LAJMI I FUNDIT:

Teun Koopmeiners

25 Artikuj

Chelsea kishte skautë në fitoren e Atalantas ndaj Liverpoolit – vëzhguan një top lojtar

Chelsea kishte skautë në fitoren e Atalantas ndaj Liverpoolit – vëzhguan një top lojtar

Premier League
Juventusi në avantazh ndaj Liverpoolit për Koopmeiners

Juventusi në avantazh ndaj Liverpoolit për Koopmeiners

Serie A
Juventus shpreson se do të fitojë garën me dy gjigantët anglezë për top yllin e Atalantas

Juventus shpreson se do të fitojë garën me dy gjigantët anglezë për top yllin e Atalantas

Serie A
Koopmeiners tregon se ka kërkuar largimin nga Atalanta pas ofertave nga gjigantët e Serie A dhe Ligës Premier

Koopmeiners tregon se ka kërkuar largimin nga Atalanta pas ofertave nga gjigantët e Serie A dhe Ligës Premier

Serie A
Juventusi ka në listë pesë mesfushorë nëse Rabiot largohet

Juventusi ka në listë pesë mesfushorë nëse Rabiot largohet

Serie A
Juventus tashmë ka gjetur zëvendësuesin ideal të Paul Pogbas

Juventus tashmë ka gjetur zëvendësuesin ideal të Paul Pogbas

Serie A
Juventusi është gati të shesë dy lojtarë për të financuar blerjen prej 70 milionë eurosh

Juventusi është gati të shesë dy lojtarë për të financuar blerjen prej 70 milionë eurosh

Serie A
Nga Chiesa te Soule dhe Koopmeiners – plani i largimeve dhe transferimeve të reja te Juventusi

Nga Chiesa te Soule dhe Koopmeiners – plani i largimeve dhe transferimeve të reja te Juventusi

Serie A
Zbulohet buxheti i Juventusit për afatin kalimtar të verës

Zbulohet buxheti i Juventusit për afatin kalimtar të verës

Serie A
Dy blerje të sigurta, një tjetër do të tentohet me çdo kusht – Juventusi po përgatit terrenin për ta bindur Allegrin të qëndrojë

Dy blerje të sigurta, një tjetër do të tentohet me çdo kusht – Juventusi po përgatit terrenin për ta bindur Allegrin të qëndrojë

Serie A
Një futbollist dhe 40 milionë euro, Juventusi i vendosur të nënshkruajë me një top mesfushor

Një futbollist dhe 40 milionë euro, Juventusi i vendosur të nënshkruajë me një top mesfushor

Serie A
Si mund t’i fitojë Atalanta mbi 130 milionë euro nga klubet e Ligës Premier – tre yjet e tyre më të kërkuarit në treg

Si mund t’i fitojë Atalanta mbi 130 milionë euro nga klubet e Ligës Premier – tre yjet e tyre më të kërkuarit në treg

Premier League
Juventusi e bën prioritet transferimin e Teun Koopmeiners, por ka konkurrencë nga gjigantët anglezë

Juventusi e bën prioritet transferimin e Teun Koopmeiners, por ka konkurrencë nga gjigantët anglezë

Serie A
Nga Lautaro te Leao, Barella dhe Bremer – Formacioni me lojtarët më të vlefshëm në Serie A

Nga Lautaro te Leao, Barella dhe Bremer – Formacioni me lojtarët më të vlefshëm në Serie A

Serie A
Takimi me Man Cityn dhe shitjet e mëdha: Zbulohen strategjitë e Juventusit për përforcimin e mesfushës

Takimi me Man Cityn dhe shitjet e mëdha: Zbulohen strategjitë e Juventusit për përforcimin e mesfushës

Serie A
Juventusi po tenton transferimin e një mesfushori për 55 milionë euro

Juventusi po tenton transferimin e një mesfushori për 55 milionë euro

Serie A
Koopmeiners po shkëlqen, dy top klubet italiane pas tij

Koopmeiners po shkëlqen, dy top klubet italiane pas tij

Serie A
Liverpooli e bën prioritet transferimin e Koopmeiners

Liverpooli e bën prioritet transferimin e Koopmeiners

Premier League
Largohet Rabiot, Juventusi ka pesë emra në listën e ngushtë

Largohet Rabiot, Juventusi ka pesë emra në listën e ngushtë

Serie A
Liverpooli kërkon ta përforcojë mesfushën me lojtarë nga Serie A

Liverpooli kërkon ta përforcojë mesfushën me lojtarë nga Serie A

Premier League
Mesfushori i Atalantas i lumtur me interesimin nga Liverpooli

Mesfushori i Atalantas i lumtur me interesimin nga Liverpooli

Premier League
Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Përfaqësueset
Tetë lojtarë nga Serie A pësuan lëndime gjatë ndeshjeve ndërkombëtare

Tetë lojtarë nga Serie A pësuan lëndime gjatë ndeshjeve ndërkombëtare

Serie A
Notat e lojtarëve: Roma 0-1 Atalanta, veçohet paraqitja e Pellegrinit

Notat e lojtarëve: Roma 0-1 Atalanta, veçohet paraqitja e Pellegrinit

Serie A