LAJMI I FUNDIT:

Spitali i Ferizajt

18 Artikuj

FSSHK dënon sulmin me thikë ndaj mjekut në Ferizaj

FSSHK dënon sulmin me thikë ndaj mjekut në Ferizaj

Kosovë
Ngritet aktakuzë ndaj U.D. të drejtorit të Spitalit në Ferizaj për keqpërdorim të detyrës zyrtare

Ngritet aktakuzë ndaj U.D. të drejtorit të Spitalit në Ferizaj për keqpërdorim të detyrës zyrtare

Drejtësi
Dyshohet për korrupsion, gjykata ia cakton një muaj arrest shtëpiak u.d. të drejtorit të Spitalit në Ferizaj

Dyshohet për korrupsion, gjykata ia cakton një muaj arrest shtëpiak u.d. të drejtorit të Spitalit në Ferizaj

Drejtësi
Spitali i Ferizajt pajiset për herë të parë me mamograf

Spitali i Ferizajt pajiset për herë të parë me mamograf

Kosovë
Pas Gjakovës, edhe në Spitalin e Ferizajt nuk po trajtohet asnjë pacientë me COVID-19

Pas Gjakovës, edhe në Spitalin e Ferizajt nuk po trajtohet asnjë pacientë me COVID-19

Kosovë
Spitali i Ferizajt sqaron rastin e kufomës që u la 2 orë në korridor

Spitali i Ferizajt sqaron rastin e kufomës që u la 2 orë në korridor

Shëndetësi
Në Spitalin e Ferizajt kufoma lihet dy orë në korridor, flet drejtori Zeqiri

Në Spitalin e Ferizajt kufoma lihet dy orë në korridor, flet drejtori Zeqiri

Shëndetësi
ShSKUK do ta pajisë me Tomografi të Kompjuterizuar Spitalin e Ferizajt

ShSKUK do ta pajisë me Tomografi të Kompjuterizuar Spitalin e Ferizajt

Kosovë
Shpërthimi në Ferizaj, nga 13 të lënduarit që po marrin trajtim në QKUK pesë janë në gjendje më të rëndë

Shpërthimi në Ferizaj, nga 13 të lënduarit që po marrin trajtim në QKUK pesë janë në gjendje më të rëndë

Elfije Boletini
Epilogu i shpërthimit të frikshëm në Ferizaj: Mbi 40 të lënduar, disa me gjendje të rëndë pritet të trajtohen jashtë vendit

Epilogu i shpërthimit të frikshëm në Ferizaj: Mbi 40 të lënduar, disa me gjendje të rëndë pritet të trajtohen jashtë vendit

Kosovë
Zemaj viziton Spitalin e Ferizajt: Të lënduarit po marrin trajtim maksimal

Zemaj viziton Spitalin e Ferizajt: Të lënduarit po marrin trajtim maksimal

Kosovë
Spitali i Ferizajt pajiset edhe me dy respiratorë dhe një autoambulancë

Spitali i Ferizajt pajiset edhe me dy respiratorë dhe një autoambulancë

Kosovë
Zeqiri: 10 pacientë po trajtohen me oksigjenoterapi në Spitalin e Ferizajt

Zeqiri: 10 pacientë po trajtohen me oksigjenoterapi në Spitalin e Ferizajt

Kosovë
Ra nga teleferiku, mjeku kujdestar flet për gjendjen e 30-vjeçarit në Ferizaj

Ra nga teleferiku, mjeku kujdestar flet për gjendjen e 30-vjeçarit në Ferizaj

Kosovë
AVONET: Në Spitalin e Ferizajt nepotizëm dhe punësim familjar

AVONET: Në Spitalin e Ferizajt nepotizëm dhe punësim familjar

Komunat
Opozita dhe pozita përplasen për pajisjet mjekësore në Spitalin e Ferizajt

Opozita dhe pozita përplasen për pajisjet mjekësore në Spitalin e Ferizajt

Kosovë
Ministri Ismaili nënshkruan kontratën për Spitalin e Ferizajt

Ministri Ismaili nënshkruan kontratën për Spitalin e Ferizajt

Shëndetësi
Në Spitalin e Ferizajt vdes gruaja shtatzënë që kishte probleme me zemrën

Në Spitalin e Ferizajt vdes gruaja shtatzënë që kishte probleme me zemrën

Komunat