pritet që sot të merret në pyetje

Vrasja e rëndë në Pejë dhe deklarata e Prokurorisë – i dyshuari pritet që sot të merret në pyetje

Kosovë
I dyshuari për vrasjen e rëndë në Pejë ndalohet për 48 orë

I dyshuari për vrasjen e rëndë në Pejë ndalohet për 48 orë

Kosovë
Vrasja e rëndë në Pejë, deklarohet prokurorja: Kemi siguruar dëshmitarë – i dyshuari s’ishte në gjendje të flasë

Vrasja e rëndë në Pejë, deklarohet prokurorja: Kemi siguruar dëshmitarë – i dyshuari s’ishte në gjendje të flasë

Drejtësi
Pamje nga vendi i ngjarjes në Pejë, ku dyshohet se djali mbyti nënën e tij

Pamje nga vendi i ngjarjes në Pejë, ku dyshohet se djali mbyti nënën e tij

Kronika e Zezë
Vrasje e rëndë në Pejë, dyshohet se djali ia mori jetën nënës së tij

Vrasje e rëndë në Pejë, dyshohet se djali ia mori jetën nënës së tij

Kronika e Zezë