LAJMI I FUNDIT:

Real Valladolid

105 Artikuj

Notat e lojtarëve: Valladolid 3-1 Barca, vlerësohen golashënuesit

Notat e lojtarëve: Valladolid 3-1 Barca, vlerësohen golashënuesit

La Liga
Valladolidi fiton ndaj Barcës dhe shpreson në mbijetesë

Valladolidi fiton ndaj Barcës dhe shpreson në mbijetesë

La Liga
Formacionet zyrtare: Valladolidi në sfidën e mbijetesës ndaj Barcelonës

Formacionet zyrtare: Valladolidi në sfidën e mbijetesës ndaj Barcelonës

La Liga
Një nga momentet më të rralla në histori të futbollit: Lojtari gjuan, gjyqtari vërshëllen bilbilin për fundin e pjesës – top përfundon në rrjetë

Një nga momentet më të rralla në histori të futbollit: Lojtari gjuan, gjyqtari vërshëllen bilbilin për fundin e pjesës – top përfundon në rrjetë

La Liga
Nga Lagos në Pucela në kërkim të një ëndrre – historia e Tundes, kur një ofertë të ndryshon jetën

Nga Lagos në Pucela në kërkim të një ëndrre – historia e Tundes, kur një ofertë të ndryshon jetën

La Liga
Të gjithë në Spanjë po e pëlqejnë gjestin e Vedat Muriqit me lojtarin kundërshtar

Të gjithë në Spanjë po e pëlqejnë gjestin e Vedat Muriqit me lojtarin kundërshtar

La Liga
Statistikat tregojnë më së miri se çfarë i bëri Vedat Muriqi – Valladolidit

Statistikat tregojnë më së miri se çfarë i bëri Vedat Muriqi – Valladolidit

La Liga
Vedat Muriqi – heroi i Mallorcas ndaj Valladolidit

Vedat Muriqi – heroi i Mallorcas ndaj Valladolidit

La Liga
Vedat Muriqi vazhdon shkëlqimin, shënon golin e 11-të në La Liga

Vedat Muriqi vazhdon shkëlqimin, shënon golin e 11-të në La Liga

La Liga
Reagimi prekës i Eden Hazardit kur iu tha të bëhej gati të inkuadrohej në fushë në fitoren e thellë ndaj Valladolidit

Reagimi prekës i Eden Hazardit kur iu tha të bëhej gati të inkuadrohej në fushë në fitoren e thellë ndaj Valladolidit

La Liga
U kap nga kamerat duke konsumuar ujë para iftarit, tifozët filluan ta ‘kryqëzonin’ Benzeman me komente – por francezi e dinte çfarë bënte

U kap nga kamerat duke konsumuar ujë para iftarit, tifozët filluan ta ‘kryqëzonin’ Benzeman me komente – por francezi e dinte çfarë bënte

La Liga
Nën regjinë e Karim Benzemas, Real Madridi demolon Valladolidin

Nën regjinë e Karim Benzemas, Real Madridi demolon Valladolidin

La Liga
Vetëm shtatë minuta i dashtën Benzemas për të shënuar het-trik: Reali po e shkatërron Valladolidin

Vetëm shtatë minuta i dashtën Benzemas për të shënuar het-trik: Reali po e shkatërron Valladolidin

La Liga
Real Madridi synon t’i kthehet fitores në ndeshje ndaj Valladolidit, formacionet zyrtare

Real Madridi synon t’i kthehet fitores në ndeshje ndaj Valladolidit, formacionet zyrtare

La Liga
Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 3-0 Real Valladolidin: Greizmann lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 3-0 Real Valladolidin: Greizmann lojtar i ndeshjes

La Liga
Atletico Madridi kthehet te fitorja, mposht lehtësisht Real Valladolidin

Atletico Madridi kthehet te fitorja, mposht lehtësisht Real Valladolidin

La Liga
Atletico Madridi synon t’i kthehet fitores ndaj Valladolidit, formacionet zyrtare

Atletico Madridi synon t’i kthehet fitores ndaj Valladolidit, formacionet zyrtare

La Liga
Notat e lojtarëve, Real Valladolid 0-2 Real Madrid: Mbreti Benzema kthehet si yll i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Real Valladolid 0-2 Real Madrid: Mbreti Benzema kthehet si yll i ndeshjes

La Liga
Karim Benzema shënon dy herë në fund dhe i jep fitoren Real Madridit

Karim Benzema shënon dy herë në fund dhe i jep fitoren Real Madridit

La Liga
Real Madridi luan si mysafir i Real Valladolid, formacionet zyrtare

Real Madridi luan si mysafir i Real Valladolid, formacionet zyrtare

La Liga
Laporta shqetësoi tifozët e Barcelonës me syrin e mavijosur në “Camp Nou”

Laporta shqetësoi tifozët e Barcelonës me syrin e mavijosur në “Camp Nou”

La Liga
Notat e lojtarëve: Barcelona 4-0 Valladolit, Kounde i vlerësuar lartë në debutim

Notat e lojtarëve: Barcelona 4-0 Valladolit, Kounde i vlerësuar lartë në debutim

La Liga
Barcelona shënon fitore bindëse ndaj Valladolidit, Lewandowski sërish vendimtar

Barcelona shënon fitore bindëse ndaj Valladolidit, Lewandowski sërish vendimtar

La Liga
Formacionet zyrtare: Barca luan për pikë të plota ndaj Valladolidit

Formacionet zyrtare: Barca luan për pikë të plota ndaj Valladolidit

La Liga