LAJMI I FUNDIT:

Volvo

151 Artikuj

Një makinë e bllokuar në ishull për vite me radhë – pamja e radhës e çuditshme nga Google Street View

Një makinë e bllokuar në ishull për vite me radhë – pamja e radhës e çuditshme nga Google Street View

Interesante
Ky është vendi i parë evropian që do t’iu dërgojë paralajmërime shoferëve se afër tyre ka ndodhur një aksident

Ky është vendi i parë evropian që do t’iu dërgojë paralajmërime shoferëve se afër tyre ka ndodhur një aksident

Auto Lajme
Volkswagen ishte marka më e shitur në Evropë në vitin 2023

Volkswagen ishte marka më e shitur në Evropë në vitin 2023

Auto Lajme
Suedezi krijon modelin Volvo V70 me tulla Lego

Suedezi krijon modelin Volvo V70 me tulla Lego

Auto Fun
Volvo përmbyll me sukses vitin 2023 me çmime të shumta nga “Automative Awards”

Volvo përmbyll me sukses vitin 2023 me çmime të shumta nga “Automative Awards”

Auto Lajme
Aegis, vetura e projektuar nga dizajnerët e BMW, Volkswagen dhe Volvo

Aegis, vetura e projektuar nga dizajnerët e BMW, Volkswagen dhe Volvo

Auto Lajme
Shefi i Volvo: Nuk po bie kërkesa për vetura elektrike

Shefi i Volvo: Nuk po bie kërkesa për vetura elektrike

EVs
Volvo hap zyrtarisht përfaqësinë e saj në Kosovë

Volvo hap zyrtarisht përfaqësinë e saj në Kosovë

Kosovë
Zgjidhet kamioni më i mirë për vitin 2024

Zgjidhet kamioni më i mirë për vitin 2024

Auto Lajme
Volvo prezanton mini-furgonin elektrik, ka gjashtë ulëse dhe një rreze prej 700 kilometrash

Volvo prezanton mini-furgonin elektrik, ka gjashtë ulëse dhe një rreze prej 700 kilometrash

Auto Lajme
Brenda interiorit të mini-furgonit të Volvo-s, EM90 – “një dhomë ndenjeje skandinave në lëvizje”

Brenda interiorit të mini-furgonit të Volvo-s, EM90 – “një dhomë ndenjeje skandinave në lëvizje”

Auto Lajme
Volvo parashikon që SUV-i EX30 do të jetë një nga modelet e tij më të shitura, zgjeron kapacitetin e prodhimit

Volvo parashikon që SUV-i EX30 do të jetë një nga modelet e tij më të shitura, zgjeron kapacitetin e prodhimit

Auto Lajme
Ende pa debutuar, Volvo EX30 është shpallur Automjeti i Vitit nga “The Sun”

Ende pa debutuar, Volvo EX30 është shpallur Automjeti i Vitit nga “The Sun”

Auto Lajme
Mini-furgoni i parë nga Volvo tregon “fytyrën” e vetë

Mini-furgoni i parë nga Volvo tregon “fytyrën” e vetë

Auto Lajme
Volvo shiti mbi 21,000 automjete plug-in në shtator të vitit 2023

Volvo shiti mbi 21,000 automjete plug-in në shtator të vitit 2023

Auto Lajme
Volvo dhe Renault bashkojnë forcat në zhvillimin e furgonit elektrik

Volvo dhe Renault bashkojnë forcat në zhvillimin e furgonit elektrik

Auto Lajme
Vitin e ardhshëm Volvo do të nxjerrë veturën e fundit me naftë

Vitin e ardhshëm Volvo do të nxjerrë veturën e fundit me naftë

Auto Lajme
Prodhuesi suedez ka prodhuar deri më tani 150 mijë automjete elektrike Polestar 2

Prodhuesi suedez ka prodhuar deri më tani 150 mijë automjete elektrike Polestar 2

Auto Lajme
Publikohet një videoje ngacmuese e minifurgonit të Volvo-s, EM90

Publikohet një videoje ngacmuese e minifurgonit të Volvo-s, EM90

Auto Lajme
Dhjetë vetura të përdorura që janë shumë të besueshme në vozitje

Dhjetë vetura të përdorura që janë shumë të besueshme në vozitje

Auto Lajme
Vdes në moshën 73-vjeçare Peter Horbury dizajneri britanik i veturave

Vdes në moshën 73-vjeçare Peter Horbury dizajneri britanik i veturave

Auto Lajme
Volvo i vendosur që pas vitit 2030 të shesë vetëm vetura elektrike

Volvo i vendosur që pas vitit 2030 të shesë vetëm vetura elektrike

Auto Lajme
Modelet e reja Volvo dhe Polestar marrin aplikacionin e YouTube për vetura

Modelet e reja Volvo dhe Polestar marrin aplikacionin e YouTube për vetura

Auto Lajme
Volvo ka lansuar SUV-in e saj të vogël plotësisht elektrik EX30 që ka një çmim të përballueshëm

Volvo ka lansuar SUV-in e saj të vogël plotësisht elektrik EX30 që ka një çmim të përballueshëm

Auto Lajme