LAJMI I FUNDIT:

“Holiday In 2” zhytu në jetën bregdetare me apartamentin tuaj të ëndrrave në plazh

“Holiday In 2” zhytu në jetën bregdetare me apartamentin tuaj të ëndrrave në plazh

Në kompleksin ”Holiday In 2” në plazhin e Kunës në Shëngjin, realizohet ëndrra e shumë njerëzve që përherë kanë qenë ëndërrimtarë të kenë copëzën e tyre të vogël të parajsës, ku mund të pushojnë, të çlodhen dhe të shijojnë rrezet e diellit në paqe dhe qetësi.

Këtë parajsë ekskluzive, larg turmave dhe zhurmave të plazheve publike ua ofron në apartamentin tuaj kompleksi “Holiday In 2”, duke mos ju lënë vend të shqetësoheni për rezervime hoteli.

Kompleksi “Holiday In 2” posedon plazhin privat dhe ofron siguri 24/7

Kompleksi “Holiday In 2”, është vendi ku mund të realizoni ëndrrën tuaj për të poseduar një banesë bregdetare, tërheqëse, me plazh privat. Shijoni privilegjin e të qenit pjesë e një komuniteti ku ju ofrohet jetë ekskluzive, përcjellur me siguri 24 orë.

Gjersa shkelni në plazh privat, ku rëra e butë ju përkëdhel këmbët dhe ujërat e kristalta ju ftojnë për një not freskues, kompleksi “Holiday In 2” merr seriozisht sigurinë dhe mirëqenien e banorëve të tij.

Pavarësisht nëse jeni duke shëtitur përgjatë plazhit në lindjen e diellit ose duke shijuar një darkë me hënë në breg, mund të zhyteni plotësisht në bukurinë e mjedisit tuaj, duke e ditur se jeni në një ambient të sigurt.

Ekskluziviteti dhe rehatia e kompleksit ndër veçoritë kryesore

Ekskluziviteti është një tjetër veçori kryesore e kompleksit “Holiday In 2”, pronar i të cilit mund të bëheni edhe ju. Ky kompleks ju ofron një ndjenjë privatësie dhe intimiteti që është e vështirë të gjendet diku tjetër. Nuk do të ju duhet të shqetësoheni për mbipopullimin ose për të luftuar për një vend në plazh. Në vend të kësaj, ju mund të shijoni çdo moment, duke blerë apartamentin e parajsës tuaj të vogël.

Kur bëhet fjalë për rehati, kompleksi “Holiday In 2” shkon mbi dhe përtej. Përderisa pushoni pranë plazhit privat, duke pirë një koktej freskues, stafi i vëmendshëm plotëson çdo nevojë tuajën. Ky kompleks ofron akomodime luksoze, duke ju siguruar të ndiheni të përkëdhelur dhe nën përkujdesje të mirë gjatë jetës suaj së përditshme.

Imagjinoni të zgjoheni nga zhurma e valëve që përplasen dhe flladi i butë i detit që rrjedh nëpër dritaret tuaja. Blerja e një apartamenti në një kompleks bregdetar është një ëndërr absolute e realizuar. Cilësia e lartë e punimeve e siguron investimin tuaj tek “Holiday In 2”.

Kompeksi përbëhet nga 5 kulla me nga 10 kate ku përfshihen: Apartamente, Njësi Shërbimi, Qendër Biznesi, Pishinë, Kënd lojrash për fëmijë, Plazh privat, Parking, Siguri 24/24.

Nga plazhi privat tek siguria 24/7, ekskluziviteti, qetësia dhe rehatia, kompleksi “Holiday In 2” në plazhin e Kunës në Shëngjin është destinacioni i përsosur për të blerë apartamentin tuaj. Mos e humbisni mundësinë për ta bërë çdo ditë të jetës suaj të ndihet si një pushim në apartamentin tuaj. /Telegrafi/

Për të marrë më shumë informacione rreth blerjes së apartamentit kontaktoni në:

Web: edilproject.al

E-mail: info@edilproject.al

Tel: +355 69 203 5005 / +355 69 202 0608

Facebook: Edilproject.al

Instagram: edilproject.al