LAJMI I FUNDIT:
Sergio Busquets

Sergio Busquets

283 Artikuj

Info

Sergio Busquets është futbollist spanjoll i lindur më 16 korrik 1988.

Rio Ferndinand zbulon momentin më të turpshëm në karrierën e tij

Rio Ferndinand zbulon momentin më të turpshëm në karrierën e tij

Liga e Kampionëve
Lionel Messi ka emëruar 10 bashkëlojtarët e tij të preferuar gjatë gjithë karrierës së tij

Lionel Messi ka emëruar 10 bashkëlojtarët e tij të preferuar gjatë gjithë karrierës së tij

Shkumbin Pireva
Enigma Nico në Porto: ‘Busquetsi i ri’ që e shiti Barcelona për 8.5 milionë euro

Enigma Nico në Porto: ‘Busquetsi i ri’ që e shiti Barcelona për 8.5 milionë euro

Ndërkombëtare
Messi po dëshiron ta bëj Inter Miamin një fuqi, përveç Luis Suarezit po i transferon edhe dy shokë të tjerë të tij

Messi po dëshiron ta bëj Inter Miamin një fuqi, përveç Luis Suarezit po i transferon edhe dy shokë të tjerë të tij

Ndërkombëtare
Inter Miami arrin marrëveshje me Luis Suarez, uruguaiani afër ribashkimit me Messin

Inter Miami arrin marrëveshje me Luis Suarez, uruguaiani afër ribashkimit me Messin

Ndërkombëtare
Nga Ronaldinho dhe Neymar te Iniesta, Mbappe dhe shumë yje tjerë – reagimet për fitimin e Topit të Artë nga Messi

Nga Ronaldinho dhe Neymar te Iniesta, Mbappe dhe shumë yje tjerë – reagimet për fitimin e Topit të Artë nga Messi

Ndërkombëtare
Një tjetër lojtar i Barcelonës i bashkohet Messit në Amerikë

Një tjetër lojtar i Barcelonës i bashkohet Messit në Amerikë

Ndërkombëtare
Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

La Liga
Harry Kane zbulon idhullin e tij të fëmijërisë që luante te Barcelona, nuk është ai që do të prisnit

Harry Kane zbulon idhullin e tij të fëmijërisë që luante te Barcelona, nuk është ai që do të prisnit

Ndërkombëtare
Barcelona do ta ndjekë nga afër talentin belg, i cili shihet si pasues afatgjatë i Busquets

Barcelona do ta ndjekë nga afër talentin belg, i cili shihet si pasues afatgjatë i Busquets

La Liga
Sikur në kohet e arta të Barcelonës, Busquets, Messi dhe Alba bëjnë një aksion të jashtëzakonshëm me argjentinasin që dhuron një asistim magjik

Sikur në kohet e arta të Barcelonës, Busquets, Messi dhe Alba bëjnë një aksion të jashtëzakonshëm me argjentinasin që dhuron një asistim magjik

Ndërkombëtare
Talenti i humbur në La Liga: 19 lojtarët më të mirë që janë larguar në këtë afat kalimtar

Talenti i humbur në La Liga: 19 lojtarët më të mirë që janë larguar në këtë afat kalimtar

La Liga
David Beckham dizajnon një ‘Inter Barcelona’

David Beckham dizajnon një ‘Inter Barcelona’

Ligat tjera
MLS ia huqi keq në prezantimin e Busquets te Inter Miami

MLS ia huqi keq në prezantimin e Busquets te Inter Miami

Ligat tjera
Prezantim spektakolar i Messit dhe Busquetsit para tifozëve të Inter Miamit

Prezantim spektakolar i Messit dhe Busquetsit para tifozëve të Inter Miamit

Ligat tjera
Busquets prezantohet te Inter Miami

Busquets prezantohet te Inter Miami

Ligat tjera
Jo vetëm Messi, Busquets dhe Alba: Presidenti i Inter Miamit konfirmon se ata mund të nënshkruajnë edhe me një legjendë tjetër të Barcelonës

Jo vetëm Messi, Busquets dhe Alba: Presidenti i Inter Miamit konfirmon se ata mund të nënshkruajnë edhe me një legjendë tjetër të Barcelonës

Ligat tjera
Zyrtare: Busquets i bashkohet Messit te Inter Miami

Zyrtare: Busquets i bashkohet Messit te Inter Miami

Ligat tjera
Formacioni i frikshëm i Al Nassr për sezonin e ardhshëm nëse siguron gjashtë nënshkrime të mëdha gjatë verës

Formacioni i frikshëm i Al Nassr për sezonin e ardhshëm nëse siguron gjashtë nënshkrime të mëdha gjatë verës

Ligat tjera
Inter Miami dëshiron të ndërtojë ekipin rreth Messit, synon t’i transferojë pesë yje që kanë luajtur me të

Inter Miami dëshiron të ndërtojë ekipin rreth Messit, synon t’i transferojë pesë yje që kanë luajtur me të

Ligat tjera
Busquets tregon tre lojtarët që mund ta zëvendësojnë te Barcelona

Busquets tregon tre lojtarët që mund ta zëvendësojnë te Barcelona

La Liga
Busquets zbulon një mënyrë se si Interi mund ta ‘dëmtojë’ Man Cityn në finalen e Ligës së Kampionëve

Busquets zbulon një mënyrë se si Interi mund ta ‘dëmtojë’ Man Cityn në finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Pamje nga lamtumira që Barcelona ua dha Busquetsit dhe Albas

Pamje nga lamtumira që Barcelona ua dha Busquetsit dhe Albas

La Liga
Gjashtë kandidatët e përzgjedhur nga Barcelona në listën për pasuesin e mundshëm të Busquets

Gjashtë kandidatët e përzgjedhur nga Barcelona në listën për pasuesin e mundshëm të Busquets

La Liga