LAJMI I FUNDIT:

Real Sociedad

530 Artikuj

Real Madridi pritet të fitojë shumë nga transferimi i Kubos te Liverpooli

Real Madridi pritet të fitojë shumë nga transferimi i Kubos te Liverpooli

Premier League
A po transferohet Takefusa Kubo te Liverpooli? Përgjigjet Fabrizio Romano

A po transferohet Takefusa Kubo te Liverpooli? Përgjigjet Fabrizio Romano

Premier League
Barcelona mëson çmimin që duhet paguar për Mikel Merinon

Barcelona mëson çmimin që duhet paguar për Mikel Merinon

La Liga
Dy skuadra italiane rivalizojnë Arsenalin dhe Barcelonën për Merinon

Dy skuadra italiane rivalizojnë Arsenalin dhe Barcelonën për Merinon

La Liga
Merino refuzon Barcelonën, preferon transferimin në Ligën Premier

Merino refuzon Barcelonën, preferon transferimin në Ligën Premier

La Liga
Barcelona merr një fitore komode ndaj Real Sociedadit

Barcelona merr një fitore komode ndaj Real Sociedadit

La Liga
Agjenti i lojtarit takohet me Decon, Barcelona gati t’ia plotësojë dëshirën më të madhe Xavit

Agjenti i lojtarit takohet me Decon, Barcelona gati t’ia plotësojë dëshirën më të madhe Xavit

La Liga
Vitor Roque do të largohet në verë, tre klubet që po luftojnë për shërbimet e tij

Vitor Roque do të largohet në verë, tre klubet që po luftojnë për shërbimet e tij

La Liga
Arsenali bën gati 50 milionë euro për top mesfushorin e Real Sociedadit

Arsenali bën gati 50 milionë euro për top mesfushorin e Real Sociedadit

Premier League
Driblimi magjik i Arda Guler ndaj Javi Galan ka pushtuar rrjetet sociale

Driblimi magjik i Arda Guler ndaj Javi Galan ka pushtuar rrjetet sociale

Shkumbin Pireva
Arda Guler i dërgon mesazh të fortë Ancelottit pas golit në ndeshjen e parë si titullar në La Liga

Arda Guler i dërgon mesazh të fortë Ancelottit pas golit në ndeshjen e parë si titullar në La Liga

La Liga
Mjafton goli i Guler, Real Madridi arkëton tri pikë në udhëtim tek Real Sociedadi

Mjafton goli i Guler, Real Madridi arkëton tri pikë në udhëtim tek Real Sociedadi

La Liga
Tri klubet e La Ligas e duan transferimin e Arda Guler

Tri klubet e La Ligas e duan transferimin e Arda Guler

La Liga
Arsenali është i gatshëm ta paguaj klauzolën e top yllit të La Ligas

Arsenali është i gatshëm ta paguaj klauzolën e top yllit të La Ligas

Premier League
Barcelonës po i ikën nga dora lojtari që kushton 60 milionë euro

Barcelonës po i ikën nga dora lojtari që kushton 60 milionë euro

La Liga
Barcelona po përgatitë 50 milionë euro për transferimin e një top mesfushori, atë e duan edhe Man Utd dhe Juventusi

Barcelona po përgatitë 50 milionë euro për transferimin e një top mesfushori, atë e duan edhe Man Utd dhe Juventusi

La Liga
Shpërndarja e të ardhurave për të gjitha ekipet në këtë edicion të Ligës së Kampionëve – Man City dhe Real Madrid me më shumë fitime

Shpërndarja e të ardhurave për të gjitha ekipet në këtë edicion të Ligës së Kampionëve – Man City dhe Real Madrid me më shumë fitime

Liga e Kampionëve
Reali ka dërguar edhe më parë futbollistë për të pasur minuta, një propozim interesant për Arda Guler

Reali ka dërguar edhe më parë futbollistë për të pasur minuta, një propozim interesant për Arda Guler

La Liga
Plani ambicioz i Bayern Munichut – nënshkruhen tre yje, shtatë emra të mëdhenj rrezikojnë largimin

Plani ambicioz i Bayern Munichut – nënshkruhen tre yje, shtatë emra të mëdhenj rrezikojnë largimin

Bundesliga
Juventusi dhe Milani vihen pas yllit të Real Sociedadit

Juventusi dhe Milani vihen pas yllit të Real Sociedadit

Serie A
Juventusi ka në listë pesë mesfushorë nëse Rabiot largohet

Juventusi ka në listë pesë mesfushorë nëse Rabiot largohet

Serie A
Usain Bolt ‘nën ethe’ nga vrapimi që e bëri mbrëmë Kylian Mbappe – një sekondë më pas rekordit botëror

Usain Bolt ‘nën ethe’ nga vrapimi që e bëri mbrëmë Kylian Mbappe – një sekondë më pas rekordit botëror

Liga e Kampionëve
Ndodh edhe kjo – gjyqtari i ndeshjes i kërkon kapitenit të Sociedadit t’i bashkohet klubit anglez

Ndodh edhe kjo – gjyqtari i ndeshjes i kërkon kapitenit të Sociedadit t’i bashkohet klubit anglez

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve: Sociedad 1-2 PSG, veçohet Mbappe

Notat e lojtarëve: Sociedad 1-2 PSG, veçohet Mbappe

Liga e Kampionëve


mob5