LAJMI I FUNDIT:
Thomas Tuchel

Thomas Tuchel

602 Artikuj

Info

Thomas Tuchel është gjerman i lindur më 29 gusht të vitit 1973.

Tuchel shpërthen për skandalin e penalltisë, zbulon edhe fjalët që gjyqtari ia the futbollistëve të Bayernit

Tuchel shpërthen për skandalin e penalltisë, zbulon edhe fjalët që gjyqtari ia the futbollistëve të Bayernit

Liga e Kampionëve
Tuchel do të shkarkohet menjëherë nëse Bayerni humbet ndaj Arsenalit – bavarezët kanë gati trajnerin e ri

Tuchel do të shkarkohet menjëherë nëse Bayerni humbet ndaj Arsenalit – bavarezët kanë gati trajnerin e ri

Bundesliga
“Urime për Bayer Leverkusen”, Thomas Tuchel dorëzohet nga gara për titull në Bundesliga

“Urime për Bayer Leverkusen”, Thomas Tuchel dorëzohet nga gara për titull në Bundesliga

Bundesliga
Bayern Munich ka një objektiv të ri numër një për të zëvendësuar Tuchelin, nuk është më Xabi Alonso

Bayern Munich ka një objektiv të ri numër një për të zëvendësuar Tuchelin, nuk është më Xabi Alonso

Bundesliga
Legjenda e Bayernit refuzon ta zëvendësojë Tuchelin, ka sy për një tjetër skuadër

Legjenda e Bayernit refuzon ta zëvendësojë Tuchelin, ka sy për një tjetër skuadër

Bundesliga
Jo vetëm Artetan – Conceicao akuzoi dy trajnerë të tjerë të Ligës Premier për ofendime

Jo vetëm Artetan – Conceicao akuzoi dy trajnerë të tjerë të Ligës Premier për ofendime

Liga e Kampionëve
Përforcimi i Bayern Munich nuk dinë gjermanisht dhe as anglisht, ai nuk po mund të luajë për shkak të kësaj

Përforcimi i Bayern Munich nuk dinë gjermanisht dhe as anglisht, ai nuk po mund të luajë për shkak të kësaj

Bundesliga
Te Barcelona apo në Ligën Premier, Tuchel vendos prioritetin për punën e re

Te Barcelona apo në Ligën Premier, Tuchel vendos prioritetin për punën e re

La Liga
Lëndimi i çuditshëm i Tuchel përpara ndeshjes ndaj Lazios në Ligën e Kampionëve, pësoi frakturë pas një fjalimi motivues

Lëndimi i çuditshëm i Tuchel përpara ndeshjes ndaj Lazios në Ligën e Kampionëve, pësoi frakturë pas një fjalimi motivues

Liga e Kampionëve
Tuchel pritet të marrë vendimin befasues duke lënë jashtë formacionit startues ndaj Lazios top yllin e ekipit

Tuchel pritet të marrë vendimin befasues duke lënë jashtë formacionit startues ndaj Lazios top yllin e ekipit

Liga e Kampionëve
A dëshiron Tuchel të kthehet te Chelsea?

A dëshiron Tuchel të kthehet te Chelsea?

Premier League
Mësohen fjalët që Thomas Tuchel i tha lojtarëve në zhveshtore pas vendimit për tu larguar nga Bayerni

Mësohen fjalët që Thomas Tuchel i tha lojtarëve në zhveshtore pas vendimit për tu larguar nga Bayerni

Bundesliga
Tuchel mund të shkarkohet nga Bayern Munich më shpejt se sa është vendosur

Tuchel mund të shkarkohet nga Bayern Munich më shpejt se sa është vendosur

Liga e Kampionëve
De Zerbi i bashkohet garës: Katër trajnerë në listën e ngushtë të Man United për zëvendësimin e Ten Hag

De Zerbi i bashkohet garës: Katër trajnerë në listën e ngushtë të Man United për zëvendësimin e Ten Hag

Premier League
E vërteta rreth interesimit të Bayern Munich për Antonio Conten

E vërteta rreth interesimit të Bayern Munich për Antonio Conten

Bundesliga
Barcelona do të përballet me konkurrencë të ashpër për Tuchelin këtë verë

Barcelona do të përballet me konkurrencë të ashpër për Tuchelin këtë verë

La Liga
Zbulohet klubi befasues që Tuchel dëshiron ta drejtojë pas largimit nga Bayern Munich

Zbulohet klubi befasues që Tuchel dëshiron ta drejtojë pas largimit nga Bayern Munich

Ndërkombëtare
Do të largohet në verë nga Bayerni, tre klube dhe një Kombëtare në garë për Thomas Tuchel

Do të largohet në verë nga Bayerni, tre klube dhe një Kombëtare në garë për Thomas Tuchel

Premier League
Bayern Munichu merr vendim përfundimtar për trajnerin Thomas Tuchel

Bayern Munichu merr vendim përfundimtar për trajnerin Thomas Tuchel

Bundesliga
Përçarje brenda klubit të Bayernit – gjashtë lojtarë po udhëheqin revoltën ndaj Tuchelit

Përçarje brenda klubit të Bayernit – gjashtë lojtarë po udhëheqin revoltën ndaj Tuchelit

Bundesliga
Zidane i gatshëm të marrë menjëherë drejtimin e gjigantit evropian nëse shkarkohet trajneri i tyre

Zidane i gatshëm të marrë menjëherë drejtimin e gjigantit evropian nëse shkarkohet trajneri i tyre

Shkumbin Pireva
Tuchel merr vendimin kyç për Kane dhe lojtarët e tjerë të Bayernit pas humbjes ndaj Bochum

Tuchel merr vendimin kyç për Kane dhe lojtarët e tjerë të Bayernit pas humbjes ndaj Bochum

Bundesliga
Zinedine Zidane bëhet favoriti kryesor për të zëvendësuar Tuchel tek Bayerni

Zinedine Zidane bëhet favoriti kryesor për të zëvendësuar Tuchel tek Bayerni

Bundesliga
Zbulohet arsyeja e vërtetë pse Tuchel është pranë shkarkimit nga Bayerni, nuk ka të bëjë me rezultatet

Zbulohet arsyeja e vërtetë pse Tuchel është pranë shkarkimit nga Bayerni, nuk ka të bëjë me rezultatet

Bundesliga