LAJMI I FUNDIT:
Thiago Alcantara

Thiago Alcantara

224 Artikuj

Info

Thiago Alcantara është futbollist spanjoll i lindur më 11 prill 1991.

Girona kërkon të përforcohet për Ligën e Kampionëve, kërkon lojtarin e larguar nga Liverpool

Girona kërkon të përforcohet për Ligën e Kampionëve, kërkon lojtarin e larguar nga Liverpool

La Liga
Barcelona kontakton ish-yllin e tyre i cili ështe ende aktiv në futboll, për t’u bërë asistent i Flickut

Barcelona kontakton ish-yllin e tyre i cili ështe ende aktiv në futboll, për t’u bërë asistent i Flickut

La Liga
Thiago Alcantara lëshon një deklaratë emocionuese pasi Liverpooli konfirmoi largimin e tij

Thiago Alcantara lëshon një deklaratë emocionuese pasi Liverpooli konfirmoi largimin e tij

Premier League
Liverpooli njofton zyrtarisht largimin e dy lojtarëve të preferuar të tifozëve

Liverpooli njofton zyrtarisht largimin e dy lojtarëve të preferuar të tifozëve

Premier League
Klopp paralajmëron se ylli i Liverpoolit mund të humbasë sezonin shkaku i lëndimit

Klopp paralajmëron se ylli i Liverpoolit mund të humbasë sezonin shkaku i lëndimit

Premier League
Largim me parametra zero, Liverpooli do të mbetet pa një yll në mesfushë

Largim me parametra zero, Liverpooli do të mbetet pa një yll në mesfushë

Premier League
Sauditët kanë filluar të sulmojnë sërish: Këta janë nëntë yjet që mund të transferohen në Azi në janar

Sauditët kanë filluar të sulmojnë sërish: Këta janë nëntë yjet që mund të transferohen në Azi në janar

Ndërkombëtare
Barcelona synon ta rikthejë në Camp Nou një ish-lojtar të tyre për ta zëvendësuar Gavin

Barcelona synon ta rikthejë në Camp Nou një ish-lojtar të tyre për ta zëvendësuar Gavin

La Liga
Pesë yjet e mundshëm që Barcelona i sheh si zëvendësues të Gavit të lënduar rëndë

Pesë yjet e mundshëm që Barcelona i sheh si zëvendësues të Gavit të lënduar rëndë

La Liga
Nuk është në planet e Liverpoolit, dy gjigantët italianë pas Thiago Alcantaras

Nuk është në planet e Liverpoolit, dy gjigantët italianë pas Thiago Alcantaras

Premier League
Barcelona synon rikthimin e Thiago Alcantaras

Barcelona synon rikthimin e Thiago Alcantaras

La Liga
Çfarë është duke ndodhur me Alcantaran?

Çfarë është duke ndodhur me Alcantaran?

Premier League
Thiago pritet të largohet nga Liverpooli në janar, e ardhmja e tij mes La Ligas dhe Superligës arabe

Thiago pritet të largohet nga Liverpooli në janar, e ardhmja e tij mes La Ligas dhe Superligës arabe

Premier League
Bleacher Report para 11 vitesh kishte zgjedhur 15 talentët më të mëdhenj të futbollit në botë – në mesin e emrave edhe një shqiptar

Bleacher Report para 11 vitesh kishte zgjedhur 15 talentët më të mëdhenj të futbollit në botë – në mesin e emrave edhe një shqiptar

Ndërkombëtare
Thiago Alcantara drejt rikthimin në La Liga, kërkohet nga dy skuadra

Thiago Alcantara drejt rikthimin në La Liga, kërkohet nga dy skuadra

Premier League
Thiago merr ofertë zyrtare nga Arabia Saudite

Thiago merr ofertë zyrtare nga Arabia Saudite

Premier League
Alcantara jep sinjale përmes Instagramit se po largohet nga Liverpooli

Alcantara jep sinjale përmes Instagramit se po largohet nga Liverpooli

Premier League
Liverpooli nuk ia rinovon kontratën Thiago Alcantaras, spanjolli mund të shitet këtë verë

Liverpooli nuk ia rinovon kontratën Thiago Alcantaras, spanjolli mund të shitet këtë verë

Premier League