LAJMI I FUNDIT:

Shtylla elektrike

44 Artikuj

Erërat e forta dëmtojnë shtyllat elektrike në disa rajone të Kosovës

Erërat e forta dëmtojnë shtyllat elektrike në disa rajone të Kosovës

Kosovë
Shtylla elektrike bie mbi një veturë në Prishtinë – lëndohen tre persona

Shtylla elektrike bie mbi një veturë në Prishtinë – lëndohen tre persona

Kosovë
Shtylla elektrike u rrëzua mbi veturën e tyre, lëndohen tre persona në Podujevë

Shtylla elektrike u rrëzua mbi veturën e tyre, lëndohen tre persona në Podujevë

Kronika e Zezë
Rrëzohet nga shtylla elektrike një person në Gjilan, arrestohet një tjetër

Rrëzohet nga shtylla elektrike një person në Gjilan, arrestohet një tjetër

Kronika e Zezë
Ariu ngec në shtyllën elektrike në Arizona, ekipet emergjente arrijnë ta zbresin në tokë pa pësuar ndonjë lëndim

Ariu ngec në shtyllën elektrike në Arizona, ekipet emergjente arrijnë ta zbresin në tokë pa pësuar ndonjë lëndim

Kuriozitete
Digjet një shtyllë elektrike në Ferizaj, shkaku i tensionit të lartë

Digjet një shtyllë elektrike në Ferizaj, shkaku i tensionit të lartë

Kronika e Zezë
Manovra me veturë që i kushtoi “shtrenjtë”, deshi të zbret me veturë nga shtylla – “airbagu” iu hap dhe e goditi në fytyrë e kapelën ia hodhi jashtë

Manovra me veturë që i kushtoi “shtrenjtë”, deshi të zbret me veturë nga shtylla – “airbagu” iu hap dhe e goditi në fytyrë e kapelën ia hodhi jashtë

Dështime
Ngjitet në shtyllë elektrike për të bërë ushtrime, kinezi lë mijëra banorë pa energji elektrike – arrestohet nga policia

Ngjitet në shtyllë elektrike për të bërë ushtrime, kinezi lë mijëra banorë pa energji elektrike – arrestohet nga policia

Interesante
​Rrëzohet shtylla elektrike, krijohen kolona të gjata në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë

​Rrëzohet shtylla elektrike, krijohen kolona të gjata në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë

Të Tjera
Digjet shtylla elektrike në Pejë – intervenojnë zjarrfikësit

Digjet shtylla elektrike në Pejë – intervenojnë zjarrfikësit

Kosovë
Aeroplani i vogël godet telat e shtyllës së tensionit të lartë, humb jetën piloti amerikan – kalimtari i rastit filmon gjithçka

Aeroplani i vogël godet telat e shtyllës së tensionit të lartë, humb jetën piloti amerikan – kalimtari i rastit filmon gjithçka

Nga Bota
Një shtyllë elektrike merr flakë në lagjen Muhaxherëve në Prishtinë

Një shtyllë elektrike merr flakë në lagjen Muhaxherëve në Prishtinë

Kosovë
Këputen telat nga shtylla e tensionit të lartë prej 22 mijë volt, përfundojnë mbi kokën e gruas – shpëton mrekullisht

Këputen telat nga shtylla e tensionit të lartë prej 22 mijë volt, përfundojnë mbi kokën e gruas – shpëton mrekullisht

Nga Bota
Studenti i dehur amerikan ngjitet në shtyllën elektrike, rryma e përplas për tokë – shpëton mrekullisht

Studenti i dehur amerikan ngjitet në shtyllën elektrike, rryma e përplas për tokë – shpëton mrekullisht

Nga Bota
Rrëzohet shtylla elektrike, rrezikohen banorët e një lagjeje në Fushë Kosovë

Rrëzohet shtylla elektrike, rrezikohen banorët e një lagjeje në Fushë Kosovë

Kosovë
Telat e rrymës bien në rrugën “Shemsi Ahmeti” në Prishtinë, qytetarët ankohen për neglizhencë të KEDS-it

Telat e rrymës bien në rrugën “Shemsi Ahmeti” në Prishtinë, qytetarët ankohen për neglizhencë të KEDS-it

Kosovë
Rrëzohet shtylla elektrike në Veternik, banorët ankohen për mungesë të energjisë

Rrëzohet shtylla elektrike në Veternik, banorët ankohen për mungesë të energjisë

Kosovë
Kamioni varet në tela në fshatin Varosh të Ferizajt

Kamioni varet në tela në fshatin Varosh të Ferizajt

Lajme
Shoferi i dehur humb kontrollin mbi timonin, futet në trotuar me shpejtësi të madhe – godet dhjetëra shtylla elektrike dhe vetura (Video)

Shoferi i dehur humb kontrollin mbi timonin, futet në trotuar me shpejtësi të madhe – godet dhjetëra shtylla elektrike dhe vetura (Video)

Nga Bota
Fillimisht u përplas me veturë e më pas i ra shtylla elektrike mbi kokë, motoçiklistin indian e shpëton helmeta (Video, +18)

Fillimisht u përplas me veturë e më pas i ra shtylla elektrike mbi kokë, motoçiklistin indian e shpëton helmeta (Video, +18)

Nga Bota
Shtylla elektrike rrezikon banorët e fshatit Lebanë

Shtylla elektrike rrezikon banorët e fshatit Lebanë

Kosovë
Malishevë, vdes edhe një punëtor në vendin e punës, shkak shtylla elektrike

Malishevë, vdes edhe një punëtor në vendin e punës, shkak shtylla elektrike

Kronika e Zezë
Erërat e forta bënë që telat e shtyllave elektrike të krijojnë lidhje të shkurtër – qindra banorë të Anglisë mbetën pa energji elektrike (Video)

Erërat e forta bënë që telat e shtyllave elektrike të krijojnë lidhje të shkurtër – qindra banorë të Anglisë mbetën pa energji elektrike (Video)

Interesante
Thyhet shtylla e ndriçimit publik, rrezikon jetën e qytetarëve

Thyhet shtylla e ndriçimit publik, rrezikon jetën e qytetarëve

Kosovë