LAJMI I FUNDIT:

Roberto De Zerbi

72 Artikuj

Ten Hag e ka të pasigurt vendin, Jim Ratcliffe ka tre emra në listë për postin e trajnerit te Man Utd

Ten Hag e ka të pasigurt vendin, Jim Ratcliffe ka tre emra në listë për postin e trajnerit te Man Utd

Premier League
U tha se do ta zëvendësonte atë te Liverpooli, Klopp zbulon fjalët që ia tha De Zerbit pas ndeshjes

U tha se do ta zëvendësonte atë te Liverpooli, Klopp zbulon fjalët që ia tha De Zerbit pas ndeshjes

Premier League
De Zerbi thyen heshtjen dhe flet për të ardhmen e tij: Nuk mendoj për kontratën e re

De Zerbi thyen heshtjen dhe flet për të ardhmen e tij: Nuk mendoj për kontratën e re

Premier League
Bayern Munich lë pas krahëve Xabi Alonson, hap bisedimet paraprake me trajnerin e Ligës Premier

Bayern Munich lë pas krahëve Xabi Alonson, hap bisedimet paraprake me trajnerin e Ligës Premier

Bundesliga
E duan top katër ekipet evropiane – De Zerbi hap derën e largimit nga Brighton me deklaratën e fundit

E duan top katër ekipet evropiane – De Zerbi hap derën e largimit nga Brighton me deklaratën e fundit

Premier League
E duan Barcelona, Liverpooli, Chelsea dhe Man United – zbulohet klauzola e De Zerbit

E duan Barcelona, Liverpooli, Chelsea dhe Man United – zbulohet klauzola e De Zerbit

Premier League
Chelsea i sheh dy top trajnerët si të vetmit që mund ta pasojnë Pochettinon për sezonin e ri

Chelsea i sheh dy top trajnerët si të vetmit që mund ta pasojnë Pochettinon për sezonin e ri

Premier League
Pioli i ka ditët e numëruara në stol, Milani po punon në prapaskena për ta sjellë trajnerin e Ligës Premier

Pioli i ka ditët e numëruara në stol, Milani po punon në prapaskena për ta sjellë trajnerin e Ligës Premier

Serie A
Shuma e madhe e parave që Barcelona duhet të paguajë nëse duan ta emërojnë De Zerbin trajner

Shuma e madhe e parave që Barcelona duhet të paguajë nëse duan ta emërojnë De Zerbin trajner

La Liga
De Zerbi jep një përgjigje të sinqertë për zërat që e lidhin me Barcelonën

De Zerbi jep një përgjigje të sinqertë për zërat që e lidhin me Barcelonën

La Liga
Pep Guardiola duket se e ka këshilluar Joan Laportan se kush duhet të zëvendësojë Xavin te Barcelona

Pep Guardiola duket se e ka këshilluar Joan Laportan se kush duhet të zëvendësojë Xavin te Barcelona

La Liga
Lista për trajnerin e ri të Barcelonës, ​​kush do ta zërë vendin e Xavit?

Lista për trajnerin e ri të Barcelonës, ​​kush do ta zërë vendin e Xavit?

La Liga
Bayerni vendos për trajnerin e ri nëse nuk arrihet Xabi Alonso

Bayerni vendos për trajnerin e ri nëse nuk arrihet Xabi Alonso

Bundesliga
De Zerbi i bashkohet garës: Katër trajnerë në listën e ngushtë të Man United për zëvendësimin e Ten Hag

De Zerbi i bashkohet garës: Katër trajnerë në listën e ngushtë të Man United për zëvendësimin e Ten Hag

Premier League
Barcelona nuk do të paguajë klauzolën e lirimit për trajnerin që e ka objektiv kryesor

Barcelona nuk do të paguajë klauzolën e lirimit për trajnerin që e ka objektiv kryesor

La Liga
Trajneri i ardhshëm i Barcelonës: Krahasimet për katër kandidatë që duan të ulen në stol

Trajneri i ardhshëm i Barcelonës: Krahasimet për katër kandidatë që duan të ulen në stol

La Liga
Kush do të jetë trajneri i ri i Barcelonës? Të avantazhuarit dhe ata më me pak gjasa

Kush do të jetë trajneri i ri i Barcelonës? Të avantazhuarit dhe ata më me pak gjasa

La Liga
Barcelona ngushton listën për trajnerin e ri, mbesin vetëm tre kandidatë në garë

Barcelona ngushton listën për trajnerin e ri, mbesin vetëm tre kandidatë në garë

La Liga
Conte, Motta dhe De Zerbi janë të lidhur me Barcelonën, por eksperti i transferimeve thotë se katalanasit nuk do të marrin italian

Conte, Motta dhe De Zerbi janë të lidhur me Barcelonën, por eksperti i transferimeve thotë se katalanasit nuk do të marrin italian

La Liga
Lista prej pesë kandidatëve potencial për të zëvendësuar Xavin tek Barcelona

Lista prej pesë kandidatëve potencial për të zëvendësuar Xavin tek Barcelona

La Liga
Liverpooli kontakton me agjentët pasi tre menaxherë të Ligës Premier supozohen të zëvendësojnë Kloppin

Liverpooli kontakton me agjentët pasi tre menaxherë të Ligës Premier supozohen të zëvendësojnë Kloppin

Premier League
Xabi Alonso dhe pesë kandidatët e tjerë për të marr drejtimin e Liverpoolit, kush janë më të pëlqyerit

Xabi Alonso dhe pesë kandidatët e tjerë për të marr drejtimin e Liverpoolit, kush janë më të pëlqyerit

Premier League
Pioli afër shkarkimit nga Milani, zbulohen emrat e dy pasuesve më të mundshëm

Pioli afër shkarkimit nga Milani, zbulohen emrat e dy pasuesve më të mundshëm

Serie A
De Zerbi dhe dy kandidatë më të mundshëm për t’u bërë trajnerë të Barcelonës sezonin e ardhshëm

De Zerbi dhe dy kandidatë më të mundshëm për t’u bërë trajnerë të Barcelonës sezonin e ardhshëm

La Liga