LAJMI I FUNDIT:

Samsung Galaxy

55 Artikuj

Sot debuton seria Samsung Galaxy S24

Sot debuton seria Samsung Galaxy S24

Lajme Teknologji
Samsung Galaxy A55 mund të vijë me këto tri ngjyra

Samsung Galaxy A55 mund të vijë me këto tri ngjyra

Lajme Teknologji
Seria S24 pritet me një veçori me AI për fshirjen e subjekteve të padëshiruara në një video të caktuar

Seria S24 pritet me një veçori me AI për fshirjen e subjekteve të padëshiruara në një video të caktuar

Lajme Teknologji
Samsung do të lansojë një mjet me AI që do të përkthejë bashkëbiseduesin tënd në kohë reale

Samsung do të lansojë një mjet me AI që do të përkthejë bashkëbiseduesin tënd në kohë reale

Lajme Teknologji
Samsung Galaxy S24 Ultra mund të vijë me kornizë titani?

Samsung Galaxy S24 Ultra mund të vijë me kornizë titani?

Lajme Teknologji
Samsung Galaxy A15 do të lansohet në versionet 4G dhe 5G në Evropë

Samsung Galaxy A15 do të lansohet në versionet 4G dhe 5G në Evropë

Mobile
Publikohen renderët e bazuara në CAD të Samsung Galaxy S24+

Publikohen renderët e bazuara në CAD të Samsung Galaxy S24+

Mobile
Dalin pamjet e Samsung Galaxy A15

Dalin pamjet e Samsung Galaxy A15

Mobile
Shfaqen specifikat e Samsung Galaxy A55, ka gjasa që të përdorë çipin Exynos 1480 SoC

Shfaqen specifikat e Samsung Galaxy A55, ka gjasa që të përdorë çipin Exynos 1480 SoC

Mobile
Seria Galaxy Z ka tejkaluar shitjet vjetore të serisë Galaxy Note në Evropë

Seria Galaxy Z ka tejkaluar shitjet vjetore të serisë Galaxy Note në Evropë

Mobile
Vjen edhe një “rrjedhje” që tregon se sa do të kushtojë Samsung Galaxy Z Flip5

Vjen edhe një “rrjedhje” që tregon se sa do të kushtojë Samsung Galaxy Z Flip5

Mobile
Rrjedhin çmimet e Samsung Galaxy Tab S9, S9+, S9 Ultra për tregun evropian

Rrjedhin çmimet e Samsung Galaxy Tab S9, S9+, S9 Ultra për tregun evropian

Lajme Teknologji
Orët Samsung Galaxy do të kenë një paralajmërim për rrahjet e parregullta të zemrës

Orët Samsung Galaxy do të kenë një paralajmërim për rrahjet e parregullta të zemrës

Lajme Teknologji
Samsung Galaxy S23 FE do të dalë në tregje të zgjedhura në tremujorin e tretë

Samsung Galaxy S23 FE do të dalë në tregje të zgjedhura në tremujorin e tretë

Lajme Teknologji
Samsung përfundon mbështetjen e përditësimit të softuerit për Galaxy A10, A20, A40

Samsung përfundon mbështetjen e përditësimit të softuerit për Galaxy A10, A20, A40

Mobile
Galaxy Z Fold 5 i Samsung mund të jetë shumë më i hollë kur paloset

Galaxy Z Fold 5 i Samsung mund të jetë shumë më i hollë kur paloset

Lajme Teknologji
Versioni Beta i Shfletuesit të Internetit Samsung sjell disa veçori të reja

Versioni Beta i Shfletuesit të Internetit Samsung sjell disa veçori të reja

Aplikacione
Samsung Galaxy Tab S7 FE, Galaxy Tab A8 10.5 marrin përditësimin One UI 5.1

Samsung Galaxy Tab S7 FE, Galaxy Tab A8 10.5 marrin përditësimin One UI 5.1

Lajme Teknologji
Samsung mund të lansojë një pajisje “Tri-Fold”, ndërsa modeli S23 FE nuk do të prodhohet këtë vit

Samsung mund të lansojë një pajisje “Tri-Fold”, ndërsa modeli S23 FE nuk do të prodhohet këtë vit

Mobile
Informatori Ice Universe thotë se Samsung Galaxy Flip5 të ketë ekran të jashtëm shumë më të madh ndërsa Fold5 do ta heqë zbrazëtirën në mes të ekranit

Informatori Ice Universe thotë se Samsung Galaxy Flip5 të ketë ekran të jashtëm shumë më të madh ndërsa Fold5 do ta heqë zbrazëtirën në mes të ekranit

Mobile
Samsung do të lansojë një Galaxy SmartTag të ri më vonë këtë vit

Samsung do të lansojë një Galaxy SmartTag të ri më vonë këtë vit

Lajme Teknologji
Samsung Galaxy M42 5G po merr përditësimin One UI 5.1

Samsung Galaxy M42 5G po merr përditësimin One UI 5.1

Mobile
Tribe Gaming ka bashkëpunuar me Samsung për ngjarjet e eSports në telefona celular

Tribe Gaming ka bashkëpunuar me Samsung për ngjarjet e eSports në telefona celular

eSports
Telefonat Samsung Galaxy M53 në tregun evropian e marrin përditësimin One UI 5.1, e në tregun amerikan seritë Galaxy Z Flip3 dhe Galaxy S21

Telefonat Samsung Galaxy M53 në tregun evropian e marrin përditësimin One UI 5.1, e në tregun amerikan seritë Galaxy Z Flip3 dhe Galaxy S21

Mobile