LAJMI I FUNDIT:

Thonjtë

173 Artikuj

Kjo nuancë e thonjve të Kylie Jenner duket fantastike nën efektin e diellit

Kjo nuancë e thonjve të Kylie Jenner duket fantastike nën efektin e diellit

Manikyr dhe pedikyr
Hailey e bëri sërish! Modelja vendosi një trend të ri

Hailey e bëri sërish! Modelja vendosi një trend të ri

Manikyr dhe pedikyr
J.Lo sjell ‘manikyrin francez të tejdukshëm’ që duhet ta provosh patjetër

J.Lo sjell ‘manikyrin francez të tejdukshëm’ që duhet ta provosh patjetër

Manikyr dhe pedikyr
Për modelin e ri të thonjve frymëzohuni nga Hailey Bieber

Për modelin e ri të thonjve frymëzohuni nga Hailey Bieber

Manikyr dhe pedikyr
Jennifer Aniston i bashkohet trendit më fiksues të thonjve

Jennifer Aniston i bashkohet trendit më fiksues të thonjve

Manikyr dhe pedikyr
Nëse ke qejf një model thonjsh elegant, frymëzohu nga Margot Robbie

Nëse ke qejf një model thonjsh elegant, frymëzohu nga Margot Robbie

Manikyr dhe pedikyr
Këta thonj për Shën Valentin 2024 janë më të bukurit

Këta thonj për Shën Valentin 2024 janë më të bukurit

Manikyr dhe pedikyr
Thonjtë tuaj ndryshojnë me kalimin e moshës – ja si të kujdeseni për ta, sipas dermatologëve

Thonjtë tuaj ndryshojnë me kalimin e moshës – ja si të kujdeseni për ta, sipas dermatologëve

Këshilla mjekësore
Fillimisht fustani “theu” internetin, tani thonjtë: Disa i shohin si të kaltër e disa si jeshile

Fillimisht fustani “theu” internetin, tani thonjtë: Disa i shohin si të kaltër e disa si jeshile

Fun Lajme
Jennifer Lopez zgjodhi manikyrin që do të dominojë këtë vit

Jennifer Lopez zgjodhi manikyrin që do të dominojë këtë vit

Manikyr dhe pedikyr
Pse nuk duhet t’i ndani aksesorët e thonjve me anëtarët tjerë të familjes

Pse nuk duhet t’i ndani aksesorët e thonjve me anëtarët tjerë të familjes

Këshilla Lifestyle
Truku për thoin të thyer: Nuk do t’ju duhet ta prisni – gjithçka që ju nevojitet janë disa gjëra dhe pak durim

Truku për thoin të thyer: Nuk do t’ju duhet ta prisni – gjithçka që ju nevojitet janë disa gjëra dhe pak durim

Manikyr dhe pedikyr
Ushqimet e përpunuara që e dëmtojnë bukurinë tuaj: Ndikojnë në gjendjen e lëkurës, flokëve dhe thonjve

Ushqimet e përpunuara që e dëmtojnë bukurinë tuaj: Ndikojnë në gjendjen e lëkurës, flokëve dhe thonjve

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Harrojini thonjtë e gjatë, këtë sezon ne mbajmë një manikyr të shkurtër: nxjerrim në pah idetë me një dizajn argëtues

Harrojini thonjtë e gjatë, këtë sezon ne mbajmë një manikyr të shkurtër: nxjerrim në pah idetë me një dizajn argëtues

Manikyr dhe pedikyr
Keni dëgjuar për manikyrin brazilian? Një proces jo shumë i rregullt që ka nxitur opinione të ndara

Keni dëgjuar për manikyrin brazilian? Një proces jo shumë i rregullt që ka nxitur opinione të ndara

Manikyr dhe pedikyr
Gati 36 vjet nuk i shkurton thonjtë, bën gjithçka me ta – kur e pyesin “pse”, ka një përgjigje fantastike

Gati 36 vjet nuk i shkurton thonjtë, bën gjithçka me ta – kur e pyesin “pse”, ka një përgjigje fantastike

Fun Lajme
E dini që ‘teoria e thonjve të kuq’ ndikon te vetëbesimi?

E dini që ‘teoria e thonjve të kuq’ ndikon te vetëbesimi?

Psikoprofil
Nëse doni një version argëtues për thonjtë, frymëzohuni nga Adele

Nëse doni një version argëtues për thonjtë, frymëzohuni nga Adele

Manikyr dhe pedikyr
Tetë shenjat dhe simptomat e mungesës së proteinave

Tetë shenjat dhe simptomat e mungesës së proteinave

Ushqimi dhe Dieta
Tri pjesët e trupit që më së shpeshti nuk pastrohen siç duhet

Tri pjesët e trupit që më së shpeshti nuk pastrohen siç duhet

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Keni thonj të brishtë? Ja çfarë duhet të bëni

Keni thonj të brishtë? Ja çfarë duhet të bëni

Manikyr dhe pedikyr
Versioni i ri i manikyrit të Hailey Bieber për vjeshtën

Versioni i ri i manikyrit të Hailey Bieber për vjeshtën

Manikyr dhe pedikyr
Çfarë e shkakton shfaqjen e njollave të bardha në thonj

Çfarë e shkakton shfaqjen e njollave të bardha në thonj

Shëndetësi Lajme
Për thonjtë e vjeshtës, frymëzohu nga Megan Fox

Për thonjtë e vjeshtës, frymëzohu nga Megan Fox

Manikyr dhe pedikyr