LAJMI I FUNDIT:

Shqipëri

4540 Artikuj

Shqipëri, juristët: Drejtësia e vonuar sjell pasoja sociale dhe ekonomike

Shqipëri, juristët: Drejtësia e vonuar sjell pasoja sociale dhe ekonomike

Shqipëri
Fjalëkalimi qesharak i sistemit më të sigurt kibernetik në Shqipëri, flet eksperti i IT-së

Fjalëkalimi qesharak i sistemit më të sigurt kibernetik në Shqipëri, flet eksperti i IT-së

Shqipëri
Regjistrohen lëkundje të lehta tërmeti në Shqipëri, ku ishte epiqendra

Regjistrohen lëkundje të lehta tërmeti në Shqipëri, ku ishte epiqendra

Shqipëri
Çmimet në Shqipëri, për herë të parë që nga kriza inflacioni rezulton më i lartë se në BE

Çmimet në Shqipëri, për herë të parë që nga kriza inflacioni rezulton më i lartë se në BE

Shqipëri
Dyfishohen net-qëndrimet e turistëve në Shqipëri

Dyfishohen net-qëndrimet e turistëve në Shqipëri

Shqipëri
Shqipëria e fundit në Evropë për kërkim shkencor

Shqipëria e fundit në Evropë për kërkim shkencor

Shqipëri
Fëmijët shqiptarë sfida të frikshme në TikTok, kush ha më shumë patatina djegës:  Një 14-vjeçar vdiq në SHBA

Fëmijët shqiptarë sfida të frikshme në TikTok, kush ha më shumë patatina djegës: Një 14-vjeçar vdiq në SHBA

Shqipëri
Transferimi i të dënuarve nga Anglia, Qeveria britanike i jep ndihmë financiare Shqipërisë

Transferimi i të dënuarve nga Anglia, Qeveria britanike i jep ndihmë financiare Shqipërisë

Shqipëri
Kanceri i mushkërive, mjeku bullgar: Shqipëria ka mungesë të medikamenteve inovative

Kanceri i mushkërive, mjeku bullgar: Shqipëria ka mungesë të medikamenteve inovative

Shqipëri
Pamje piktoreske të maleve të Shqipërisë të shkrepura nga Italia

Pamje piktoreske të maleve të Shqipërisë të shkrepura nga Italia

Shqipëri
Veriu i Shqipërisë, një ndër rajonet me aksidentet më të larta me vdekje në Evropë, sipas Eurostat

Veriu i Shqipërisë, një ndër rajonet me aksidentet më të larta me vdekje në Evropë, sipas Eurostat

Shqipëri
Mot i keq në Shqipëri, anulohet lundrimi i anijeve

Mot i keq në Shqipëri, anulohet lundrimi i anijeve

Shqipëri
Rama mungon në panairin e dytë të verës në kuadër të “Open Balkan”, liderët e iniciativës mblidhen në Beograd

Rama mungon në panairin e dytë të verës në kuadër të “Open Balkan”, liderët e iniciativës mblidhen në Beograd

Shqipëri
A rrezikohet Shqipëria nga tërmeti në nëntor, sizmiologu jep detaje

A rrezikohet Shqipëria nga tërmeti në nëntor, sizmiologu jep detaje

Shqipëri
Marrëveshja për emigrantët më Italinë, reagon Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë: Duhet transparencë në Kuvend

Marrëveshja për emigrantët më Italinë, reagon Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë: Duhet transparencë në Kuvend

Shqipëri
Ekstradohet nga Franca drejt Shqipërisë i shumëkërkuari, RENEA blindon aeroportin

Ekstradohet nga Franca drejt Shqipërisë i shumëkërkuari, RENEA blindon aeroportin

Shqipëri
Leje menstruale për gratë në Shqipëri, aktivistja: Kanë një oqean problemesh, pse mos të zgjidhet të paktën kjo

Leje menstruale për gratë në Shqipëri, aktivistja: Kanë një oqean problemesh, pse mos të zgjidhet të paktën kjo

Shqipëri
Në Shqipëri 800 raste të reja të kancerit të mushkërive: Përdorimi i duhanit rrit numrin e të prekurve

Në Shqipëri 800 raste të reja të kancerit të mushkërive: Përdorimi i duhanit rrit numrin e të prekurve

Shqipëri
Franca miraton ekstradimin: Behar Bajri rikthehet në Shqipëri për t’u përballur me drejtësinë

Franca miraton ekstradimin: Behar Bajri rikthehet në Shqipëri për t’u përballur me drejtësinë

Shqipëri
Qeveria shqiptare çon për ratifikim në Kuvend marrëveshjen me Italinë për emigrantët

Qeveria shqiptare çon për ratifikim në Kuvend marrëveshjen me Italinë për emigrantët

Shqipëri
Kontroll në 201 çerdhe dhe kopshte në Shqipëri, 81 në kundërshtim me ligjin, shumica në Tiranë e Durrës

Kontroll në 201 çerdhe dhe kopshte në Shqipëri, 81 në kundërshtim me ligjin, shumica në Tiranë e Durrës

Shqipëri
Abuzimet me fondet për bujqësinë në Shqipëri, BE mban pezull dhe IPARD III

Abuzimet me fondet për bujqësinë në Shqipëri, BE mban pezull dhe IPARD III

Shqipëri
Rama: Marrëveshja për migracionin me Italinë është një qasje strategjike e Shqipërisë

Rama: Marrëveshja për migracionin me Italinë është një qasje strategjike e Shqipërisë

Shqipëri
Kontrolli zbulon 45 kopshte të palicencuara në Shqipëri, 37 prej tyre në Tiranë – rastet referohen në prokurori

Kontrolli zbulon 45 kopshte të palicencuara në Shqipëri, 37 prej tyre në Tiranë – rastet referohen në prokurori

Shqipëri