LAJMI I FUNDIT:

Trent Alexander-Arnold

231 Artikuj

Fowler kritikon mbrojtjen e Liverpoolit, sulmon edhe Alexander-Arnoldin

Fowler kritikon mbrojtjen e Liverpoolit, sulmon edhe Alexander-Arnoldin

Premier League
Formacioni më i mirë i UEFA për Ligën e Kampionëve ka rrjedhur në media – dominojnë Real Madridi dhe Liverpooli, mungon Mo Salah

Formacioni më i mirë i UEFA për Ligën e Kampionëve ka rrjedhur në media – dominojnë Real Madridi dhe Liverpooli, mungon Mo Salah

Liga e Kampionëve
Salah dhe Alexander-Arnold ‘harruan se ishin në Anfield’ para ndeshjes ndaj Crystal Palace, bëhet viral momenti i tyre gazmor

Salah dhe Alexander-Arnold ‘harruan se ishin në Anfield’ para ndeshjes ndaj Crystal Palace, bëhet viral momenti i tyre gazmor

Premier League
Zbulohen 30 kandidatët për Topin e Artë – Benzema favorit, mungon Messi, por jo Ronaldo

Zbulohen 30 kandidatët për Topin e Artë – Benzema favorit, mungon Messi, por jo Ronaldo

Ndërkombëtare
Lojtarët më të mirë të dal nga akademia e Liverpoolit ndër vite: Nga Fowler te Gerrard, Carragher e Alexander-Arnold

Lojtarët më të mirë të dal nga akademia e Liverpoolit ndër vite: Nga Fowler te Gerrard, Carragher e Alexander-Arnold

Premier League
Nga Alisson te Alexander-Arnold dhe Haaland – Formacioni më i vlefshëm aktualisht në Ligën Premier

Nga Alisson te Alexander-Arnold dhe Haaland – Formacioni më i vlefshëm aktualisht në Ligën Premier

Premier League
Alexander-Arnold do të jetë objektivi kryesor i Barcelonës në sezonin e ardhshëm

Alexander-Arnold do të jetë objektivi kryesor i Barcelonës në sezonin e ardhshëm

La Liga
Zhbllokohet Superkupa e Anglisë, Alexander-Arnold shënon supergol për epërsinë e Liverpoolit ndaj Cityt

Zhbllokohet Superkupa e Anglisë, Alexander-Arnold shënon supergol për epërsinë e Liverpoolit ndaj Cityt

Premier League
Dy mbrojtësit e Liverpoolit luftojnë për të thyer rekordin dhe shkruar historinë e Ligës Premier sezonin e ardhshëm

Dy mbrojtësit e Liverpoolit luftojnë për të thyer rekordin dhe shkruar historinë e Ligës Premier sezonin e ardhshëm

Premier League
Marca zgjedh formacionin më të mirë të sezonit – dominojnë lojtarët nga Real Madridi

Marca zgjedh formacionin më të mirë të sezonit – dominojnë lojtarët nga Real Madridi

Ndërkombëtare
Zgjidhen lojtari dhe formacioni më i mirë i vitit në Ligën Premier – dominojnë emrat nga Liverpooli dhe Man City

Zgjidhen lojtari dhe formacioni më i mirë i vitit në Ligën Premier – dominojnë emrat nga Liverpooli dhe Man City

Shkumbin Pireva
Alexander-Arnold kritikohet ashpër pasi refuzoi ta këndojë himnin kombëtar para ndeshjes së Anglisë me Hungarinë

Alexander-Arnold kritikohet ashpër pasi refuzoi ta këndojë himnin kombëtar para ndeshjes së Anglisë me Hungarinë

Përfaqësueset
UEFA publikon formacionin e sezonit 2021/22 në Ligën e Kampionëve

UEFA publikon formacionin e sezonit 2021/22 në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Alexander-Arnold për duelin me Vinicius: Do të ketë shumë beteja individuale, por Liverpool ka një plan ekipor për finalen

Alexander-Arnold për duelin me Vinicius: Do të ketë shumë beteja individuale, por Liverpool ka një plan ekipor për finalen

Liga e Kampionëve
Tetë futbollistë në garë për më të mirin e sezonit 2021/22 në Ligën Premier

Tetë futbollistë në garë për më të mirin e sezonit 2021/22 në Ligën Premier

Premier League
Coutinho ishte i papërmbajtshëm ndaj Liverpoolit, turpëroi Van Dijkun dhe Alexander-Arnoldin me driblime magjike

Coutinho ishte i papërmbajtshëm ndaj Liverpoolit, turpëroi Van Dijkun dhe Alexander-Arnoldin me driblime magjike

Premier League
Notat e lojtarëve, Liverpool 2-0 Villarreal: Alexander-Arnold shkëlqen

Notat e lojtarëve, Liverpool 2-0 Villarreal: Alexander-Arnold shkëlqen

Liga e Kampionëve
Tifozët zbulojnë fjalët ofenduese që Henderson ia tha Bruno Fernandesit

Tifozët zbulojnë fjalët ofenduese që Henderson ia tha Bruno Fernandesit

Premier League
Gara për Topin e Artë: Benzema parakalon Lewandowskin në renditjen për çmimin presitigjioz

Gara për Topin e Artë: Benzema parakalon Lewandowskin në renditjen për çmimin presitigjioz

Driton Gajraku
Pasimi i Alexander-Arnold te goli i dytë i Liverpoolit po vlerësohet si i jashtëzakonshëm

Pasimi i Alexander-Arnold te goli i dytë i Liverpoolit po vlerësohet si i jashtëzakonshëm

Liga e Kampionëve
Laporte vendos rekord të madh në Ligën Premier – lë pas emra si Drogba, Alexander-Arnold dhe Makelele

Laporte vendos rekord të madh në Ligën Premier – lë pas emra si Drogba, Alexander-Arnold dhe Makelele

Premier League
Alexander-Arnold zbulon emrin e ekipit që i pëlqen më shumë përveç Liverpoolit

Alexander-Arnold zbulon emrin e ekipit që i pëlqen më shumë përveç Liverpoolit

Ndërkombëtare
“Ky është shansi ynë më i mirë” – Rio Ferdinand zgjedh formacionin më të cilin Anglia duhet të luajë në Kupën e Botës

“Ky është shansi ynë më i mirë” – Rio Ferdinand zgjedh formacionin më të cilin Anglia duhet të luajë në Kupën e Botës

Përfaqësueset
Një epokë e re në futboll ka filluar tashmë: Kush është “mbreti”?

Një epokë e re në futboll ka filluar tashmë: Kush është “mbreti”?

Ndërkombëtare