LAJMI I FUNDIT:
Selena Gomez

Selena Gomez

350 Artikuj

Selena xhirohet në një debat të ashpër me një roje sigurie, njerëzit pretendojnë se ai shtyu fansat në koncert

Selena xhirohet në një debat të ashpër me një roje sigurie, njerëzit pretendojnë se ai shtyu fansat në koncert

Po Flitet
Hailey Bieber thotë se ka pasur momentet më të trishtueshme dhe më të vështira në jetë gjatë këtij viti

Hailey Bieber thotë se ka pasur momentet më të trishtueshme dhe më të vështira në jetë gjatë këtij viti

Yjet
Twitter heq verifikimin me shenjën blu nga llogaritë e të famshmëve përfshirë Beyonce, Kim Kardashian dhe Cristiano Ronaldo

Twitter heq verifikimin me shenjën blu nga llogaritë e të famshmëve përfshirë Beyonce, Kim Kardashian dhe Cristiano Ronaldo

Yjet
Selena Gomez shihet me asistenten personale të Zayn Malik mes pretendimeve se dyshja kanë nisur një romancë

Selena Gomez shihet me asistenten personale të Zayn Malik mes pretendimeve se dyshja kanë nisur një romancë

Yjet
Thuhet se kanë nisur një lidhje dashurie, por Selena Gomez dhe Zayn Malik njihen me njëri-tjetrin prej vitesh

Thuhet se kanë nisur një lidhje dashurie, por Selena Gomez dhe Zayn Malik njihen me njëri-tjetrin prej vitesh

Yjet
“Është mirë me këdo që del”, Gigi Hadid mbështet lidhjen e supozuar të Zayn Malik me Selena Gomezin

“Është mirë me këdo që del”, Gigi Hadid mbështet lidhjen e supozuar të Zayn Malik me Selena Gomezin

Yjet
Selena Gomez dhe Zayn Malik nxisin thashethemet për një lidhje dashurie

Selena Gomez dhe Zayn Malik nxisin thashethemet për një lidhje dashurie

Yjet
Hailey Bieber mori kërcënime me jetë – Selena Gomez thotë se është kontaktuar nga modelja, kërkon të ndalet urrejtja ndaj saj

Hailey Bieber mori kërcënime me jetë – Selena Gomez thotë se është kontaktuar nga modelja, kërkon të ndalet urrejtja ndaj saj

Yjet
Ronaldo fitoi 15 milionë ndjekës në Instagram për një muaj, ndërsa Messi dhe Mbappe kanë humbur

Ronaldo fitoi 15 milionë ndjekës në Instagram për një muaj, ndërsa Messi dhe Mbappe kanë humbur

Ndërkombëtare
Selena Gomez bëhet gruaja e parë që arrin 400 milionë ndjekës në Instagram

Selena Gomez bëhet gruaja e parë që arrin 400 milionë ndjekës në Instagram

Yjet
“Mund të pësoja goditje në skenë” – Selena Gomez rrëfen betejën me lupusin dhe shtimin në peshë për shkak të sëmundjes

“Mund të pësoja goditje në skenë” – Selena Gomez rrëfen betejën me lupusin dhe shtimin në peshë për shkak të sëmundjes

Yjet
U tha se prishën miqësinë përkundër që i dhuroi veshkën, Selena Gomez zgjidh mosmarrëveshjet me Francia Raisa

U tha se prishën miqësinë përkundër që i dhuroi veshkën, Selena Gomez zgjidh mosmarrëveshjet me Francia Raisa

Yjet
‘Lufta e fansave’ – Selena la prapa Kylien, ndërsa fitoi dy milionë ndjekës brenda 24 orësh në Instagram

‘Lufta e fansave’ – Selena la prapa Kylien, ndërsa fitoi dy milionë ndjekës brenda 24 orësh në Instagram

Po Flitet
Konkurrencë e madhe ndërmjet Kylie Jenner dhe Selena Gomez për fronin e femrës më të ndjekur në Instagram

Konkurrencë e madhe ndërmjet Kylie Jenner dhe Selena Gomez për fronin e femrës më të ndjekur në Instagram

Yjet
Selena provoi një filtër në TikTok të frymëzuar nga Bella Hadid: Do të doja të isha kaq e bukur

Selena provoi një filtër në TikTok të frymëzuar nga Bella Hadid: Do të doja të isha kaq e bukur

Yjet
Selena Gomez zbulon se mjekimi ndaj lupusit ka ndikuar që ajo të shtojë peshë: Unë nuk jam modele, nuk do të jem kurrë

Selena Gomez zbulon se mjekimi ndaj lupusit ka ndikuar që ajo të shtojë peshë: Unë nuk jam modele, nuk do të jem kurrë

Yjet
Selena Gomez tregohet e ‘guximshme’, poston foto pa filtra dhe makijazh

Selena Gomez tregohet e ‘guximshme’, poston foto pa filtra dhe makijazh

Yjet
Selena Gomez zbulon se duart e saj dridhen si efekt anësor i sëmundjes së lupusit

Selena Gomez zbulon se duart e saj dridhen si efekt anësor i sëmundjes së lupusit

Yjet
Selena Gomez sqaron se është beqare mes thashethemeve për lidhje me Drew Taggart

Selena Gomez sqaron se është beqare mes thashethemeve për lidhje me Drew Taggart

Yjet
Kush është i dashuri i ri i Selena Gomezit, Drew Taggart

Kush është i dashuri i ri i Selena Gomezit, Drew Taggart

Yjet
Vajza e Steve Jobs fshin Instagramin pasi ish-partneri i saj është lidhur me Selena Gomez

Vajza e Steve Jobs fshin Instagramin pasi ish-partneri i saj është lidhur me Selena Gomez

Po Flitet
Pretendohet se Selena Gomez ka nisur një lidhje të re dashurie me Andrew Taggart

Pretendohet se Selena Gomez ka nisur një lidhje të re dashurie me Andrew Taggart

Yjet
Selena Gomez iu përgjigjet komenteve negative rreth peshës pas paraqitjes në “Golden Globes”

Selena Gomez iu përgjigjet komenteve negative rreth peshës pas paraqitjes në “Golden Globes”

Yjet
Rivalë në fushë, rivalë jashtë saj – Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi sfidojnë njëri-tjetrin edhe në Instagram

Rivalë në fushë, rivalë jashtë saj – Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi sfidojnë njëri-tjetrin edhe në Instagram

Yjet