LAJMI I FUNDIT:

Shëngjin

90 Artikuj

Porti i Shëngjinit pikë pritëse për refugjatët, Drejtori: Është përcaktuar zona e karantinës

Porti i Shëngjinit pikë pritëse për refugjatët, Drejtori: Është përcaktuar zona e karantinës

Shqipëri
Del video e atentatit ndaj ish-kreut të bashkisë Shëngjin, Berisha: Aktet horror në farsën elektorale të 14 majit

Del video e atentatit ndaj ish-kreut të bashkisë Shëngjin, Berisha: Aktet horror në farsën elektorale të 14 majit

Shqipëri
25-vjeçari në Lezhë tentoi ta vriste ish-kunatin duke i goditur motorin, shkak divorci me të motrën

25-vjeçari në Lezhë tentoi ta vriste ish-kunatin duke i goditur motorin, shkak divorci me të motrën

Shqipëri
Rrezikuan të mbyteshin në det, policia kufitare shpëton jetën e tre personave në Shëngjin dhe Velipojë

Rrezikuan të mbyteshin në det, policia kufitare shpëton jetën e tre personave në Shëngjin dhe Velipojë

Shqipëri
Moti i keq nuk e ndal sezonin në Shëngjin

Moti i keq nuk e ndal sezonin në Shëngjin

Shqipëri
Krahas shqiptarëve të Kosovës apo Maqedonisë, të huajt po blejnë shtëpi në plazh – në Shëngjin më shumë po i kërkojnë polakët

Krahas shqiptarëve të Kosovës apo Maqedonisë, të huajt po blejnë shtëpi në plazh – në Shëngjin më shumë po i kërkojnë polakët

Shqipëri
Detaje nga sherri në një lokal në Shëngjin, të rinjtë u qëlluan me armë nga pronarët

Detaje nga sherri në një lokal në Shëngjin, të rinjtë u qëlluan me armë nga pronarët

Shqipëri
Të shtëna me armë në Shëngjin, dyshohet për një të plagosur

Të shtëna me armë në Shëngjin, dyshohet për një të plagosur

Shqipëri
Sezoni turistik i verës po arrin pikun e tij në Shëngjin – shqiptarët e Kosovës kryesojnë me numër

Sezoni turistik i verës po arrin pikun e tij në Shëngjin – shqiptarët e Kosovës kryesojnë me numër

Shqipëri
Përleshje mes dy pushuesve nga Kosova në Shëngjin, plagoset me thikë njëri prej tyre

Përleshje mes dy pushuesve nga Kosova në Shëngjin, plagoset me thikë njëri prej tyre

Kronika e Zezë
Pushuesit formojnë litar në Shëngjin – dalin pamjet si u shpëtuan dy turistët nga Kosova

Pushuesit formojnë litar në Shëngjin – dalin pamjet si u shpëtuan dy turistët nga Kosova

Shqipëri
Dy pushues nga Kosova rrezikojnë të mbyten në Shëngjin, 30-vjeçarja në gjendje të rëndë

Dy pushues nga Kosova rrezikojnë të mbyten në Shëngjin, 30-vjeçarja në gjendje të rëndë

Shqipëri
Kosovarja rrezikoi të mbytet në Shëngjin, shpëtohet nga pushuesit tjerë

Kosovarja rrezikoi të mbytet në Shëngjin, shpëtohet nga pushuesit tjerë

Shqipëri
Një tjetër incident në bregdetin e Shëngjinit, pushuesi nga Kosova rrezikon të mbytet

Një tjetër incident në bregdetin e Shëngjinit, pushuesi nga Kosova rrezikon të mbytet

Shqipëri
Helmimi i pushuesve nga Kosova në Shëngjin, shkak spreji për mushkonja  

Helmimi i pushuesve nga Kosova në Shëngjin, shkak spreji për mushkonja  

Shqipëri
Helmimi nga një material kimik në Shëngjin, Ndreu: Nuk u helmuan 50 qytetarë nga Kosova, por 9

Helmimi nga një material kimik në Shëngjin, Ndreu: Nuk u helmuan 50 qytetarë nga Kosova, por 9

Shqipëri
Shëngjin, 40-vjeçarja nga Kosova rrezikoi mbytjen në det – dërgohet në urgjencë

Shëngjin, 40-vjeçarja nga Kosova rrezikoi mbytjen në det – dërgohet në urgjencë

Shqipëri
Refugjati afgan që punon në Shëngjin: Këtu është shumë mirë, por të ardhmen e shohim në SHBA

Refugjati afgan që punon në Shëngjin: Këtu është shumë mirë, por të ardhmen e shohim në SHBA

Shqipëri
Vrasja e Ardian Nikulajt në Shëngjin, arrestohet në Londër anglezi i shpallur në kërkim

Vrasja e Ardian Nikulajt në Shëngjin, arrestohet në Londër anglezi i shpallur në kërkim

Shqipëri
Era i përmbysi varkën me vela në det, shpëtohet turisti italian në Shëngjin

Era i përmbysi varkën me vela në det, shpëtohet turisti italian në Shëngjin

Shqipëri
Arrestohet një shtetas i huaj në Shëngjin, ishte në kërkim ndërkombëtar për trafikimin e 100 kg kokainë dhe për pengmarrje

Arrestohet një shtetas i huaj në Shëngjin, ishte në kërkim ndërkombëtar për trafikimin e 100 kg kokainë dhe për pengmarrje

Shqipëri
Ndërron jetë në Shëngjin pushuesja nga Kosova

Ndërron jetë në Shëngjin pushuesja nga Kosova

Shqipëri
Shëngjini gati për të pritur turistët, më 3 qershor hapet zyrtarisht sezoni

Shëngjini gati për të pritur turistët, më 3 qershor hapet zyrtarisht sezoni

Shqipëri
Arrestimi i të dyshuarit për vrasjen e Ardian Nikulajt, Shqipëria nuk ka marrëveshje ekstradimi me Marokun

Arrestimi i të dyshuarit për vrasjen e Ardian Nikulajt, Shqipëria nuk ka marrëveshje ekstradimi me Marokun

Shqipëri