LAJMI I FUNDIT:

Scudetto

126 Artikuj

Pioli e pranon se ka përfunduar gara për titull në Serie A

Pioli e pranon se ka përfunduar gara për titull në Serie A

Serie A
Interi i frikshëm shumë afër titullit të Serie A, mediat italiane i bëjnë jehonë Nerazzurrëve

Interi i frikshëm shumë afër titullit të Serie A, mediat italiane i bëjnë jehonë Nerazzurrëve

Serie A
Guardiola bën parashikimin për fituesin e titullit në Serie A

Guardiola bën parashikimin për fituesin e titullit në Serie A

Serie A
Inzaghi: Derby d’Italia është shumë i rëndësishëm, por jo vendimtar

Inzaghi: Derby d’Italia është shumë i rëndësishëm, por jo vendimtar

Serie A
Allegri: Ndeshja me Interin nuk është vendimtare në luftën për titull

Allegri: Ndeshja me Interin nuk është vendimtare në luftën për titull

Serie A
Inzaghi: Superkupa e Italisë është objektivi i parë, Juventusi dhe Milani janë rivalët për titull

Inzaghi: Superkupa e Italisë është objektivi i parë, Juventusi dhe Milani janë rivalët për titull

Ndërkombëtare
Interi kurorëzohet kampion dimëror në Serie A për sezonin 2023/24

Interi kurorëzohet kampion dimëror në Serie A për sezonin 2023/24

Serie A
Pjanic flet për garën e titullit në Serie A, tregon konkurrentët dhe favoritin

Pjanic flet për garën e titullit në Serie A, tregon konkurrentët dhe favoritin

Serie A
Allegri: Juventusi e di se Interi është favorit për titull, ne kemi nevojë për ekuilibër

Allegri: Juventusi e di se Interi është favorit për titull, ne kemi nevojë për ekuilibër

Serie A
Steven Zhang dëshiron yllin e dytë të Scudettove në fanellën e Interit

Steven Zhang dëshiron yllin e dytë të Scudettove në fanellën e Interit

Serie A
Drejtuesit e Interit të mërzitur nga pretendimet e Allegrit për titull në Serie A

Drejtuesit e Interit të mërzitur nga pretendimet e Allegrit për titull në Serie A

Serie A
Marotta: ‘Juventusi favorit’ për të fituar titullin e Serie A

Marotta: ‘Juventusi favorit’ për të fituar titullin e Serie A

Serie A
Pioli: Juventusi është favorit për Scudetto

Pioli: Juventusi është favorit për Scudetto

Serie A
Buffon zbulon tre favoritët për titull në Serie A

Buffon zbulon tre favoritët për titull në Serie A

Serie A
Bastoni nuk ka asnjë dyshim për shpresat e Interit për të fituar Scudetton

Bastoni nuk ka asnjë dyshim për shpresat e Interit për të fituar Scudetton

Serie A
Cannavaro mban premtimin, udhëton 254 km me biçikletë pasi Napoli e fitoi Scudetton

Cannavaro mban premtimin, udhëton 254 km me biçikletë pasi Napoli e fitoi Scudetton

Serie A
Spalletti zbulon tri rregullat që e bënë Napolin kampion në Serie A

Spalletti zbulon tri rregullat që e bënë Napolin kampion në Serie A

Serie A
Sa vlen skuadra e Napolit pasi u kurorëzua kampion i Serie A?

Sa vlen skuadra e Napolit pasi u kurorëzua kampion i Serie A?

Serie A
Pamje mahnitëse të festës madhështore të tifozëve të Napolit, pas titullit të parë në Serie A pas 33 vitesh

Pamje mahnitëse të festës madhështore të tifozëve të Napolit, pas titullit të parë në Serie A pas 33 vitesh

Serie A
“Lojtarëve, të gjithë tifozëve, stafit dhe familjes”, Spalletti mes lotësh tregon kujt ia dedikon titullin e Napolit

“Lojtarëve, të gjithë tifozëve, stafit dhe familjes”, Spalletti mes lotësh tregon kujt ia dedikon titullin e Napolit

Serie A
Si mund të fitojë Napoli titullin e Serie A sonte?

Si mund të fitojë Napoli titullin e Serie A sonte?

Serie A
“Projekti ynë do të fokusohet në fitore”, Steven Zhang siguron që Interi do të vazhdojë të fitojë

“Projekti ynë do të fokusohet në fitore”, Steven Zhang siguron që Interi do të vazhdojë të fitojë

Serie A
Lautaro Martinez: Scudetto është ende e mundur

Lautaro Martinez: Scudetto është ende e mundur

Serie A
Bennacer: Milani ende beson në Scudetto

Bennacer: Milani ende beson në Scudetto

Serie A